Oysrlsflan Wisse Dekker Dr. Wisse Dekker O IDensenlinq.nl maandag 27 augustus 2012 amiiieberichten i 19 Dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, maar bedroefd om haar heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Esther Constandse Sinds 7 maart 2011 weduwe van Jacob van Dijke Op de leeftijd van 93 jaar. Moeder zijn is alles geven, zotg en lijden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, alles..:... en tevreden sterven. Cees en Joke Freya en Andre Naomi Simon Jesper Nanny en Jan Joery Jaimy en Bas Jaide Yalou Hans Layla en Gilly Onze welgemeende dank gaal uit naar alle medewerkers van Allèvozorgcentrum "Cornelia", afd., Schelphoek, voor- de goede en liefdevolle verzorging aan onze moeder gegeven. Zierikzee, 25 augustus 2012 Allévo Zorgcentrum "Cornelia" Correspondentieadres: Haven Noordzijde 37 4318 AC Brouwershaven Liever geen bloemen De samenkomst zal worden gehouden woensdag 29 augustus om 11.00 uur in het "Tonnenmagazijn" te Brouwershaven, Haven Noordzijde 38. Na de samenkomst is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren tot 13.15 uur in bovengenoemd "Tonnenmagazijn". Hierna zal de crematie in besloten familiekring plaatsvinden te Middelburg. Na een welbesteed leven, waar zij tot het laatst toe aan lichtte, is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Esther van Dijke - Constandse In de leeftijd van 93 jaar. Brouwershaven: M. Gunst-Constandse Zierikzee: W. Constandse-Smalheer Neven en nicht. Na een kortstondig ziekbed is op hoge leeftijd overleden onze buurman Lein Pieter Brasser Familie Huijbregtse Anneke de Bree Veere, 24 augustus 2012 een groot hart enorme humor altijd de zon zien schijnen nooit jezelf voorop altijd een ander eerst Rinus Pleijte We missen je nu al trouwe vriend, voor alt ijd in ons hart Lieve Bianca, Lars en Nova onze gedachten zijn bij jullie. Machteld, Michel Dean ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Na een interessant en boeiend leven vol afwisseling en dankbaar voor alle ondervonden liefde en vriendschap, is op 88-jarige leeftijd van ons heengegaan, onze vader en opa Zijn geliefde Leentje ging hem voor. Wisse Dekker was president van Philips van 1982 tot 1986 en president-commissaris van 1986 tot 1994. Hij was drager van het insigne Oorlogsvrijwilliger (1944-1948), het Ereteken voor Orde en Vrede met 2 gespen, Officier en bij bevordering Commandeur in de Orde van Oranje Nassau, ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw en ontving vele buitenlandse onderscheidingen w.o. Commander of the British Empire, Grootkruis in de Orde van Verdienste van Italië, Commandeur in de Kroonorde van België en Commandeur Legion .d'Honneur van Frankrijk. Hij ontving eredoctoraten van de University of Strathclyde (Scotland) en de Technische Universiteit Delft. Hij was ook ereburger van de stad Eindhoven. Persoonlijk afscheid nemen is mogelijk op donderdag, 30 augustus van 18.00 tot 19.00 uur in Uitvaartcentrum Monuta Sol, Felix Timmermanslaan 2 te Eindhoven. De crematie vindt plaats in de beslotenheid van het gezin. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag, 31 augustus van 16.00 tot 18.00 uur in De Karpendonkse Hoeve, Sumatralaan 3 te Eindhoven. Estoril(P): Peter en Karin Londen (UK): Hajö Wisse Joanna, Peter Doha (Qatar): Stefanie Zoutelande: Joke en Chris Middelburg: Wisse Vancouver (Can): Susanne Sjoerd, Sam, Amber, Thor Domburg: Marjolein, Tim, Robin 25 augustus 2012 Javalaan 103, 5631 DB Eindhoven Het Executive Committee van Koninklijke Philips Electronics N.V. heeft met leedwezen kennis genomen van het overlijden van De heer President en Voorzitter van de Raad van Bestuur van Philips tussen 1982 en 1986 Voorzitter van de Raad van Commissarissen van Philips tussen 1986 en 1994 Philips herinnert zich de heer Dekker als een inspire rend leidér, scherp denker en snelle analyticus die met visie en vaardigheid een grote bijdrage heeft geleverd aan onze onderneming. De heer Dekker heeft sinds 1948, gedurende 46 jaar, voor Philips tal van functies bekleed in binnen- en buitenland. Wij zijn Wisse Dekker blijvend dankbaar voor zijn toewijding, betrokkenheid en wijsheid. Wij wensen zijn naasten sterkte en kracht bij de verwerking van dit verlies. Frans van Houten President Chief Executive Officer Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar nog niet missen, omdat je van haar houdt. Maar eens dan komt de dag dat je haar moet laten gaan. Je verstand zegt dafhet goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Diep bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, voor ons veel te vroeg, is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Dora Eva Cornelia Hubrechsen-van Hest -Door- 12 juli 1948 125 augustus 2012 Paul Hubrechsen Ronny en Rinalda Lisa en Tom Kristel Kenny en Sam Vinkenhof 43 4332 DM Middelburg Onze Door is overgebracht naar de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren. Fagotweg 2a te Middelburg. Op uitdrukkelijk verzoek van Door vindt de crematieplechtigheid in besloten familiekring plaats. „Stil maar wacht maar alles wordt nieuw,, Lieve Door In dit leven moeten we je loslaten Maar in ons hart houden we je vast A.M. van Hest (in liefdevolle herinnering) P. van Hest-Schoe Eef en Alex Petra en Kees Cora en Hans Neven en nich ten Middelburg, 25 augustus 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 19