B3L ii reizen Mï jf* reizen@wegener.nl 024-3650360 Zaterdag 25 augustus 2012 fPPpr HAVENFESTIVAL Havenfestival? Daar treden vast en ze ker de Havenzangers op? Nee hoor, dat is vandaag en morgen (zaterdag en zon dag) allerminst het geval in IJmuiden. Behalve dat die groep niet meer bestaat, is de muziek in de Noord-Hollandse plaats van een ander kaliber. Op beide dagen kunnen bezoekers vanaf het mid daguur tot middernacht van diverse mu zikale acts genieten. Maar er is nog veel meer te beleven in de IJmuidense vis sershaven. Zoals Kunst op de Kade, waarbij (amateur)kunstenaars expose ren op enkele locaties bij de Trawlerka de. Ook zijn er kinderactiviteiten, is er straattheater en kan er gevaren worden met allerhande afmetingen boten. Kijk op www.havenfestivalijmuiden.nl voor het volledige programma. SMAAK- EN NATUURBELEVING Ontsnappen aan stadsdrukte en volle agenda's, een dag anders dan anders voor het hele gezin, waar kunst en cul tuur hand in hand gaan met natuurbele ving... Wie wil dat nou niet? In Doorn kan dat morgen (zondag), volgens de or ganisatie van het evenement ioo% Bui tendag. Het Maarten Maartenshuis op het landgoed Zonheuvel, omringd door de Kaapse Bossen, is van 11.00-17.00 uur het decor van theater, muziek en andere culturele activiteiten, alsmede van zogeheten smaak- en natuurbele ving. Vanaf 18.00 is het tijd voor een barbecue en het festival Jazz at the Cast- Ie, met een optreden van onder andere Rita Reijs. Het evenement is gratis toe gankelijk voor kinderen. Volwassenen wordt een bijdrage van 5 euro gevraagd. Zie ook: www.iooprocentheuvelrug.nl SMIKKELEN EN SMULLEN IJmuiden en Doorn een tikkeltje te ver uit de buurt, maar toch zin in een verzetje van culinaire aard? Als het even kan 'om de hoek' en dan ook nog eens tegen een schappelijke prijs? Ja hoor, dat kan nu weer een week lang tij dens de inmiddels traditionele restau- rantweek. Vanaf morgen (zondag) tot en met dinsdag 4 september, dus zelfs iets langer dan een week, bieden tal van toprestaurants door heel Neder land weer een driegangendiner voor slechts 27,50 euro en een -lunch voor maar 22,50 euro. Via de site www.res- taurantweek.nl zijn heel snel de deelne mende restaurants te vinden - uitge splitst naar provincie of stad - en kan worden gereserveerd. Voor restaurants met een Michelin-ster betaalt een be zoeker 10 euro meer.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 63