sport 135 Patrijzen, Veere en SPS ongeslagen verder Boone is al vroeg kampioen Oeferizege DFS op MZC'n DFS heeft zaterdag een oefenwedstrijd tegen MZC'11 met 3-1 gewon nen. Aanvankelijk stond dit duel op de rol als bekerduel, maar DFS trok zich terug voor de beker. Halverwege leidde DFS met 2-0 via Jeroen Grefkens en Patrick Boom. Halverwege de tweede helft deed Freek To- rensma iets terug, maar Lennard Padmos had het laatste woord. Mart de Kroo (nummer 10) opende zaterdag de score voor Dauwendaele tegen Victoria'03. Hij plaatste zich ongeslagen voor de tweede bekerronde met de Middelburgse club. foto Ruben Oreel Poule 17. Aardenburg-Domburg 7-0: Aardenburg plaatste zich met een zevenklapper voor de volgen de ronde. Domburg stichtte nau welijks gevaar en Aardenburg had eigenlijk de dubbele cijfers moeten halen. Door twee goals van Jelle de Vreeze stond het bij rust 2-0. In de tweede helft maakten Giovanni de Bruijne en Bart van de Hemel er 4-0 van. Steven de Croock zorg de voor 5-0 en door twee doelpun- MDDDElBüRG - Met drie opeenvol gende overwinningen overleefde Patrijzen voor het zesde jaar op rij de poulefase in de districtsbeker. Na SKNWK en Kwadendamme moest zaterdag ook Wolfaartsdijk eraan geloven (4-2). Na minimale zeges op Hoofdplaat en IJzendijke werd Veere door een riante 5-1-ze- ge op Cadzand poulewinnaar. Ook SPS bekert verder. Poule 48. Biervliet-Zeeland Sport 3-3: In een leuk duel nam Biervliet drie keer een voorsprong en kwamen de bezoekers even vaak weer langszij. Jordi Verstra- eten en Stefan Janse waren voor rust trefzeker namens de thuis ploeg en Matthieu de Smit en Sjimmie- Kort namens Zeeland Sport. Kort na de thee zorgde Ste fan Janse met zijn tweede treffer voor 3-2, waarna ook Sjimmie Kort in de 63e minuut zijn dagto taal op twee bracht: 3-3. Poule 50. Gr^auw-Hoedekensker- ten van Bert de Bruyckere eindig de het eenzijdige duel in 7-0. HW'24-VCK 7-2: HW'24 krikte het zelfvertrouwen na de neder laag tegen Aardenburg op met een ruime zege op VCK. Bij rust leidde de ploeg uit Hulst door goals van Joost van Darnme (2x) en Thomas Leeghwater al met 3-1. Guido Poesiat hielp VCK tussendoor aan de 2-1. Na de pauze maakte Den nis Buijs er 4-1 van en kwam ke 2-2: Hoedekenskerke had in technisch opzicht iets meer in de mars, Graauw compenseerde dat met veel werklust. Ashwin Sew- nath tekende voor 0-1, maar Tom Heijens bracht voor rust de stand in evenwicht: 1-1. Emiel Almekin- ders (1-2) leek matchwinnaar te worden, maar Kevin Smithuis mik te in de laatste minuut de gelijkma ker "binnen: 2-2. Clinge-Volharding 8-0: Dankzij de derde zege op rij gaat ook Clin- ge door naar de volgende ronde van het bekertoernooi. Een tevre den trainer Marco van Vlierberghe zag hoe zijn ploeg vooral voor rust de zaken energiek aanpakte en zo uitliep naar 7-0. Davy van Puijvel- de nam vier treffers voor zijn reke ning, terwijl Martin Leeghwater, Bert Buijs en Peter de Valck allen één keer trefzeker waren. Halver wege de tweede helft maakte Per cy Verlinden de achtste goal. Poule 51. Lewedorpse Boys-Hon- HW'24 door een goal van Marnix van Sonsbeek aan de 5-1. Leeghwa ter tijde de score met twee treffers naar 7-1. Vlak voor tijd verzachtte Henk ICesteloo het leed voor VCK nog wat door voor een tweede tref fer te zorgen. Poule 18. Nieuwdorp-Alliance 2-4: Van krachtsverschil was nau welijks sprake. Juliano Dierickx en Salim Boetaras zetten de bezoe kers op een 2-0-voorsprong. Yan- tenisse 1-4: Hontenisse begon scherp. Kris van Meele strafte van af de aftrap onoplettendheid bij de thuisploeg af: 0-1. De bezoekers waren daarna meer in balbezit, maar de wind maakte goed voet bal lastig. Thomas de Waal verdub belde de voorsprong nog voor rust. Kris van Meele zorgde na de hervatting voor 0-3, waarna Jasper Verdonk 1-3 maakte. Pim van Jole bepaalde de eindstand op 1-4. Odöo-Groede 7-1 (5-1). Nick Melse 1-0 en 4-0, Mitchell Elenbaas 2-0, Jari de Crom 3-0, Michael van der Poel 5-0 en 7-1, Joël Scherbijn '5-1, Jorrit de Crom 6-1 Poule 52. SPS-Koewacht 4-3: Na drie minuten namen de Zeeuws-Vlamingen door een tref fer van Kevin David de leiding. De achterstand werd door SPS binnen een minuut omgezet in een 2-1-voorsprong door Martin Qtiist en Mark Elenbaas. Op slag van rust maakte Leroy van Waesberg- nick van As verkleinde voor rust de marge. Marlon Koning vergroot te de voorsprong voor de Braban ders, maar Teun Rentmeester bracht tien minuten voor tijd op aangeven van Niels Mulder de spanning terug: 2-3. Juliano Die rickx gooide met zijn tweede tref fer de wedstrijd in het slot. Zaamslag-Rood Wit W 2-2 (0-1). Fran cois Suikerbuijk 0-1, Wesley Dieleman 1-1 en 2-1, Boy van Steen 2-2. he gelijk en dezelfde speler bracht Koewacht even in de tweede helft op 2-3. Binnen een minuut stond het gelijk door Ramon Voshol. Die tekende ook voor de 4-3. Poule 53. Veere-Cadzand 5-1: Veere had een overwicht en kwam via Robin de Rijke op voorsprong. Een strafschop van Veere-doel- man Alex Bakker betekende de 2-0. Daarna scoorde De Rijke op nieuw. Wouter Koster nam de laat ste twee doelpunten voor zijn reke ning. Bij een 4-0-stand scoorde Christian Vercouteren voor Cad zand. In de tweede helft zakte het spelpeil en voor de thuisclub hoef de het zo nodig niet meer. IJzendijke-Hoofdpiaat 4-2. Joël van Overloop 1-0, Wouter Ghijs 1-1, Mar vin Cornelis 1-2, Arjan Quaak 2-2 en 4-2, Christiaan Balk 3-2. Poule 54. Kwadendam- me-SKNWK 3-0: SKNWK was de meest aanvallende ploeg, maar kon vrijwel geen kansen creëren. maandag 27 augustus 2012 door Herman? Heuvink WEMELDINGE - Guido Boone uit Oost-Souburg is kampioen motor cross van het District West in de klasse MX 125 cc geworden. Op het circuit aan de Oude Polderweg in Wemeldinge was daarvoor een tweede plaats genoeg. Er volgt nog één wedstrijd op het circuit van Arkel, maar de titel kan de Yam aha-rijder niet meer ontgaan. In beide manches was al snel dui delijk dat Perry Vink uit Voorhout de sterkste man in deze klasse was. In de eerste manche leek Bart Kuzee uit Waarde de meeste aan spraak te maken op de tweede plaats. In de laatste ronde kwam. hij echter ten val bij het dubbelen van een achterblijver. De KTM-rij- der finishte teleurgesteld als negen de. De tweede plaats was nu voor Jochem van den Dorpel uit Kapel- Ie. Boone werd derde. In de twee de manche werd Boone tweede, Kuzee vierde en Van den Dorpel zesde. Bij de MX 2 viertakten was in bei de manches Marvin Boone uit Yer- seke de sterkste, voor Kevin Spruijt uit Meliskerke. Beiden heb ben elders een licentie en vielen daardoor buiten de prijzen. Djan- no van der Mispel uit Oudewater werd nu winnaar voor de weer in Vlissingen woonachtige Nick Huis- zoon. Net buiten het podium ein digden Bjom Oreel uit Oost-Sou burg (vierde), Patrick Houke uit Poortvliet (vijfde) en Bamey Steke- tee uit Yerseke (zesde). Bij de MX 1 werd Jan-Peter van der Weele uit Brouwershaven tweede; hij werd op de voet ge volgd door Danny Minnaard uit Kapelle en Andre Jacobsen uit Me liskerke. Bij de veteranen won Erik van der Wekken uit Zierikzee de eerste manche. In de tweede ging de Schouwse coureur niet meer van start. De overwinning was uiteindelijk voor Joost Serrarens uit Lamswaarde met Leo van der Cingel uit Ooster- land op plaats twee. De thuisclub speelde zeer compact en sloeg via tegenaanvallen toe. Eelco Raas zorgde voor de 1-0-rust- stand. In de tweede helft hetzelfde spelbeeld met een aanvallend SKNWK. De acties strandden ech ter meestal in het strafschopgebied van de thuisclub, dat zelf nog twee keer via uitvallen scoorde via René de Winter en Mariusz Mosiej. Patrijzen-Wolfaartsdijk 4-2: De thuisclub had vanaf het begin het initiatief Dat werd voor de rust be loond met treffers van William Sal- let en Edwin Capello. In de twee de helft voerde Didier Geijs de stand op tot 3-0. Angelo Janse maakte de vierde treffer voor de ploeg uit 's-Heerenhoek. Tij men van der Baan gaf de score voor Wolfaartsdijk een draaglijker aan zien door twee keer te profiteren van slordigheden bij Patrijzen: 4-2. Over de tegendoelpunten was trai ner Hans de Nooijer minder te spreken. „Volstrekt onnodig."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35