Geertruida de Putter Alger Maurice van Dam Bimtmn Mark Mariman 28 Ifamilieberichten donderdag 23 augustus 2012 tl mensenlinq.nl I 0BUÜfUt) Verwacht en toch verwonderd. Dankbaar en blij, zijn wij. De Heere gaf ons opnieuw een kindje om voor te zorgen. Feline 21 Augustus 2012 Leo en Sandra Otte Feline is het zusje van: Jeroen, Rick, Sam en Thirza Kerkstraat 22 4307 AP Oosterland Tel. 0111643822 OyarJailsn Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa Theodorus Rudolf Willems Grave, 21 juli 1943 Goes: Grijpskerke: Goes, 21 augustus 2012 Mientje Willems - Siebers Jan Willems - van der Wel Martin van der Wel - Willems Onze dank gaai uit naar Buurtzorg Goes, dr. Posthumus en SVRZ locatie Ter Valcke. Anthony Fokkerstraat 21 4462 ER Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 25 augustus van 12.00 tot 12.10 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend vindt de afscheidsbij eenkomst plaats om 12.15 uur. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in Van der Valk Hotel Goes, Anthony Fokkerstraat 100 te Goes. I Enige en algemene kennisgeving. "xN je was een uniek mens j-4" als vader en opa. die een onuitwisbare indruk op ons achterliet. Met pijn in ons hart, maar tegelijk dankbaar wat hij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame vader en lieve opa Adrie Hazen -Adrianus Aloijsius— echtgenoot van Lenie Hazen - van 't Westeinde (t 7-12-2011) in de leeftijd van 78 jaar Adrie Nico en Eva, Lindsay, Wendy en John Andrea (in liefdevolle herinnering) Harry en Monique, Rein, Lars, Jens Ronald en Marti, Sabrina, Samantha Angelique Goes, 22 augustus 2012 Correspondentieadres: Roompotstraat 5,4456 BD Lewedorp De uitvaartdienst zal worden gehouden op zaterdag 25 augustus om 9.30 uur in de parochiekerk H. Eligius, Burg. Lewestraat 13 te Lewedorp. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 11.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in het crematorium. Psalm 42 Bedroefd om haar heengaan, maar met dankbare herinnering aan de liefde en zorg die ze ons heeft geschonken, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, trotse oma en over-oma weduwe van Levinus de Putter in de leeftijd van 94 jaar. ZaamslagDiny en Bram van Overdulve-de Putter Hannet en Mario - Eline, Justin Anton en Ria de Putter-Bakker Ilona en Martij n Sharon en Niels - Marith Ina en Daaf Hamelink-de Putter Annelie en Steven - Ilvy, Nikki Leander en Eline - Shirley Gerlinde en Steven 'De Molenhof', 22 augustus 2012 Correspondentieadres: Axelsestraat 44,4543 CK Zaamslag Dë uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 25 augustus om 10.30 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafjplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in 'De Rank'. Onze dank gaat uit naar het personeel en vrijwilligers van Woonzorgcentrum 'De Molenhof' afdeling 'De Rietmus' voor de liefdevolle verzorging. Afscheid nemen is met dankbare handen meedragen al wat herinnering waard is. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering, men moet niet huilen om wat er niet meer is, maar gelukkig zijn om wat is geweest. Overlijden is de geboorte van herinnering. Intens verdrietig laat ik u weten dat toch nog onverwacht is overleden mijn maatje, mijn vriend en levenspartner Terneuzen, 7-4-1943 t Terneuzen, 22-8-2012 Rudie van de Pas Diepenbrockstraat 387 4536 GV Terneuzen Vrijdag 24 augustus is er van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 25 augustus om 10.30 uur in het eerder vernoemde uitvaartcentrum. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. God zij dank, Die ons de overwinning geeft door Jezus Christus, onze Heer. Verlangend naar het Hemels paradijs, na een welbesteed leven te hebben gehad in dienst van God en de medemens, is ~Toos~ van der Velden ontslapen! Haar leven was gekenmerkt zoals beschreven staat in het Bijbelboek Galaten 5 22 t/m 26. Dat ik haar heb gekend is waardevol, en zal daar met dankbaarheid en respect op terugzien. Onze vriendschap leeft voort in een mooie en onuitwisbare herinnering. Martin van der Maas. Geersdijk, 20 augustus 2012. Jouw huis is mij dierbaar, mijn God naar Psalm 84/Sytze de Vries Met warme gevoelens gedenken wij Rie Lobbezoo-Kerkhove Onvermoeibaar en met volle inzet en enthousiasme was zij vanaf de totstandkoming van de Samen-op-Weggemeente tot haar overlijden deze week als vrijwilligster en koster werkzaam in en rond 'de Schaapskooi'. Wij weten haar geborgen in de dragende armen van de Eeuwige. Namens de Protestante Gemeente Vlissingen Wim Heijstek, voorzitter Katie Schiewold, sen ba Vlissingen, 21-8-2012 Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. 1 Korintiërs 15:13 Met verdriet en verslagenheid hebben wij kennis genomen van het toch nog onverwachte overlijden van Jeroen van der Sluis vader van onze leerling Amy van der Sluis uit klas H2A. Wij wensen Any, haar moeder Daniëlle van der Sluis-Vuyk, haar zusje Romee en de naaste familie en vrienden Gods steun en kracht toe om dit verlies samen te verwerken. Namens bestuur, directie en personeel van het Ostrea Lyceum drs. Jos A. Brand rector In Memoriam 23-08-2012 Al 1 jaar zonder je liefde, je stem en je warmte Eén enkel mens ontbreekt, maar heel de wereld lijkt leeg. Lieve Mark, Ik gedenk je op Koh Chang, Thailand Ruud En ieder die van je houdt üajikiisiuhjinü Voor het medeleven en-de belangstelling na het overlijden van onze broer, zwager en oom Pater Mathieu Buijssen ss.ee. betuigen wij u onze oprechte dank. Familie Buijssen Goes, augustus 2012 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die rwij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Bertha Mathilda de Vos Weduwe van Alfred Alphons Adeleine Verschuuren Zeggen wij u hartelijk dank, het is ons tot grote steun geweest. kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, augustus 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28