Een gezonde levensstijl PZC Take a Wellness Break bij Bilderberg! 1 Douchekruk SCL Glucosemeter Voordeelpakket Medisana Medistyle L Shiatsu Mas sage RBI donderdag 23 augustus 2012 Why settle for less? pzc.nl/webwinkel categorie reizen - hotelovernachtingen Heerlijk tot rust komen bij Bilderberg. Bij de zes Bilderberg Wellness Centres kunt u terecht voor een wel heel ontspan nen arrangement. Vertrouw uzelf toe aan de handen van de ervaren schoonheidsspecialistes, geniet van de heerlijke oliën en rijke crèmes waar ze mee werken en kom geheel tot rust in sauna, stoom- en bruisbad. Het comfort van uw kamer, het uitgebreide ontbijt en de prachtige locatie doen de rest: u bent er even helemaal uit. Bilderberg Wellness Break arrangement Een tweedaags arrangement vanaf 127,50 per persoon. De perfecte uitvalbasis voor pure ontspanning. Overnachting in een comfortabele kamer Het Bilderberg Ontbijt High Tea Break Vier uren Wellness; - gezichts-, decolleté- en nekmassage - hoofdhuidmassage - rugnekmassage - sauna, Turks stoombad, bruisbaden - fitnessruimte" - badjas, slippers en handdoeken inbegrepen - alle behandelingen worden uitgevoerd met hoogwaardige producten De Bilderberg Wellness Centres: Hotel De Bovenste Molen Kasteel Vaalsbroek Hotel De Klepperman Hotel Klein Zwitserland Landgoed Lauswolt Venlo Vaals Hoevelaken Heelsum Beetsterzwaag Résidence Groot Heideborgh Garderen (077)3591414 (043)3089308 (033)2534120 (0317)319104 (0512)381245 (0577)46 27 00 Prijs: vanaf 127,50* per persoon. prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Arrangementsprijs is exclusief gemeentebelasting, persoonlijke uitgaven, consumpties etc. De eenpersoonskamertoeslag varieert per hotel. Geldig t/m 31 december 2012 o.b.v. beschikbaarheid. v Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of bel met het Bilderberg Wellness Centre van uw voorkeur. Hotel Klein Zwitserland beschikt niet over bruisbaden; in plaats hiervan mag u gebruik maken van de snelbruiner. Kasteel Vaalsbroek beschikt niet over een Turks stoombad. Hotel De Bovenste Molen beschikt niet over een fitnessruimte. f WEBWINKEL Vier aanbiedingen in de categorie Gezond heid en Bewegen Medisana Extra veiligheid en comfort tijdens het douchen! De zit hoogte van de douchekruk is in vier stappen verstelbaar tussen de 35 en 45 centimeter. Het anti-slip zitvlak heeft drainage gaten en gevormde hand grepen voor extra gemak. De aluminium poten zijn inklap baar zodat de kruk gemakkelijk kan worden opgeborgen. Normaal GO,05 Lezersprijs 39,95* Met de Medisana MediTouch is het eenvoudig om thuis zelf standig de bloedsuikerte me ten. De meting is nauwkeurig en na vijf seconden leesbaar. De MediTouch is voorzien van 360 geheugenplaatsen en hij geeft het gemiddelde van een aantal dagen weer. De set bestaat uit een bloedsuiker- meter, strips en lancetten. Normaal GO,05 Lezersprijs 49,95* Medisana De Medistyle van Medisana is een geweldige pedicure en- manicure set. De nagels van handen en voeten zien er na gebruik weer goed verzorgd uit en vervelende eelt en eksterogen behoren tot het verleden. Speciaal voor de verzorging van de nagels, na gelhuid, hoornhuid en ekster ogen. Incl. 10 opzetstukjes! Normaal 70,05 Lezersprijs 49,95* Medisana Last van spanning in de rug of schouders? Het Shiatsu RBI massagekussen van Medisana helpt ontspannen. De rug wordt intensief gemasseerd met rolmassage, het zitvlak vibreert en het ruggedeelte bevat verplaatsbare infrarood warmte. Inclusief afstands bediening met eenvoudige programmakeuze. Normaal 110,05 Lezersprijs 84,95* pzc.nl/webwinkel Categorie Gezondheid en Bewegen *Prijzen zijn exclusief verzendkosten. Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel BON 34 EEN GEZONDE LEVENSSTIJL Hierbij bestel ik: x Medisana Douchekruk SCL a 39.95* x Medisana Glucosemeter Voordeelpakket a 49.95* x Medisana Medistyle I a 49,95* x Medisana Shiatsu Massagekussen RBI a 84,95* GEBOORTEDATUM Hierbij machlig ik Wegener Media om eenmalig het verschuldigde bedragal te schrijven. 8ANK-/GIROREKENIN6 HANDTEKENING Stuur de volledig, In blokletters ingevulde, bon in een envelop naar Webwinkel, o.v.v. 'Gezondheid en Bewegen', Postbus 1090,5004 BB Tilburg. Exclusief verzendkosten. Levertijd met bon 10 werkdagen, levertijd webwinkel 3 werkdagen. Klantenservice: 0900 - 2021352 0,45 p.g.) Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail doorte geven. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 26