Directe stop effeweg.nl 81 buitenland Brit weigerde voedsel effeweg.nl 10529 - 46 96 67 GRATIS BROCHURE 2012 J A, ik ontvang graag cJe nieuwe brochure: o Fietsreizen wmmm Vast, maar misschien binnenk donderdag 23 augustus 2012 Teutoburgerwald en Tecklenburg 5 daagse busreis - Vertrek op 1 oktober Geniet van een prachtige natuurtocht door het Teutoburgerwald. Breng een bezoek aan de Paderborn en ontdek het uit sprookjes bekende Hameien! INCLUSIEF 4x hotelovernachting 4x ontbijt en diner Brandstoftoeslag - Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per Tourist Class touringcar Ierland Herfsttopper 8 daagse busreis - Vertrek op 13, 20, 27 okt Bewonder de Cliffs of Moher, bezoek de bruisende steden Dublin en Cork en geniet van een prachtige natuurtocht door het nationale park Burren! INCLUSIEF /x hotelovernachting 7x ontbijt en diner Bootovertochten Stadswandeling Cork en Dublin o.l.v. een gids Brandstoftoeslag Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar Fïetsreis Cöte d'Azur 8 daagse busreis - Vertrek op 5 oktober Fiets door de mondaine steden Cannes en Saint Tropez en ontdek de 'Grand Canyon' van Europa' genaamd de Gorges du Verdon! INCLUSIEF 7x hotelovernachting 7x ontbijt en diner 4x lunchpakket Nederlands sprekende fietsbegeleiding Ervaren lokale gids Volgauto met technicus Gebruik van zwembad Brandstoftoeslag Begeleiding door uw chauffeur, tevens reisleider Vervoer per GRATIS Comfort Class touringcar Alle fouten voorbehouden Prijzen zijn vanaf, per persoon en inclusief ANVE d^j) brandstoftoeslag. Exclusief €18.- reserveringskosten per boeking. KhrrS o Zomjer- en stedenaanbiedingen o Excursie- en kerstreizen Naam dhr/mevr Adres Postcode Telefoon E-mail Zonder postzegel opsturen naar effeweg.nl, Antwoordnummer 778, 7700 VG Nieuwleusen WESTFIELD Stel overlijdt bij reddingsactie hondje Een Amerikaans echtpaar is ver dronken toen ze in het water spron gen om hun hond te redden, aldus de politie in de Amerikaanse staat Massachusetts. Het dier was in het meer gesprongen waarop het stel aan het varen was. De man sprong hem na. Toen hij zeifin de proble men kwam, dook ook zijn vrouw het water is. De hond overleefde het en is naar een asiel gebracht. DOVER Vrouwen moedigen gevecht 3-jarigen aan Drie medewerkers van een kinder dagverblijf in Amerika hebben een gevecht tussen 3-jarige jongetjes op genomen en hen aangemoedigd el kaar te slaan. De vrouwen stonden er bij te lachen, aldus documenten van de rechtbank. Op de beelden is te zien hoe een kind huilt en zijn gezicht afschermt, terwijl hij door een ander kind wordt geslagen. Het kinderdagverblijf is gesloten. JAKARTA Honderden doden bij ramadan-uittocht De massale vakantie-uittocht in In donesië na de ramadan heeft dit jaar in een paar dagen het leven van ongeveer 530 verkeersdeelne mers geëist. Ook raakten bijna 840 mensen zwaargewond door de in totaal bijna 3500 ongelukken, meld de het ministerie van Verkeer giste ren. De blikschade van de afgelo pen dagen wordt geschat op ruim 450 miljoen euro. TOKIO Vissen Fukushima nog nooit zo besmet In de buurt van de verwoeste Ja panse kerncentrale Fukushima I zijn vissen gevangen met een nog niet eerder gemeten niveau van ra dioactieve besmetting. Een groen- ling had 258 keer zo veel cesium in zich als wat nog veilig is om op te eten. Dat meldde de Japanse krant Mainichi Shimbun gisteren. De vis sen zijn uit zee gehaald in een ge bied waar een vangstverbod geldt PERDASDEFOG U Oudste gezin ter wereld samen 818 jaar Negen broers en zussen die samen 818 jaar oud zijn: de Italianen vor men volgens het Guinness Book of Records het oudste gezin ter we reld. De broers en zussen komen uit Perdasdefogu op Sardinië. De oudste zus, Consolata werd woens dag 105. Haar zussen en broers va riëren in leeftijd van 78 tot 99. Adolfo (93) runt een café, Claudia (99) gaat wekelijks naar de kerk. WASHINGTON Omstreden Akin weigert op te stappen Ondanks toenemende druk van de top van zijn partij weigert de in op spraak geraakte Republikeinse kan didaat Todd Akin in Missouri uit de race te stappen voor een zetel in de Amerikaanse Senaat. Dat maak te hij woensdag duidelijk. Akin ligt onder vuur omdat hij zondag in een tv-interview had gezegd dat slachtoffers van verkrachting niet zwanger kunnen worden. SAN SEBASTIAN - losu Uribetxebar- ria, een veroordeeld lid van de Baski- sche terreurbeweging ETA, staat voor het raam van het Donostia zie kenhuis in San Sebastian. Uribetxe- barria heeft nierkanker en hij en vijf- SSSSSBSSWSSeSSSSSSSSetaocamotoauiiammmSBSSSKSKm Justitie schudt Italianen wakker met mogelijke slui Ilva, het grootste hoogoven complex van Europa, vergif tigde decennialang zijn om geving en personeel. Nu jus titie 'saneren of sluiten' zegt, is het hek van de dam. door onze correspondent Eelco van der Linden Onmiddellijk stoppen met verontreinigen, maar de fabriek mag blijven functioneren." Na wekenlang touwtrekkeïi rond het grootste hoogovencomplex van Europa, Ilva in Taranto, heeft justitie in Italië zijn eis geformu leerd. Het klinkt als de ultieme pa radox in een geschiedenis die aan elkaar hangt van paradoxen. Iedereen is plots wakker. Niet door de bekende rapporten over de hoge concentraties gif in de lucht, de grond en de zee, en ook niet door de statistieken over tu moren en longziekten bij (ex-)ar- beiders en inwoners van Taranto. Nee, het besluit van een magis traat om na decennia van inertie en ontkenning, de eigenaren te ar resteren en de fabriek mogelijk te sluiten, heeft de Italianen van hun stoel doen vallen. Ilva werd in 1961 gebouwd. Het vijftien vierkante kilometer grote complex werd in 1995 voor een ap pel en een ei overgedaan aan de fa- Tony Nicklinson LONDEN - De 58-jarige verlamde Tony Nicklinson die vorige week van de rechter te horen kreeg dat hij zijn leven niet mocht laten beëindigen, is woensdag thuis overleden. In de verklaring op de website van het advocatenkantoor dat de man bijstond tijdens zijn euthanasieverzoek staat niet hoe de Brit is overleden. Zijn familie laat weten dat hij een natuurlijke dood is gestorven. Volgens een ad vocaat van de familie echter wei gerde Nicklinson sinds vorige supervoordelige busreizen Extra IIMlIjVo°fde/ig; Supervoordelig! J_^^iMKÊÊÊÊWW Aanbieding

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 8