Oranje boven op CONTACTA.NL Sportief ondernemen Bouw- en Wonen Plein m deOndernemer 25 augustus 2012 Evenement contacta.nl Het Olympisch vuur is gedoofd, de oranje shirts en petjes liggen weer in de kast. Een fraaie sport- zomer ligt achter ons en onderne mend Zeeland draait weer op vol le toeren. Het raamwerk voor CONTACTA.nl 2012 staat en krijgt met de kleur Oranje een krachtig statement voor het Creëren van Kansen. Tekst: Annet van de Ree GOES - Een deel van de verhuurde m2 wordt gedoneerd aan het Oranje fonds en voor 12 kansrijke initiatie ven voor de lokale samenleving zijn kleine stands beschikbaar gesteld. Zij kunnen zich aan een breed publiek presenteren en profiteren van het bre de podium van Contacta.nl. In de are na wordt het publiek verrast met de veelzijdige en creatieve Floris van Bommel, bekend designer en me de-eigenaar van de beroemde schoe nenfabriek Van Bommel. Floris van Bommel (37) is inmiddels een fenomeen in de schoenenwereld. Door zijn lef en creativiteit is zijn ei gen hoogwaardige en creatieve schoe- nenlijn gepromoveerd naar een wan- nahave status in Nederland, Duitsland en België. Floris van Bommel is sa men met zijn broers de 9e generatie die het bedrijfleidt. Met sterke reclamecampagnes, flags- hipstores in Antwerpen en Amster dam is het merk Floris van Bommel toegevoegd aan het succes van Dutch Design. Eigen kansen creëren is Floris van Bommel op het lijf geschreven. Zijn verhaal over het vertalen van een traditioneel merk naar een desig ner brand is voor iedere ondernemer interessant. Waar veel traditionele oer-Hollandse productiebedrijven het onderspit moesten delven, produceert de Van Bommelfabriek in Moergestel ook an no 2012 nog een groot deel van haar schoenen in Nederland. Naast Jacque line Zuidweg en Jan Mulder is hij de derde boeiende persoonlijk die acte de presence zal geven in de Contacta.nl Arena. Oranje Fonds Nieuw op Contacta.nl is de steun aan positieve initiatieven, die kansen creë ren. Het Oranje Fonds sluit perfect aan bij dit thema met haar doelstelling kansen te creëren met steun aan socia le initiatieven voor name voor kinde ren en jongeren. Contacta.nl 2012 is een prachtig podium om hiervoor sympathie en steun te krijgen vanuit het bedrijfsleven. Voor de 12 beste in schrijvingen is er uiteindelijk een klei ne stand beschikbaar. Resy van Loon, bekend van o.a. De Zeeuwse Uitda ging, zal de initiatieven verzamelen en coördineren. Voor de kaders en voorwaarden van de initiatieven kunt u contact met haar opnemen. Naast deze activiteiten doneert organisator LMG KCND stratpgie creatie - een deel van de verhuurde m2 aan lïet Oranje Fonds. Floris van Bommel. Na het succes van het Sport+ Business plein op Contacta.nl 2011, gaat Tillv Stroo, directeur van Stichting Sport en Leis ure er ook voor de 2012 editie vol enthou siasme weer een dynamisch en sportief Plein inrichten met aandacht voor 'Beach' sporten en aandacht voor Zeeuwse Olympi sche kampioenen. "De reacties na 2011 wa ren erg positief en tot nu toe loopt het aan tal aanmeldingen voor deelname aan het plein voortvarend. We gaan nu uit van 30 deelnemers," aldus een enthousiaste Tilly. Na een geweldige sportzomer neemt de in teresse voor sport en business verder toe," benadrukt ook Sander van Buren, directeur Challenger Tennistoernooi en projectleider Sport Business Plein. "Met name de busï- nessactiviteiten slaan erg goed aan en dat willen we ook tijdens Contacta op deze ma nier invullen. De vijf pijlers onder het Sport en Business Plein vormen overheid, onderwijs, bedrijfsleven, zorg en de spor ters. "In 2012 willen we de zorgsector nog meer betrekken in ons concept, in 2011 zijn de onderwijsinstellingen, de overheid en het bedrijfsleven sterk vertegenwoor digd geweest op het plein en daar gaan we uiteraard mee door. Stimulering van talent ontwikkeling en steun aan sporters met een beperking staan hoog op de agenda. Een sti— muleringsprijs voor een talentvolle sporter zou goed in dit beeld passen," meent Tilly. "Ons doel voor Contacta.nl 2012 is nog meer entertainment, het versterken van re laties en nog meer sporters over de vloer!" Voor informatie: Tilly.stroo@eve-and.com Ronald van der Hart, coördinator van het bouwplein. Tilly Stroo: 'Businessactiviteiten slaan goed aan.'. om het Plein wat verder te verbreden met aanverwante leveranciers bijvoorbeeld wo ninginrichters. Op deze manier willen we een samenhangend geheel creëren." Door het toepassen van luxere stands in samen werking met Totaal bouw Zeeland en meer aandacht voor de catering verwacht Van der Hart het Plein verder te upgraden. De catering van PUUR wordt gedeeld met de organisatoren van het Plieger Plein. Bei de pleinen vullen elkaar prima aan en vor men dan bij wijze van spreken samen een Bouw- en Wonen Plein. O Meer informatie: Ronald van der Hart - M 06 8110 1097- info@totaalbouwzeeland.nl Na de eerste editie van het Bouwplein maakt Ronald van der Hart zich ook dit jaar weer sterk voor een herhaling op Contacta.nl 2012 "We hoeven niemand uit te leggen dat de bouw in zwaar weer zit, dus juist nu is het voor de toeleveran ciers zaak om in beeld te blijven," zo meent Ronald van der Hart, initiator van het Bouwplein. "Het doel ligt op ca. 20 deelnemers uit de alle sectoren van techni sche toeleveranciers voor de bouw en af bouwbedrijven in de breedste zin des woords. Een aantal deelnemers uit 2011 hebben zich al aangemeld en we zijn erg blij met nieuwe deelnemers zoals Jacob Boer BV uit Goes, Timmerbedrijf den Her der uit Kapelle en M.J. Oomen uit Moer dijk. We houden de mogelijkheden open

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 102