je ergens anders zijn T9 Taakstraf, cel en geld geëist voor wiethandel 'HOP DANSSCH001 VAN NEDEDUND! twee laadpunten voor elektrische auto's in Hulst Avondvierdaagse van start dinsdag 21 augustus 2012 op het wereldkampioenschap Hiphop Streetdance in het Engelse Blackpool. foto Mark Neelemans veel tranen van blijdschap er vloei den", vertelt coach Naomi Vos. Het WK wordt gehouden door UDO, een bond voor hiphop en streetdance. De jury let er onder meer op dat alle bewegingen syn chroon gaan. Vos: „Maar het is Kijk op www.pzc.nl naar een video van de act die The Cool Corner opvoert op het WK in Blackpool. HULST - Eigenaren van elektrische auto's kunnen hun vierwieler voortaan ook opladen op De Sta tie in Hulst en het Hof te Zande- plein in Kloosterzande. Wethouder Clen de Kraker neemt op de parking aan De Statie vrij dag het eerste E-oplaadpunt in de gemeente Hulst officieel in ge bruik. Deze twee locaties zijn geko zen, omdat er in de nabije omge ving hotelvoorzieningen zijn. Aan ejk E-laadpunt kunnen twee au to's tegelijk worden opgeladen. Voor gebruik is een pasje nodig. De punten zijn geplaatst door de stichting E-laad. Die plaatst en on derhoudt publieke oplaadpunten voor elektrische auto's. geen ballet, daarvoor moet je er gens anders zijn. Het moet strak zijn, maar toch losjes ogen. Je mag niet laten zien dat je moe wordt. Maar echt, na tweeënhalve mi nuut hangt je tong op je knieën. Dit is een harde sport. Beheers je iets niet, dan ziet het er niet mooi uit. Dat kost je punten." Het is mede daarom dat Vincent Nguyen (Goes), Miles Sinay (Oost-Souburg), Nkuella Alexan der (Oost-Souburg), Cynthia Re- hatta (Middelburg), Suzanne Kos ter (Axel), Stephanie Hoek ('s-Gra- venpolder) en Emmy Blommaart "(Goes) voortdurend met een lach op hun gezicht dansen. Die smile moeten ze zien vast te houden tot en met zondag. Zaterdag is er een kwalificatieronde, zondag is de fi nale. Vos: „We dansen in een hogere ca tegorie dan we gewend zijn. Ik pro beer daarom de druk wat weg te nemen. Bovendien, het is sowieso al een prachtige prestatie dat we het WK hebben gehaald. Maar goed, als je meedoet, wil je ook zo goed mogelijk voor de dag komen. We maken ook wel een kans, voor al omdat we heel veel stijlen be heersen. Zo hebben wij als één van de weinigen de stijl 'popping' in onze act. Dat zijn 'robotachtige' bewegingen, een beetje zoals Mi chael Jackson ooit de moonwalk deed. Ons struikelblok? Synchroni citeit. Maar laten we het vooral ge zellig hebben in Blackpool En wie weet waar die gezelligheid toe leidt!" door Ad Roos TERNEUZEN - Tegen een 21-jarige Terneuzenaar is voor de rechtbank in Middelburg een taakstraf van 240 uur, een voorwaardelijke ge vangenisstraf van zes maanden en 2202 euro schadevergoeding geëist. De man wordt ervan verdacht vo rig jaar negen maanden lang te hebben gehandeld in hasj. Bij een huiszoeking werd 34 gram hennep en een verboden vuurwapen aan getroffen. Daarnaast wordt de Ter neuzenaar ervan verdacht betrok ken te zijn geweest bij een mishan deling op 28 juli vorig jaar in Cad- zand-Bad. Daar werden twee disco- TERNEUZEN Live countrymuziek op tweede nachtmarkt De Nieuwstraat in de Terneuzense binnenstad biedt vrijdag van 16.00 tot 23.00 uur weer alle ruimte aan een avond- en nachtmarkt, de twee de van dit jaar. De horeca in dé stapstraat van Terneuzen heeft daarvoor de handen ineengeslagen. Meer dan vijftig marktkramen wor den verwacht. Er is ook live-mu- ziek, van countryzangeres Conny Lee uit Etten-Leur, en de Lone Star Country Dancers geven demonstra ties line-dancing vanaf 19.30 uur. HULST Rommelmarkt heeft op zondag nog plaats Verkopers van tweedehands spul len kunnen op zondag nog een plaatsje reserveren op het 's Gra venhofplein in Hulst tijdens de Ves- tingdagen. De rommelmarkt is za terdag en zondag, maar alleen voor zondag verkoopt de gemeente nog kaarten a 7,50 euro. Een plaats is zo groot als een parkeervak. Alleen in woners van de gemeente Hulst mo gen meedoen. Meer info bij de ba lie van het gemeentehuis. TERNEUZEN Doelpunten leveren bijna 400 euro op Een zaalvoetbalactie van het Zel- denrust-Steelantcollege en team ZSC&ROC Fraja WeB heeft 380 eu ro opgeleverd. De actie dateert al weer van een jaar geleden, maar tij dens de start van de nieuwe compe titie krijgt een vertegenwoordiger van het kinderkankerfonds Kika de cheque overhandigd. Dat gebeurt op 27 augustus in 't Sportuus in Axel, als de kampioenen en beker winnaars strijden om de Supercup van de gemeente Terneuzen. CADZAND Dè Sporthal houdt nog één kinderspeelmiddag Alle scholen mogen in Zeeland be gonnen zijn, maar de zomervakan tie is nog niet overal in Nederland afgelopen. Dè Sporthal in Cadzand- Bad houdt daarom woensdag nog een (laatste) kinderspeelmiddag dit seizoen. De hal aan de Noord- dijk zal vol staan met springkus sens van Kiddy-Fun. Ook zijn er hindernisbanen uitgezet. De kin derspeelmiddag is van twee tot vijf uur. De entree is vijf euro. bezoekers door een groep jongelui ernstig mishandeld. Zijn laatste wapenfeit vond plaats op 11 februa ri tijdens een controle, waarbij 54 gram hennep in beslag werd geno men. Dat de Terneuzenaar 'iets' had gedaan met hennep, erkende hij wel, maar hij heeft er niet in ge deald. Samen met zijn vrienden had hij de hasj gekocht en vervol gens werd die verdeeld. Volgens hem was dat dus geen handelen. „Maar wél verstrekken en dat is ook verboden", hielp officier van justitie W. Suijkerbuijk. Bij de mis handeling in Cadzand-Bad was hij niet betrokken, meldde de verdach te. Uitspraak 30 augustus. SLUIS - In Sluis is maandagavond vanaf multifunctioneel centrum de Keure voor de vijfentwintigste keer de avondwandelvierdaagse van start gegaan. In totaal gingen ongeveer tweehonderd deelnemers van start, waarvan het grootste deel voor de vijf kilometer koos. foto Peter Nicolai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 55