üvsrlsïlau Cornelia Remeeus-Pannekoek ft (HQnsenlinq.nl dinsdag 28 augustus 2012 niiieberichten I 27 Wij zijn verbijsterd door het onverwachte overlijden van onze neef Stefan Koets Wij wensen zijn familie en naasten veel sterkte toe. Middelburg: J. Wisse Middelburg: G. Leendertse-Wisse Middelburg: J.C. Baars-Wisse Oost-Souburg: J. de Pundert-Wisse Lieve Stefan Soms is het beter iets moois te verliezen, beter verliezen dan datje het nooit hebt gehad. Row wen Hèze Wilbert, Katja, René, Mariëlle, Jeannet en kinderen. Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van Stefan Koets Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen, familie, directie en medewerkers van Wielemaker en alle mensen die dicht bij Stefan hebben gestaan. Namens de Directie en medewerkers Indaver Nederland, Zeeuwse Reinigingsdienst Nooit meer een dolletje aan de balie. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze planner Stefan Koets Wij zullen hem enorm missen als collega, maar nog veel meer als de mens die hij was. Medewerkers en Directie Wielemaker BV In verband met de uitvaart is de onze dienstverlening op woensdag 29-8 beperkt Stil en verdrietig.. Stefan We zullen je missen! John, Peter, Pepijn, Ina, Wendy en Sandra Verdrietig zijn we door het overlijden van de heer S. Koets vader van onze leerling Devin Koets Stil werden we, toen we hoorden dat de vader van Devin was overleden. Devin, wij wensen jou en je broer heel veel sterkte en Gods nabijheid. Leerlingen klas t2b en medewerkers CSW-Toorop Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Stefan Koets echtgenoot van onze collega Petra Wij wensen Petra, de kinderen en naaste familie veel sterkte toe. Collega's afdeling Personeel, Organisatie en Automatisering van de Gemeente Middelburg Met ontzetting hebben we kennisgenomen van het overlijden van Stefan Koets Vader van onze jeugdspelers Jeffrey en Devin Koets Onze gedachten gaan uit naar de kinderen, echtgenote en verdere familie. Namens alle spelers, trainers, leiders en bestuur wensen wij hen heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en jeugdcommissie W Serooskerke Wij zijn erg geschokt door het overlijden van Stefan Koets We wensen Petra, Sam, Tim, Jeffrey en Devin veel liefde en kracht toe om dit grote verlies een plek te geven in hun leven. Team, kinderen en MR CBS De Wegwijzer Serooskerke Esther van Dijke-Constandse Vrouw van Dieke Met goede herinneringen. Carla en Toon Geschrokken zijn wij door het plotseling overlijden van Stefan Koets De vader van onze goede vriend Jeffrey Namens onze vriendengroep wensen wij Jeffrey, Devin en hun familie veel sterkte toe met dit verlies. Roy, Bjom, Jan-Thijs, Niels, Marcio, Lennart, Jens, David, Adriaan, Hans, Jos, Peter. Steven, Jan-Willem en Sil Diegenen die ik liefheb verlaat ik om diegene die ik liefhad terug te vinden. Johanna Matthijsse-Lous weduwe van Matthijs Matthijsse 29 juli 1929 t 26. augustus 2012 Na een moeilijke periode, waarin wij het onvermijdelijke zagen aankomen, heeft mijn lieve schoonmoeder en onze oma, na een kort ziekbed, ons losgelaten. Matthijs Matthijsse (in herinnering) Heieen Matthijsse-van Belzen Annelies Bennie Martin Jennifer Correspondentieadres: Prins Mauritsstraat 52 4332 TZ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen in het rouwcentrum Middelburg aan de Buitenhovelaan 1 op donderdag 30 augustus a.s. van 19.30 tot 20.30 uur. De herinneringsdienst zal worden gehouden op vrijdag 31 augustus om 15.30 uur in de aula van de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer op de begraafplaats. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed onze schoonzuster en tante J. Matthijsse-Lous Amemuiden: Familie M. Matthijsse Lewedorp: Familie R. Joosse Koudekerke: Familie P. Kleinepier Als ik toch moet sterven, wil ik in stilte gaan Bedroefd om haar heengaan, maar met dankbare herinnering aan de liefde en zorg die ze ons heeft geschonken, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder, oma en over-oma echtgenote van Abraham Willem Remeeus in de leeftijd van 91 jaar. WestdorpeBram Remeeus Zaamslag Wim en Truus Remeeus-Vermeulen Willy en Birgit - Anouk, Loïs Philippine Conny en Luc Pieters-Remeeus Abdon en Monique - Dylan, Joëy Corina en John - Megan, Kyra Axel, 26 augustus 2012. Correspondentieadres: Posthbornstraat 2,4553 AA Philippine Zaterdag 1 september is er om 10.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Waarna om 11.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum De Vurssche, afdeling Watervliet voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Cornelia Remeeus-Pannekoek Echtgenote van Abraham Willem Remeeus Goes: W.A. Remeeus J.C. Remeeus-Mullië t Renesse: W.P. Veerhoek-Remeeus t C. Veerhoek Kats: P.C. Priester-Remeeus E.P. Priester Ouwerkerk: P.A. Remeeus t A. v.d. Linden-Westbroek Ouwerkerk: C.'Rémeeus J. Remeeus-Steenpoorte Neven en nichten Vol ongeloof moeten wij onverwacht afscheid nemen van onze strandbuurvrouw Rini Snel Wij wensen Nico, Monique,Patrick en Jaimy veel sterkte toe Mevr Beun Fam.Cracau Fam.Heijstek Fam. v. lerssel Fam. Jobse Jos Kievit Fam. Kole Mevr. Mannissen Fam. Pleijte Fam. Scharpentier Fam. v.d.Want Strand Westduin,24 augustus 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 27