28 I woensdag 22 augustus 2012 fH fDenseniiiiq.nl Oi/a/ladan Na een langzaam afnemende gezondheid is toe ons verdriet, na een kort ziekbed, toch nog onverwacht overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Janna Willemina Duvekot-Abrahamse - Jannie - sinds 2008 weduwe van Willem Duvekot Sint Laurens, 14 februari 1933 I Vlissingen, 20 augustus 2012 Serooskerke: C.J. Abrahamse E. Abrahamse-de Visser Sint Laurens: J.C. Abrahamse D. Abrahamse-de Vos Neven en nichten Zorgcentrum: Nieuw Sandenburgh Correspondentieadres: Wilgenhoekweg 48, 4333 RG Sint Laurens Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 23 augustus van 19.30 tot 20.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De afscheiddienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal op vrijdag 24 augustus om 13.30 uur worden gehouden in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2, Vrouwenpolder. Aansluitend vindt de begrafenis omstreeks 14.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Zoekweg plaats. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw, de Ontmoeting, naast genoemde kerk. -Onze dank gaat uit naar het team van zorgcentrum Nieuw Sandenburgh, afd. Kruidhof, voorde goede verzorging. Dankbaar voor alle vriendschap zijn we, maar verdrietig om het komend gemis. Janna Duvekot-Abrahamse De HEER is genadig en rechtvaardig onze God is een God van ontferming, de HEER beschermt de eenvoudigen, machteloos was ik en hij heeft mij bevrijd. Psalm 116, vers 5 en 6 Bedroefd, maar dankbaar voor de mooie jaren dat wij samen waren, deel ik u mede dat mijn innig geliefde man Abraham Huijsman Bram is overleden. Koudekerke, 11 november 1920 t Middelburg, 16 augustus 2012 zijn vrouw A.L. Huijsman-Dekker Doormanstraat 27 4371 BH Koudekerke De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Joop en Marie Wattel Vrouwenpolder. Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde oom Bram Huijsman Wij zijn dankbaar voor de lange tijd dat hij in ons midden was. Meliskerke: Middelburg: Winterswijk: Serooskerke: Vlissingen: Nieuwvliet: 's Heer-Arendskerke: Vlissingen: Coevorden: Haren: Amsterdam: Vlissingen: Rheden: Suus van der Meer-Huijsman en Rommert van der Meer Rinus Huijsman en ludith Huijsman-Hansen lan Huijsman en Diny Huijsman-Onnink Marijke Huijsman en Henk Verweij Ton Huijsman Piet Hubregtse Nellie van den Boorn-Huijsman en Raymond van den Boom Coos Huijsman Ton Sanderse Jan Sanderse en Annemieke Sanderse-Kuit Marieke Sanderse Anny Huijsman Wim Huijsman en Ria Huijsman-Jeurissen Onze kinderen en kleinkinderen Bedroefd, maar dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem ontvangen hebben, stellen wij u er van in kennis, dat de Heere plotseling uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame vader en opa Willem Bijl sinds 19 september 1991 weduwnaar van Leuntje Bijl-Rottier in de gezegende leeftijd van 96 jaar. Sint-Annaland: Corry van Vossen-Bijl Iza van Vossen Jan-Willem en Denise Oud-Vössemeer: Hanny van de Klundert-Bijl Kees van de Klundert in liefdevolle herinnering Albert en Angelina- Scherpenisse: Adrie Bijl "Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van 'Curadomi 'voor de liefdevolle verzorging. 19 augustus 2012 Hartogsweg 4 4694 PG Scherpenisse Onze vader en opa is thuis opgebaard. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 24 augustus om 13.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Schoolstraat 2 te Scherpenisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Scherpenisse. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemde kerk. De vakbondsafd.FNV Midden Zeeuws-Vlaanderen heeft kennisgenomen van het plotseling overlijden van hun voorzitter Chris Ollebek Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde kracht Wij wensen Ria en naaste familie veel sterkte toe Bestuur vakbondsafd.FNV Midden Zeeuws- Vlaanderen Met-droefheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van Astrid Coenen - Stevens Zij was een graag geziene gaste op onze sportvelden, wij zullen haar dan ook enorm missen. Wij wensen Karei, Nadine en Johnny, Kristof en Rachel en de verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en leden van R.K.V.V. Koewacht Boven de sterren daar bij de HEER. juub'len en juichen de vrijgekochten. Zij die op aard' de Heiland steeds zochten, zingen daar eeuwig Zijn lof en eer. Wij dan gerechtvaardigd zijnde uit het geloof, hebben vrede bij God door onzen Heere Jezus Christus. Romeinen 5 vers 1 Toos is verlost. Haar HEERE en Heiland heeft mijn lieve, dappere, onvergetelijke pleegdochter Thuis gehaald Toos Geertruida van der Velde A Vlaardingen, - t Kamperland, 5 januari 1954 20 augustus 2012 Diaconesse Evangelie der Eerste Christengemeente (Handelingen 2) A.J. Krijnberg-Terbeek Corresponden t iead res 'Huize-BethesdaVeerweg 55 4493 AM. Kamperland De rouwdienst, waarbij ik u uitnodig, wordt gehouden vrijdag 24 augustus om 13.00 uur in de zaal van 'Huize- Bethesda', Veerweg 53/55 te Kamperland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aldaar. Na de begrafenis is er in 'Huize-Bethesda' gelegenheid tot condoleren. God zij dank, Die ons de overwinning geeft door Jezus Christus, onze Heer. Verlangend naar het Hemels paradijs, na een welbesteed leven te hebben gehad in dienst van God en de medemens, is ~Toos~ van der Velde ontslapen! Haar leven was gekenmerkt zoals beschreven staat in het Bijbelboek Galaten 5 22 t/m 26. Dat ik haar heb gekend is waardevol, en zal daar met dankbaarheid en respect op terugzien. Onze vriendschap leeft voort in een mooie en onuitwisbare herinnering. Martin van der Maas. Geersdijk, 20 augustus 2012. Geheel onverwachts hebben wij vernomen dat onze presidente Rie Lobbezoo is overleden. Wij wensen familie veel Kracht en Sterkte toe. Bestuur en leden Chr. Vrouwenvereniging Lammerenburg Nooit meer je lach Nooit meer je sterke verhalen Nooit meer je humor Te vroeg moeten we afscheid nemen van een goede vriend en buurman Hendrik Hubertus de Koning Henk Wij wensen Han kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Ed Peter en Hannie Wilco en Danny Stefan en Ellen Femke en Jasper Jonathan en Inge Tim enJoeri Oost-Souburg, 19 augustus 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28