IJl fT1ensenlinq.nl zaterdag 25 augustus 2012 familieberichten I 4!* üysrisdöfj Here, Gij zijt ons een toevlucht geweest Van geslacht tot geslacht Psalm 90:1 Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan onze vader, groot- en overgrootvader Lein Pieter Brasser sinds 14 december 2002 weduwnaar vanAdriana Kasse Ondanks zijn hoge leeftijd was hij altijd betrokken tot het laatst toe. Vrouwenpolder, 11 december 1914 t Vlissingen, 24 augustus 2012 Serooskerke: A. W. de Visser-Brasser C. de Visser Veere: J. Brasser Rockanje: L. P. Brasser H. Brsasser-Briggeman Vlissingen: W. A. Prins-Brasser G. M. Prins Vrouwenpolder: M.J. van Goudswaard-Brasser J. j. van Goudswaard Klein- en achterkleinkinderen Wij willen alle medewerkers van de thuiszorg hartelijk danken voor de jarenlange, goede verzorging. - Correspondentieadres: M. J. van Goudswaard-Brasser, Dorpsdijk 46, 4354 AD Vrouwenpolder De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden dinsdag 28 augustus om 11.00 uur in de kleine kerk, Kapel lestraat 27 te Veere. Aansluitend zal omstreeks 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de kleine kerk. Met verbijstering hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Louis Danckaerts echtgenoot van onze collega Renate. Wij wensen Renate, Simon, Robin, Tze-Wen en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke-tijd. Directie en collega's N.V. Westerscheldetunnel Na een langdurig ziekbed is overleden Aberderrahim Ben Khallauf echtgenoot van J.C. Khallauf-Waverijn A 17 maart 1953 123 augustus 2012 Benjamin Khallauf - Ilse Stoltink Djailary Ramon Khallauf Corresponden tieadres Wijngaardstraat 34A, 4461 DC Goes Ben wordt begraven in zijn vaderland Marokko. Na een langdurig ziekbed is voor ons tóch nog onverwacht overleden onze zeer gewaardeerde medewerker en fijne Ben Khallauf Ben was bijzonder vakkundig en toegewijd, zijn enthousiasme zullen wij zeker missen. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn familie. Wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Connexxion Taxi Services Goes In Plaats van Kaarten Altijd hard gewerkt Altijd veel gezorgd En nu dan rust. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar lange leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve mamma, mijn oma en onze tante Lijdia Pieternella Geervliet - Petiet weduwe van P. J. H. Geervliet 24 juni 1913 t 23 augustus 2012 Middelburg Maria Geervliet Osnabrück Did Christian Schütz 's Heer Arendskerke Hanny Harinck - Polderman Jan Harinck Correspondentieadres Klein Vlaanderen 83 4331 RH Middelburg Mijn moeder is opgebaard in het uitvaartcen trum H. Jobse, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 28 augustus van 13.30 tot 13.50 uur. Aansluitend zal hier om 14.00 uur de afscheidsbijeenkomst worden gehouden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. --«Ti- Op 78-jarige leeftijd is van ons heen gegaan Adrie Hazen Oud voorzitter en erelid van P.V.De Postduif Lewedorp Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna Maria Wilhelmina Heyse-van Schagen jos Pauselijk onderscheiden met Pro Ecclesia et Pontifice Soerabaja, 26 oktober 1928 Goes, 23 augustus 2012 Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: M.C. Zoutendijk-Heyse Zwaan weg 4 4371 NJ Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 29 augustus van 12.00 tot 12.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De gezongen uitvaartdienst zal aansluitend om 13.00 uur worden gehouden in de Onze Lieve Vrouwekerk, Singel 106 te Vlissingen, waarna de begrafenis om 14.30 uur zal plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Noorderbegraafplaats- aan de President Rooseveltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38/40 te Koudekerke. Dag Lieve Oma Voor altijd in ons hart. Toon en fenny Mirjam en Bart Ashley en Lindsey Na een rijk en gelukkig leven is onverwacht van ons heengegaan onze immer belangstellende, getalenteerde en lieve mama en oma Ria van Nifterick-Luijsterburg Maria Elisabeth Adriana Antonia Roosendaal en Nispen, 5 februari 1926 Burgh-Haamstede, 24 augustus 2012 echtgenote van Wim van Nifterick Wim en Ans van Nifterick-Post Emma en Gert, Olivia Wouter en Ivonne Sophie en Lars Jan-Willem en Vera van Nifterick-van Leeuwen Fabienne en Ravinder, Guneet Lucienne van Nifterick en Jo Kok Justin en Marieke Julia en Derk Victor van Nifterick en Marianne Jansen Robyn Chelsea Maijolein Burgh-Haamstede, W.G. Bootlaan 11 Correspondentieadres: Prins Hendriklaan 28 2281 EC Rijswijk We nemen afscheid van Ria op woensdag 29 augustus 2012 om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na een leven vol zorg voor anderen is, na een moeizame laatste levensfase, overleden mijn lieve man Jacobus Smalheer Cor echtgenoot van Lena Janna Dorst eerder gehuwd geweest met Margaretha Wijnands 11978 in de leeftijd van 82 jaar. Lenie Smalheer-Dorst 23 augustus 2012 "De Veste", Manhuisstraat 14 4301 BK Zierikzee Dinsdag 28 augustus zal er een samenkomst gehouden worden in de zaal van "De Veste", Manhuisstraat 32 te Zierikzee, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er vanaf 15.00 uur gelegenheid tot condoleren in de zaal van "De Veste". De bewoners van het Seniorencomplex "De Veste" hebben met leedwezen kennis genomen van het plotseling en geheel onverwachts overlijden van hun medebewoner en clublid, de heer J. Smalheer Wij verliezen in hem een gewaardeerd lid van onze bewonersclub. Namens ons allen, Het bestuur van de Bewonersclub Zierikzee, 24 augustus 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41