i int BELEEF IT.:. F I Hoofd Financiële Administratie u. Verkoopmedewerker M/V Uitdagend werk binnen de betonbranche! i Verkoper binnendienst/ commercieel medewerker m/v De Cugla Groep is een sterk innovatief bedrijf, bestaande uit Cugla BV te Breda en Demula NV te Laarne (Belgiè). Cugla is al meer dan 35 jaar toonaangevend producent van hulpstoffen voor beton, hoogwaardige cementgebonden mortels en betonreparatie mortels. De snelle levertijd, uitstekende service en betrouwbare oplossingen maken dat Cugla marktleider is en dé specialist in de branche. Het geavanceerde éigen laboratorium, de kennis van de markt en de focus op duurzaam ondernemen, zorgen er verder voor dat Cugla oplossingen biedt die efficiënt, veilig en maatschappelijk verantwoord zijn. Demula is leverancier van hulpstoffen voor beton en speciale mortels voor de bouw en de betonindustrie in België en Noord-Frankrijk. In verband met vervanging ...zijn wij op zoek naar een: Functie inhoud Het hoofd financiële administratie verzorgt de financiële administratie van Cugla (o.a. debiteuren- en crediteurenbeheer, liquiditeitsbewaking, grootboekadministratie en financieel voorraadbeheer). Daarnaast is hij/zij verantwoordelijk voor de financiële administratie en consolidatie van Demula. Onder de werkzaamheden vallen verder managementrapportages, betalingen, fiscaliteiten en het opstellen van begrotingen en jaarrekeningen. Het hoofd financiële administratie adviseert het N/IT en is sparring partner inzake de financiële situatie en financieel inhoudelijke en operationele vraagstukken. Zowel intêm als extern en op verschillende niveaus is hij/zij een volwaardige gesprekspartner. Het hoofd financiële administratie ressorteert onder de algemeen directeur. De standplaats is Breda. 32 baners zaterdag 25 augustus 2012 Q.JobTrack.nl Vlissingen is een "stad aan zee" met bijna 45.000 inwoners, ongepolijst en kleurrijk. Onze belangrijkste parel is de boulevard: indrukwekkend in elk jaargetijde. Monumentale pleintjes en gewaagde, moderne architectuur wisselen elkaar af. Overal in de stad worden het hele jaar door grote en kleine evenementen georganiseerd. Pets&Co de Bruijn is een ruim gesorteerde dierenspeciaalzaak in Hulst met een grote hengelsportafdeling. Wij zijn 7 dagen per week geopend. Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar een: Fulltime 38 uur) Naast het adviseren van klanten en verkopen van hengelsportbenodigdheden op de hengelsportafdeling neem je de binnengekomen goederen in ontvangst. Deze controleer je, verwerk je in het computersysteem en presenteer je in de winkel. Je ondersteunt tevens de dierenafdeling. Wij bieden: Een afwisselende functie Een prettige werksfeer Marktconform salaris en arbeidsvoorwaarden conform CAO Dierenspeciaalzaken Wij vragen: MBO-niveau door kennis en/of ervaring Goede communicatieve vaardigheden en een klantvriendelijke houding Kennis van materiaal en technieken op het gebied van zee- en zoetwaterhengelsport. Ben je geïnteresseerd in de boven omschreven functie? Stuur dan je sollicitatie vóór 1 september, voorzien van CV, aan: Pets&Co de Bruijn t.a.v. Yvonne Barendswaard Gentsestraat 56 4561 EK Hulst Voor meer informatie over deze functie kun je ook bellen met Yvonne Barendswaard, telefoonnummer: 0653912063 Wonen, werken en leven aan de zee tekent de Vlissingers. Zo er karakter eigenschappen als stoer en nuchter aan de Zeeuwen worden toegedicht, doen de Vlissingers daar wellicht nog een schepje bovenop... De inwoners van Vlissingen zijn échte aanpakkers. Dat geldt ook voor de gemeentelijke organisatie. Vlissingen is op zoek naar nieuwe medewerkers, die mee willen denken en bouwen. EEN BELEVING IN AUTOMATISERING! Beleef IT zoals alleen wij dat doen! Colijn IT maakt het verschil door haar team van 42 enthousiaste medewerkers. Met dit team ontwikkelen en onderhouden wij ERP software voor de meubel- en babybranche in Nederland en België. In combi natie met onze hardware afdeling leveren wij onze klanten een turn-key oplossing. Bedrijven als Seats and Sofas, Trendhopper, Decorette, Pronto, Profijt, Morgana, Babypark Kesteren, Woonboulevard Poortvliet zijn met onze software geautomatiseerd. Om haar leidende marktpositie binnen deze branche te behouden, blijft Colijn IT en dus ook nieuwe collega's. Wegens uitbreiding zijn wij op zoek naar de volgende collega: Taken en verantwoordelijkheden Het telefonisch verkopen van hard- en software, cold calling, het uitwerken van offertes en acties zijn je voornaamste taken. Samen met onze vertegenwoordigers werkje aan het realiseren van onze omzetdoelstelling. Een dynamische baan dus metveel uitdaging. De persoon die wij zoeken heeft is: - Een afgeronde MBO opleiding; - Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift; - Commercieel ingesteld, klantvriendelijk (enthousiast, geduldig); - Basiskennis van MS Office; y - Rijbewijs B. Wij bieden: - Een goede beloning; - Doorgroeimogelijkheden; - Interne opleidingen; - Een uitdagende, verantwoordelijke functie: het betreft grotendeels zelfstandig werk; - Een goede werksfeer: u maakt deel uit van een enthousiast team die op een serieuze, maar informele manier met elkaar omgaan. Meer informatie Voor vragen over deze functie kunt u contact opnemen met dhr. M. Colijn. Of kijk op ortze website: www.colijn-it.nl (via rubriek "Colijn IT, Vacatures"). COLIJN Amundsenw'eg 6 I 4462 GP Goes j Postbus 171 4460 AD Goes T 4-31 (0)113 236000 F+31 (0)113 218500 I info@Colijn-it.nl j wi j 2 SENIOR PROJECTLEIDERS SOCIAAL BELEID WO NIVEAU MAXIMAAL 66.500 BRUTO PER JAAR I Functie eisen Een afgeronde bedrijfseconomische opleiding op tenminste HBO-niveau en enkele jaren relevante werkervaring in een productieomgeving (ervaring in het samenwerken met Belgische bedrijven is een pré). Het hoofd financiële administratie is communicatief, analytisch sterk en daarnaast accuraat, pragmatisch, daadkrachtig en overtuigend. Andere belangrijke kernwoorden zijn: pro-actief, no-nonsense en hands-on. Reactie Je bent resultaatgericht, ondernemend en innovatief: een toptalent met kennis van zaken. Jij bent in staat om een extra impuls te geven aan de decentralisatieopgaven Jeugd/WMO en het sociaal beleid van de gemeente Vlissingen. Ben jij onze nieuwe senior projectleider/strategisch adviseur?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 32