Rondreis Toscane Totaal Welkom in Bobbejaanland, 't plezantste land ter wereld! woensdag 22 augustus 2012 8-daagse rondreis inclusief vliegreis en hotel met ontbijt Schitterende reis door Toscane! U verblijft 8 dagen in een charmant 3-sterren hotel in Montecatini Terme waar vandaan u dé hoogtepunten van Toscane bezoekt zoals Pisa, Florence, Siena en Lucca. Voor slechts 21 p.p. boekt u bovendien voor de hele week diner bij! Thuisblijven is duurder... Normaal vanaf 675! Dagprogramma: Dag 1: Vandaag vliegt u comfortabel van Rotterdam of Düs- seldorf naar Milaan. Vanuit de luchthaven van Milaan volgt de transfer naar het hotel in Montecatini Terme. Dag 2: De eerste excursies van deze reis door Toscane gaan naar de plaatsen Pisa met de beroemde scheve toren en Lucca, met haar vele mooie pleinen en kerken. Dag 3: Deze geboorteplaats van de Renaissance, Florence, met Michelangelo als de belangrijkste vertegenwoordiger, karakteriseert zich door de vele kerken en palèizen. Absolute hoogtepunten in Florence zijn o.a. de middeleeuwse brug Ponte Vecchio, maar natuurlijk ook de Piazza della Signorina met het Palazzo Vecchio (stadhuis). Dag 4: Een bezoek aan de plaatsjes Siena en San Gimignano staat voor vandaag op de planning. Door het zeer goed behouden middeleeuwse stadsbeeld en haar bijzondere geschiedenis beho ren deze steden tot de belangrijkste toeristentrekkers van Italië Dag 5: We rijtlen vandaag naar Viareggio, een badplaats in het westen van Toscane. De stad geniet internationale bekend heid als badplaats aan de Ligurische Zee. Dag 6: Een dag ter vrije besteding. Neem vandaag de tijd om het kuurstadje Montecatini Terme te verkennen of ga heerlijk ontspannen in de nabijgelegen spa. Dag 7: We maken een mooie panoramatour door de streek Garfagnana, in het noordwesten van Toscane. Onderweg stop pen we in o.a. Barga en Carrara. Dag 8: Na de transfer naar de luchthaven van Milaan vliegen we comfortabel terug naar Rotterdam of Düsseldorf. Het einde van een prachtige rondreis! Vertrek vanuit Rotterdam 22 en 29 september 499,- 6 oktober 478,- 13 en 20 oktober C 515,- Vertrek vanuit Düsseldorf 11 september €469,- 18 september €479,- Prijzen zijn per persoon bij 2 personen per kamer. Inclusief: vliegreis Rotterdam/Düsseldorf- Milaan v.v., rondreis per comfortabele touringcar, omschreven excursieprogramma, 7 overnachtingen in goede midden klasse hotel met ontbijt, Nederlandssprekende reisleiding, luchthavenbelastingen en brandstoftoeslagExclusief: niet genoemde maaltijden en drankjes, tolgelden/ lokale gidsen/checkpoints ca. 20 p.p. (verplicht, ter plaatse te betalen), entreegelden en kosten voor lokale gidsen (ter plaatse te betalen), kosten voor de Tramvia naar Florence ca. 2,50 p.p. (ter plaatse te betalen) toeristenbelasting ca. 1 p.p.p.m. Optioneel bij te boeken: halfpension a ca. 21 p.p. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem contact op met Stip Reizen via 020 - 66 22 222 o'.v.v. Lezersreis Wegener www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (rondreizen) Slechts 19,99 per ticket*, van 22 augustus t/m 4 november Hier geldt maar één wet: amuseer je te pletter! Je kunt kiezen uit meer dan 50 fantastische attracties. Wat dacht je van de Typhoon, de Dreamcatcher, King Kong, Banana Battle en Dizz, de gloednieuwe coaster van 2011. Het is nooit lang aanschuiven en omdat vele van onze at tracties overdekt zijn, hoeft de regen geen spelbreker te zijn. Er valt héél wat te beleven in Bobbejaanland! Zelfs tussen de^ttracties door, val je van de ene verrassing in de andere! En alsof dat nog niet genoeg is, trakteren we je bovendien op een wervelende show om 'U' tegen te zeggen. Het hele jaar door organiseren we spetterende evenementen die jong en oud zullen bekoren. Waar wacht je nog op? Kpm als de bliksem naar Bobbejaanland en beleef de leukste dag van je leven! Bobbejaanland ligt in Lichtaart België. NIEUW PAARDENSHOW: "Het geheime dagboek van Jane Parker" Bobbejaanland presenteert de Vlaamse musicalster Anne Van Opstal en de Italiaanse familie Togni in de paardenshow "Het geheime dagboek van Jane Parker". In een spektakel met zang en dans, humor, competitie én een belangrijke rol voor het publiek krijgt de jonge Sarah Parker een koffer vol dagboeken en souver- nirs toegestuurd van haar over- over- over- over- over grootmoeder Jane Parker. Een koffer die zorgt voor een spectaculaire reis naar het verleden.. NIEUW! 4D-film Yogi Bear Bezoekers gaan samen met de hongerige beer op avontuur in Yel low Stone Park om bij alle toeristen een lekkere maaltijd te scoren. NIEUW! DIZZ Rolercoaster Vorig jaar werd er ruim geïnvesteerd in de duizelingwekkende nieuwe attractie Dizz, ook wel bekend als dé rollercoaster voor het hele gezin. Bovendien maakt Bobbejaanland zich op voor Halloween. Van 13 oktober t/m 21 oktober en van 27 oktober t/m 4 november 2012. Volg www.Bobbejaanland.be voor alle updates over dit spannende evenement .4r:- BON •Tegen inlevering van deze originele bon aan de kassa van Bobbejaanland tot wel meer dan 12,- p!fr. korting (op volwas senen tarief) maximaal 5 personen per bon. Geldig van 22 augustus t/m 4 november 2012. Deze bon is niet geldig i.c.m. andere kortingen of acties. Deze bon mag niet worden verkocht noch worden uitgedeeld. P 52/062 Zie voor openingstijden www.bobbeiaanland.be maximaal 5 personen per bon. Regulier tarief kassa: ledereen >1.40m Kinderen <1.40 m - >1.00 m Kinderen 1.00 m €32,50 99 €27,50 voor €19,99 gratis Kijk voor parkinformatie en openingstijden op www.Bobbejaanland.be pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40