m Johanna Caljouw - Jobse Adrianus Cardon 42 I zaterdag 25 augustus 2012 Cp (T1ensenlinq.nl Op 23 augustus 2012 hebben we.uit liefde losgelaten Cornelis Schout -Kees- Ritthem, 20 januari 1934 mijn grote liefde: Nel Schout - Holten onze lieve vader: Els Schout Blanche Jan Platschorre - Schout onze lieve opa: Robin Rianca Nathalie Lex Bereklauw Erf 21 4341 Kl< Amefnuiden Kees is overgebracht naar uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Op woensdag 29 augustus 2012 van 13.00 tot 13.30 uur is er gelegenheid tot afscheid nemen. Direct aansluitend vindt de afscheidsbijeenkomst plaats in het uitvaartcentrum aan de Bachweg in Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. Dag stoere sterke pa, Ik ga je zo verschrikkelijk missen! Liefs, de kleine Het leven ten volle geleefd. .v Met heel veel bewondering en respect voor zijn kracht en doorzettingsvermogen, is nu de tijd gekomen om afscheid te nemen van onze Lieve Opa Cees Schout Robin Bommeljé Nathalie Bommeljé Bedroefd maar met bewondering voor zijn moed en levenslust, hebben we afscheid genomen van onze lieve broer, zwager en oom Kees Schout Yerseke: Jans Schout Koudekerke: Janny van Vlaanderen-Schout Klaas van Vlaanderen! Antwerpen: Nel Schout Yerseke: Piet Schout Matty Schout-Kallemein Neven en nichten Yerseke, 23 augustus 2021 Met droefheid geven wij u kennis, dat door de Heere na een periode van afnemende krachten uit onze familiekring is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Minicus Weststrate weduwnaar van Sara van der Wekken op de leeftijd van 88 jaar. Krabbendijke: J. Weststrate-Sinke L. Kruysse-Weststrate L.J. Kruysse J.N. Molhoek-Weststrate Neven en nichten Krabbendijke, 22 augustus 2012 Bedroefd, maar dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat, in bijzijn van haar kinderen en kleinkinderen, is overleden onze moeder, schoonmoeder, lieve oma en overgroot-oma Susanna van der Valk A 10 juli 1928 122 augustus 201.2 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkind Middelburg, Vrijlandstraat 46 Correspondentieadres: J.L. Scheij beier - C.W. Sturmstraat 20 4333 ME Middelburg Onze moeder en oma is overgebracht naai- de rouwkamer van Uitvaartzorg Memoriam Walcheren, Fagotweg 2 a te Middelburg alwaar gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen, dinsdag 28 augustus van 09.45 tot 10.15 uur. Aansluitend vindt de crematieplechtigheid plaats in cre matorium Middelburg, Westelijke Oudehavendijk 3 te Middelburg om 11.00 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren en samenzijn in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouw circulaire heeft ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor altijd in ons hart, liev.e oma! A Levon, Dewi, Inigo, Amber, Ashley, Stacey, Ruby, Tommy, Veroniek, Sabrina, Joery Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van mijn lieve schoonzus en onze tante Suus van der Valk Middelburg: Elly van der Valk-de Bruyne Jo van der Valk in herinnering) Middelburg: Elvira van der Valk Middelburg: Heieen Petiet-van der Valk Ad Petiet Koudekerke: John van der Valk Anja van der Valk-Westerterp neven en nichten EH Daar het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken voor de hartverwarmende belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame, trotse vader en opa Fons Aerts willen wij iedereen langs deze weg hartelijk danken. Ria Aerts-van Campen Kinderen Kleinkinderen Goes, augustus 2012 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als- persoonlijk, na het overlijden van onze zorgzame moeder en oma Jozina v. Belzen - Grootjans willen wij u hartelijk danken. Lieven en Stien, Kees en Ina, klein- en achterkleinkinderen. Middelburg, augustus 2012 Voor uw blijk van medeleven, ons betoond na het overlijden van onze moeder en oma Marie Bimmel - de Wolf willen wij u oprecht dank zeggen. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Oost-Souburg, augustus 2012 Voor uw warme medeleven in de vorm van een hand, een woord, een kaart na het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en over-oma Joke bedanken wij u hartelijk. Het was voor ons een grote steun en troost. Jacky en Mieke Caljouw-Davidse Chantal en Hennie Noël Mei vin Eric-Jan Caljouw Alexandra Caljouw Middelburg, augustus 2012 Dankbetuiging In ons verdriet om het heengaan van onze vader en opa mochten wij uw hartelijk medeleven ondervinden. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. Eddy en Marina Cardon - Ghijsels Stefan Breskens, augustus 2012 W' Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven door u allen betoond na het plotselinge overlijden van onze Vader, Opa en Zoon Henk Klaaijsen willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goedgedaan. Familie Klaaijsen Vlissingen, Augustus 2012 Voor uw blijk van medeleven en deelneming tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma O/? betuigen wij u langs deze weg onze welgemeende dank. Uw medeleven heeft ons verdriet niet weg kunnen nemen, maar heeft ons wel getroost, Bert Klapwijk Loeka Marjolein Ab Gebuis-Klapwijk Anouk Lady *4'« Elbert Klapwijk Robbert Westenschouwen, augustus 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 42