DünlibBiuigin'i Mij spreekt de blomme een tale Mij is het kruid beleefd, Mij groet het altemale, Dat God geschapen heeft! Guido Gezelle Na een lang leven nemen wij met weemoed afscheid van onze lieve, eigenzinnige moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus. Tot het laatst bij de tijd. Nel Hage-Stoutjesdijk Pietemella Adriana Stavenisse, 2 december 1913 Schiedam, 17 augustus 2012 Weduwe van Jaap Hage 1909 -1980 Rotterdam Annet ter Bals-Hage Edo ter Bals Utrecht Edske Koren-ter Bals Sander Koren Willemstad, Curasao Menno ter Bals Karen Maike van Asperen Vervenne Utrecht Laurien ter Bals Breskens A.R Dees-Stoutjesdijk Tholen A. Stoutjesdijk C.C. Stoutjesdijk-Engelvaart Correspondentieadres: Rotterdamse Rijweg 175 3042 AN Rotterdam-Overschie Het afscheid van moeder Nel heeft in kleine kring plaatsgevonden. Wij bedanken alle medewerkers van WZV de Nieuwe Haven voor hun voortreffelijke zorg en betrokkenheid. 11 n1 c li'."w»-' Totaal onverwacht is overleden Louis George Danckaerts t 21 augustus 2012 r 21 december 1947 Renate Simon en Tze-Wen Robin J. Danckaerts-Provoost Elly en Fred en verdere familie R. Danckaerts P/a Daniël den Hoed oncologisch centrum Postbus 5201 3008 AE Rotterdam B2 kamer 5 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 28 augustus van 13.00 tot 13.45 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de afscheidsplechtigheid plaatsvinden in de aula van voornoemd uitvaart-1 centrum, waarna wij Louis begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de Algemene begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis komen wij samen in de ontvangstruimte van het uitvaartcentrum. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Loes Dubbelman Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Miranda, Jeffrey en Aamoud Beekenkamp. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Hotel de Logerij Badhotel Renesse Landgoed Moermond Grand Hotel ter Duin Hotel de Zeeuwse Stromen Duinhotel Haamstede Hotel de Torenhoeve Langzaam ben je van ons weggegleden Elke dag een beetje meer Telkens werdje weer iets ontnomen Dat deed jou en ons steeds zeer Het is een gemis, een stille pijn Dat je nooit meer bij ons zult zijn. Op 21 augustus is op 57-jarige leeftijd overleden onze lieve, zorgzame moeder Johanna Grietje Peute-van IJsseldijk Joke sinds 20 aptil. 2012 weduwe van Adriaan Peute Wij danken het team van Verpleeghuis Allévö Cornelia, afd. Schelphoek, voor de liefdevolle verzorging. Kerkwerve: Ilja en Annette Zonnemaire: Alexi en Vera Zierikzee, augustus 2012 Verpleeghuis Allévo Cornelia, afd. Schelphoek Correspondentie-adres: Ilja Peute Brieskerkestraat 15 4321 AZ Kerkwerve Maandag 27 augustus is er van 13.00 tot 13.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen in "'t Kerkerf aan de Ring te Kerkwerve. De afscheidsplechtigheid zal aansluitend gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in "'t Kerkerf gelegenheid tot condoleren. Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgcentrum Borrendamme in Zierikzee is op 70-jarige leeftijd overleden mijn moeder en onze oma Johanna Adriana Bmnner - Konijn An weduwe van Johannes Gerardus Brunner Vlissingen: Familie Bmnner Goes, 17 augustus 2012 Correspondent! eadres Westerzicht 444 4385 BP Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. In de strijd tegen cystic fibrose, is er maar één winnaar. Conny heeft de strijd verloren en is thuis rustig en vredig heengegaan Op 16 augustus 2012 Conny (Cornelia Sara) Holder-Buijs 28 april 1951 -16 augustus 2012 David - Kortgene Jan en Els - Duiven Ad en Ank - Kloetinge Liz -.London, UK Julian - Coggeshall, UK Clifford en Ailsa - Aylesbury, UK De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden op 25 augustus 2012 Correspondentieadres: Zandkreekstraat 1, 4484 BB Kortgene Zo betrokken Zo positief Zo dapper Zoveel humor Lieve Conny Zo blijven wij jou altijd herinneren. Ineke en Piet Eveline en Caesar, Jules Stefan en Hilde Marja en Egbert De zeer vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve zoon en broer Hans Asma en zijn lieve vrouw Wandel hebben ons diep geraakt. Namens ons gezin, heel veel dank daarvoor. H. Asma J. Asma-Broere Zierikzee, augustus 2012 Voor het hartverwarmende medeleven voor en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Henk van Dijke zeggen wij u hartelijk dank. Lina van Dijke-Schot Quirien van Dijke Len Lagendijk Yoüki Tifno Davida van Dijke Ellen van Dijke Ard Houmes Arvid Zierikzee, augustus 2012 Het heeft ons diep getroffen dat zovelen medeleven hebben betoond na het plotselinge overlijden van mijn lieve man, onze papa, opa, zoon en beste vriend Anton van Burg In het intense verdriet om het zo plotselinge verlies was het voor ons een troost te weten dat er zoveel anderen zijn die om hem en ons geven. Bijzonder ontroerend waren voor ons de lieve reacties vol waardevolle herinneringen aan Anton uit zijn en ons verleden. Dank je wel lieve mensen. Voor alle troostende woorden, hartverwarmende blijken van medeleven en de onophoudelijke stroom van lieve kaarten, brieven, bezoekjes en telefoontjes. Een bijzonder woord van dank aan dhr. van der Werf van Arensman Uitvaartverzorging voor de geweldige steun en begeleiding, voor, tijdens en na de begrafenis. Alie van Burg - van den Berge Patrick en Cathy Lukas Vivian en Tim Ma van Burg - de Looze en verdere familie Zierikzee, augustus 2012 UITVAARTVERZORGING vSCHOUWE.N-DUIVELAND' voor een zorgzame begeleiding. DAG EN NACHT BEREIKBAAR OP 0111 450717 of 0111 462600 Bezoekadres Werckendetstraat 4, Zierikzee Internet www.uitvaartschouwenduiveland.nl info@ultvaartschouwenduiveland.nl Postadres Postbus 189 4300 AD Zierikzee A" Van der Hooft Uitvaartzorg J C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Sehoorkenszandweg 8 b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: info@vanderhooftuitvaartzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 33