20 I familieberichten maandag 27 augustus 2012 (Hensenlinq.nl Je bent de strijd optimistisch aangegaan Je wou nog zoveel doen Tót het laatste moment heb je erin geloofd Maar het mocht niet baten, De tijd was je niet gegund- Met verslagenheid hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn allerliefste vrouw en maatje, mijn fantastische moeder, schoonmoeder, oma en lieve zus en schoonzus Catharina Maria Snel - de Feijter Rini echtgenote van Nicolaas Maarten Andreas Snel t Goes, 24 augustus 2012 «s- Breskens, 9 mei 1950 Vlissingen: Vlissingen: Vlissingen: Nico Snel Vasha Monique de Potter - Snel Patrick de Potter Manon V Jaimy Anouk Mimi de Feijter Fred van der Peijl Sint Jacobsstraat 3a 4381 EK Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Rini op donderdag 30 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 in Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 31 augustus om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop van de plechtigheid kunt u de familie condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Onvoorstelbaar dat jij er niet meer bent Onvoorstelbaar dat het zo snel kon gaan Onvoorstelbaar- Heel verdrietig melden wij u dat op 24 augustus is overleden onze lieve schoonzus en tante Rini Truus Snel Henny en Paul Engel - Snel (in herinnering) Flans en Brenda Snel - Loekemeijer Neven en nichten Uit onze vriendenkring moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van Rini Snel Wij wensen Nico, Monique, Patrick, Jaimy en familie heel veel kracht en sterkte toe. Vlissingen Elly en Hans Bergen op Zoom Peter Koudekerke Hans Zanddijk Bert "Nog even op het leven, een laatste glas geheven" Dag, lieve Rini dag Dank voor alles. Halina Geschokt en verdrietig hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van ons enthousiast en trouw koorlid Rini Snel We wensen Nico en familie heel veel sterkte. Smartlappenkoor Scharretjoe Diep verslagen geven wij u kennis dat geheel onverwacht is overleden mijn lieve man, onze lieve vader, zoon, mijn broer, zwager en onze oom Stefan Koets in de leeftijd van 41 jaar. Serooskerke Petra Koets - de Ridder Grijpskerke Jeffrey Koets en Hanne Hollemans Devin Koets Serooskerke Sam en Tim Mathey Biggekerke Pa en Ma Koets Westkapelle Edward en Helma Koets Jonathan Naomi 4353 BK Serooskerke, 25 augustus 2012 Noordhoutstraat 39 Stefan is overgebracht naar het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen in voornoemd uitvaartcentrum op woensdag 29 augustus van 10.30 tot 11.15 uur. De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Biggekerke. Uitsluitend schriftelijke condoleance. Lieve papa Stefan Nooit meer samen: op vakantie, stoeien, de voetbal delen, praten, gezellig leuke dingen doen, fietsen We missen je! Jeffrey en Devin Ik ben er voor jullie, samen hopen wij verder te s Jullie mama Petra Krijger. Wij zijn geschokt door het geheel onverwachte overlijden van Stefan Pa de Ridder Renate en Michel Danny, Merel j Geschrokken zijn we door het plotseling overlijden van Stefan Koets De vader van onze kleinkinderen en onze neefjes. Wij wensen Jeffrey en Hanne, Devin, Petra, zijn ouders en overige familie veel kracht en sterkte toe. Familie Krijger Kinderen en kleinkinderen Meliskerke, 25 augustus 2012 Met verbijstering hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze neef Stefan Koets Wij wensen de naaste familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Kapelle, Leny en Kees Zoutelande, Magda en Peter Biggekerke, Rino en Katrin Kinderen en Kleinkind I Op en rond het water, altijd onderweg, onder de mensen dit was zijn lust en leven... t Verdrietig, maar vervuld van mooie herinneringen, is na een dapper gedragen ziekte overleden onze lieve vader, schoonvader, opa, overgrootvader en mijn vriend Pieter van der Have Sinds 6 september 1999 weduwnaar van Jacoba Wilhelmina Paauwe it Yerseke, 6 juni 1926 Oost-Souburg: Kloetinge: Wijchen: Vlissingen: Goes: Goes, 24 augustus 2012 j Jeannet Koster - van der Have Piet Koster Angel ique en Jan Stephanie, Nathalie Bianca en Ronnie Kevin, Riley Bram van der Have Lia van der Have - Bom Nicole en Pim Julie, Carien Ralph Pieter van der Have Elly Jaspers Jimmy en Lin Wilma van Hoom - van der Have Cees van Hóom J. Giljam - Quaak Correspondentieadres: Jan Wolkerslaan 4, 4481 DZ Kloetinge De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op donderdag 30 augustus om 13.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta, Fluitekruidstraat 8 in Goes. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er van 12.15 tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend aan de bijeenkomst zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad 30 in Goes. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve broer, zwager en oom Piet van der Have Johannes van der Have en Sientje van der Have-Kingma Nichten en neven Wij wensen al degenen die hem lief waren veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Yerseke, 24 augustus 2012 Na een kortstondig ziekbed, is rustig van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Johannes Straijer Wannes geboren, 11 augustus 1923 te Burgh-Haamstede overleden, 25 augustus 2012 te Burgh-Haamstede Burgh-Haamstede: M. Groenleer-Straijer Veenendaal: J. Verwijs Burgh-Haamstede: C. Straijer-van de Ende Burgh-Haamstede: G. Straijer G. Straijer-Kraaijeveld Burgh-Haamstede: J.W. van Damme-Straijer P.. van Damme Neven en nichten Wij willen alle medewerkers van de buurtzorg hartelijk bedanken voor de goede verzorging. Correspondentie adres: G. Straijer. Zandweg 37,4328 BG Burgh-Haamstede Er is gelegenheid tot afscheid nemen op D.V. woensdag 29 augustus 2012 van 13.00 uur tot 13.45 uur in het rouwcentrum van de begraafplaats Vredehof, Oude Lage- zoorn 6,4328 ED te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden, op de algemene begraafplaats te Burgh-Haamstede.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20