'Ét! Colofon P' m Adriana van Sabben-Deurloo y (H (Henseniifiq.nl zaterdag 25 augustus 2012 y;-: I 43 Voor uw medeleven in de vorm van uw aanwezigheid, troostende woorden op uw kaarten en in uw brieven, tijdens zijn ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve zorgzame vader en opa Izak Koster betuigen wij u onze oprechte dank. De genegenheid die hieruit sprak, heeft ons zeer goed gedaan. C. Koster - Sirüce Kinderen en kleinkinderen Waarde, augustus 2012 Onuitwisbaar is de herinnering aan jou. De overweldigende belangstelling en het medeleven, in de vorm van bezoek, hulp, kaarten en telefoontjes, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en schoonvader. Wim de Pagter Heeft diepe indruk op ons gemaakt en zeer goed gedaan. Domburg, augustus 2012. Ennie de Pagter - Hogendoorn, Carolien Frans Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Nicolaas Wisse betuigen wij u onze oprechte dank. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Schore, augustus 2012 In plaats van kaarten Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel blijken van belangstelling en medeleven ontvangen hebben tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde vrouw, moeder, oma en overoma Elisabeth Cornelia Lievense - de Jonge We zeggen u hiervoor hartelijk dank. Familie Lievense Westkapelle, augustus 2012 Heel hartelijk dank voor al het medeleven wat wij ontvingen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Goes, augustus 2012 Wij danken iedereen voor de overweldigende hoeveelheid belangstelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zoon, broer, zwager en oom Peter Louws De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. fam. Louws Vrouwenpolder, augustus 2012 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Petronella van Noorden-Mol betuigen wij u onze hartelijke dank. Leny van Bommel-van Noorden Dave van Bommel Marcel Christian en Judith Kruiningen, augustus 2012 Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een bijzonder mens. Lau Oosthoek Wij danken een ieder die ons'verdriet heeft verstaan en ons gesteund heeft in de vorm van bloemen, brieven, kaarten en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. familie Oosthoek 's Heer-Hendrikskinderen, augustus 2012 Voor Uw hartverwarmende woorden of andere wijze van meeleven, zowel .persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van mijn lieve man en onze bijzondere vader, opa en overopa fan Steketee zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons heel goed gedaan. Mevr C.A. Steketee-Quist Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Goes, augustus 2012 Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en tante Lolkje Eke v/d Wal - v/d Zee "Lottie van der Wal" willen wij u graag op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goedgedaan. Louk van der Wal Kinderen en kleinkinderen Koudekerke, augustus 2012 mathiida Hugens<# Uitvaartzorg steunpunt in een emotionele tijd tel.: 0113 - 217.060 06 - 24650772 \WMv.mathMahuqemwWaart2Qr-q.mi Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend I plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten leven Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor de f steun en warme betrokkenheid die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, opa en broer Adri Vrijenhoek Addy Vrijenhoek - van Donge j-i Chris en Monique Bas, Nanne Stefan Kens Vrijenhoek Vlissingen, augustus 2012 WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN a? YHle amdacht De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er- varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. ÜZZD Overtoom Groen Uitvaartzorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 Cj/jf; www.uzzl.nl Uitvaartverzorging Lgtcfa van Wingen j Verzorgt de gehéle uitvaart Tel: 0113 -63 91 08 f :pse>yeg4, 443S RL Baarland/GratKbaekje uityaartvyensen! E ïmMehemhim Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.famllieberichtenonline.nl iitvaartdevlieger.nl Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland 0111 402 000 (dag en nacht bereikbaar) /oorbetaalbe De beste service van Nederland. I Bezoek onze bekroon de webiite. yajW IIH-.,-,,,* UITVAARTZORG DE VLIEGER

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 43