8 Sluiskil en RIA W. op schot in beker Meerman/lvens zegevieren via supertiebreak z Jong Ambon en RIA W. noteerden de hoogste scores in de tweede ron de van de districtsbeker. Jan Meijaard schermt namens Breskens de bal af voor een tegenstander van Biervliet. Breskens zou het bekerduel ondanks een doelpunt van Meijaard met 3-2 verliezen. foto Peter Nicolai S5ZBZ&t-%&S$8SSSX TERNEUZEN - Sluiskil had dinsdag in de districtsbeker weinig moeite met Wemeldinge. De Zeeuws-Vla mingen wonnen met 5-1. Daar door is de ploeg van trainer Carlo Vanhij fte nagenoeg zeker van een plek in de volgende ronde. Eerder boekte Sluiskil een ruime 7-0-zege op Stavenisse. Schoondijke was met 4-1 te sterk voor Oostburg, ter wijl RIA W. Sluis met 8-0 oprol de. Poule 55. Schoondijke-Oostburg 4-1. Andrew Wesbeek was de gro te man bij de thuisploeg. Hij scoor de alle doelpunten voor Schoondij ke, waarvan één uit een vrije trap. „We hebben keihard gewerkt en aardig voetbal laten zien", vond trainer Henk Ottens van Schoon dijke. De ruststand was 2-1. Marco Hinneman schoot bij een 2-0-ach- terstand raak namens Oostburg. Poule 55. Hoek 2-Vlissingen zat. 1-1: De thuisploeg had met name na de rust de betere kansen. De paal en twee keer de lat stonden doelpunten echter in de weg. Het duel ging de rust in met een 1-1-tussenstand. Bart Corstanje schoot raak namens Hoek 2. Abdi Youssef Ahmed tekende de gelijk maker aan voor de zaterdagploeg van Vlissingen. Hoek ligt op koers voor het bereiken van de volgende ronde. Eerder versloeg de ploeg Oostburg al. Poule 56. RIA W.-Sluis 8-0. „Een partij zomeravondvoetbal". Zo ty peerde voorzitter Philippe de Bae- ts van RIA W. dit bekerduel. De thuisploeg leidde bij de rust met 5-0 dankzij doelpunten van Tim van Herreweghe, Jordy van Bre men, Dean van Meirhaeghe, Me- tin Yavuz en Jorden Takkidine. Ook na de rust was Sluis een speeh bal van RIA W. Achtereenvolgens Van Meirhaeghe en twee keer Van Herreweghe bezorgden de thuis ploeg een ruime 8-o-zege. RIA W. maakt zaterdag met Kloetinge 2 uit wie poulewinnaar wordt en de vol gende ronde bereikt. Poule 56. Kloetinge 2-Walcheren 3-1. Het duel ging voor de rust aar dig gelijk op. Tim Smulders bezorg de Walcheren niettemin een i-o-voorsprong. In de tweede helft had de thuisploeg het betere van het spel. De pijp bij Walcheren leek na ze ventig minuten leeg. Daarvan pro fiteerde Kloetinge 2 vakkundig. Achtereenvolgens Sofyan Azzagari en Rick Mulder (twee keer) be zorgden de Bevelandse ploeg de overwinning. Kloetinge 2 maakt za terdag met RIA W. uit wie poule- winnaar wordt en de volgende ron de bereikt. Andrew Wesbeek schiet vier keer raak namens Schoondijke in het beker duel met Oostburg Poule 57. Sluiskil-Wemeldinge 5-1: Sluiskil is op schot in de beker strijd. Zaterdag werd met 7-0 ge wonnen bij Stavenisse en nu moest Wemeldinge er dik aan gelo ven. Shegbert van Uytrecht was in vorm. Hij had na tien minuten al twee keer gescoord. Na de pauze deed hij dat nog eenmaal. De ande re treffers kwamen op naam van Hassan Kesikbas en Timucin Yil- maz. Nigel Beenhakker redde in de tachtigste minuut voor Wemel dinge de eer. Poule 54. SKNWK-Wolfaartsdijk 7-2 (4-1). Carlo van der Maas 1-0, Robert Padmos 2-0, Martijn Backx 3-0, 4-0, 6-2 en 7-2, Thijmen van der Baan 4-1, eigen doelpunt 5-2. Poule 54. Kwadendamme-Patrijzen 1-2 (1-1). Bas de Winter 1-0, Perry Bek 1-1, Ries Anbeek 1-2. Poule 59. Kruiningen-DIOZ 1-2 (0-0). Ruben Giling 0-1, Joeri de Veth 0-2, Matthijs van Liere 1 -2. MIDDELBURG De Woeste Kop houdt tiende Open Golfweek De Open Golfweek van De Woeste Kop in Axel is toe aan zijn tiende editie. De eerste wedstrijden zijn inmiddels achter de rug. Donder- - dag staat er voor de vrouwen het 4-bbb stableford op het program ma. Vrijdag wordt dezelfde spël- soort gespeeld door senioren (vrou wen vanag vijftig jaar, mannen van af 55 jaar). Zaterdag is er een mixed 4-bbb stableford. Die dag is er ook een auto te winnen tijdens een ho- le-in-one-competitie. In totaal zijn er 720 deelnemers. MIDDELBURG Open huis EMM tot en met september Gymnastiekvereniging EMM houdt tot en met eind september open huis in turnaccommodatie Petrus Hondius aan de Zuidlandstraat in Terneuzen. Gratis deelname is mo gelijk tijdens alle lessen. EMM heeft recreatieve lesuren voor peuters en kleuters, basis- schoolleerlingen en tieners. Tevens wordt er lesgegeven op muziek aan dames en is er een sport- en spel- groep voor mannen- en vrouwense nioren. Meer informatie is te vin den op www.emmterneuzen.nl MÖNCHENGLADBACH Gladbach gaat thuis onderuit tegen Kiev Borussia Mönchengladbach heeft een wonder nodig om de groepsfa- se van de Champions League te be reiken. De Duitse club verloor in het eerste duel met Dinamo Kiev, dat in de vorige ronde Feyenoord uitschakelde, met 1-3. Gladbach kwam door Alexander Ring al vroeg op voorsprong, maar verloor daarna de controle. Taras Michalik, Andrej Jarmolenko en de ongelukkige Luuk de Jong (eigen doel) plaatsten de Oekraïense ploeg in een leunstoel voor de re turn. KLOOSTERZANDE - Miriam Meer man en Frank Ivens verrasten in poule D van de mixed-6 in het 28e Kloosterse Wind Toernooi van TC Hontenisse met degelijk spel de fa voriete combinatie Barbara - Vonk/Edward Tieleman: 7-5 4-6 7-6 (10-8). In de slotfase van de verlenging was de service van Hul stenaar Ivens doorslaggevend. Bij 9-8 (matchpoint) belandde na een lange rally een volley in het net. In het dubbel-5 verrasten Bram Donze/Jordi Stevens met 7-5 6-4 de beoogde finalisten Evert Pies- sens en Gino Roctus. Het als eer- ste geplaatste duo Duncan Blackman/Eric Sponselee kende geen pardon met Bas Dingenouts en Michel Pateer: 6-1 6-3. De uit Kloosterzande afkomstige Sponse- lee, tandheelkunde student aan de universiteit van Groningen, oefen- de veel pressie uit vanaf de baseli ne, waarop Blackman het nodige afmaakte aan het net. Bij de vrou- wen-5 klopten in een jeugdig on deronsje Kim van den Berg en Ma- rije Hollestelle middels 10-8 in de supertiebreak Romy Bonte en Clai re van Damme.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 61