televisie 131
m
De Eameses wisten hoe belangrijk goed communiceren is.
Charles en Ray Eames staan centraal in Het uur van de Wolf
dinsdag 21 augustus 2012
07:110 De grote verbou
wing 08:05 Tommy Tele
shopping 14:05 Coronati
on Street 14:40 De gemene
deler 15:10 Een nieuw huis
in 60 minuten 16:10 Little
house on the prairie 17:10
De grote verbouwing
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
Verkiezingen VS: Öbama
vs Romney 09:40 RTL Z
Nieuws 11:20 De succes
factor 11:40 RTL Z Nieuws
12:20 Watt nu?! 12:40 RTL
Z Nieuws 15:30 RTL Z ope
ning Wallstreet 15:35 RTL
Z Nieuws 15:50 RTL Z ope
ning Wallstreet 16:00 RTL
Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboerderij,
Little people, Chloe's clo
set, Sprookjesboom, Brand
weerman Sam, The adven
tures of Chuck and friends,
Chuggington, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bob
bie en de rest, Chugging
ton Medaille race, De Freg-
gels, Brandweerman Sam,
Chuggington Medaille race,
TitaToverfeest, Sprookjes
van Klaas Vaak, Jungleclub
10:00 Tel sell 15:01 RTLTe
lekids: Chuggington Me
daille race, Hallo K3!, Tita
Toverfeest, Marjolein en
het geheim van het slaap
zand, De Schatkamer, Jun
gleclub, Bassie Adriaan
en de geheimzinnige op
dracht, Green-Kids, Ernst,
Bobbie en de rest 17:20
The Dr. Oz show
07:00 Disney feest 07:25
Born2Cook 08:00 Tom
my Teleshopping 11:00 As
tro TV 13:00 Tommy Te
leshopping 14:00 Disney
feest 14:40 Veronica's clo
set 15:05 MasterChef Au
stralia 16:10 Ready stea
dy cook 17:05 McLeod's
daughters
06:01 Disney XD: Zeke
Luther, De Vervangers, Het
Speelplein, The suite life on
deck, Phineas Ferb, Pair of
kings, Zeke Luther, Kic-
kin' it, The proud family,
The suite life on deck, Het
Speelplein, De Vervangers,
Pair of kings, Het hotelle
ven van Zack Cody, Phi
neas Ferb, Zeke Luther,
Kickin' it, Phineas Ferb,
Het Speelplein, Lab Rats,
Zeke Luther, Kickin' it,
Mr. Young, The suite life
on deck
EE
TELEVISIE
18:10 Huizenjacht 18:00 Helden Van 7: Bil- 18:15 The bold and the 18:05 Surf patrol, Reality 18:00 Veronica's fun-
Woonprogramma ly the extermi- beautiful, Soap- 18:30 MasterChef Au- niest videos, Amu-
nator, Realitypro- serie stralia, Kookwed- sement
gramma 18:45 Dr. Phil, Talkshow strijd H8:10 My wife and kids,
18:30 Helden Van 7: Comedy
Dog the bounty 18:35 Still standing, Co-
hunter, Realitypro- triédy
jjramma u - -'vHlnMH
19:00 Hart van Neder- 19:00 De politie op je 19:40 De PfafPs, Celebri- 19:30 Junior Master- 19:05 According to Jim,
land hielen!, Serie repor- tydocusoap Chef, Kookwed- Comedy
19:20 Shownieuws "tages strijd 19:30 That 70'sSho.w,
Comedy
20:00 De gemene deler, 20:00 Destroyed in se-
Spelprogramma conds, R ealitypro-
20:30 NCIS, Misdaadserie gramma
20:30 Ace Ventura: Pet
detective, Filmko
medie
20:30 What makes a fa- 20:30 Music and lyrics, 20:30 The hot chick,
mily, Drama Romantische ko- Filmkomedie
medie
21:30 NCIS: Los Ange
les, Misdaadserie
22:30 Hart van Neder- 22:10 Ace Ventura: 22:20 RTL Boulevard, 22:40 Cold case, Detecti- 22:35 Storage wars, Re
land When nature calls, Amusement veserie lityprogramma
22:50 Piets weerbericht Filmkomedie
22:55 Shownieuws
23:50 Trauma NL, Reali-
typrogramma
23:15 De PfafFs, Celebri- 23:35 Cold case, Detecti-
tydocusoap veserie
00:45 Trauma centrum 00:00 RTL Poker: High 00:00 Het verhaal ach- 00:30 McLeod's daugh- 00:35 Booze Britain
stakes poker
00:55 RTL Poleer: Euro
pean PokerTour-
Londen
01:55 Teleshop 7
01:56 Sneak preview
05:00 Car tracks
00:50 Nachtmagazine
actualiteiten sport film
Het mooiste meisje van de klas
Daniella van Graas (36) groeide op in het
Noord-Hollandse dorp Tuitjenhorn. Ze werd
ontdekt als model en kwam in New York te
recht, waar ze inmiddels een indrukwek
kende carrière als model (en actrice) heeft op
gebouwd.
Nederland 1, 20.30 uur
The children who fought Hitler
Engelse documentaire over de Britse gemeen
schap in Vlaanderen. Door de Duitse invasie
in 1940 werd deze gemeenschap nog meer
dan de lokale bedreigd. Veel jongeren kozen
ervoor om te vechten tegen Hitier, vanuit
Londen of in bezet gebied.
Canvas, 21.10 uur
De rechtbank
In de tweede aflevering buigt familierechter
Pierre Mol zich over de vraag of een ouder ge
schikt is om een kind te verzorgen als er spra
ke is van huiselijk geweld. In dit geval gaat
het om een 6-jarig meisje dat meermalen ziet
hoe haar stiefvader haar moeder aftuigt. Ver
der is te zien hoe strafrechter Jan Krol de dis
cussie aangaat met een bumperklever.
Nederland 1, 22.20 uur
ter plastische chi-
rurgie
00:31 Stoute meiden TV
02:01 Tommy Teleshop-
05:30 Woningwijs
ters
01:25 Ready steady
cook (h)
02:20 Relatie Advies
03:00 Medical exami
ners
1:05 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
04:05 Hart van Neder
land (late editie)
00
O
vo
KJ
O
KJ
O
O
KJ
KJ
KJ
W
n
zie onze website: showentv
'Vrouw Sanders trots op Pattinson'
Liberty Ross, de vrouw van regisseur Rupert
Sanders, is heel erg trots op Robert Pattinson.
„Ze was geraakt dat hij zich zo goed hield tij
dens de vragen over de affaire van zijn vrien
din Kristen Stewart", aldus een bron, die
meldt dat Liberty keek naar de tv-interviews
met Robert na de break-up. Kristen ging
vreemd met Rupert Sanders.
Charlie Sheen geeft feest voor èx
Charlie Sheen heeft volgens E! News samen
met zijn ex Denise Richards een verjaardags
feestje georganiseerd voor zijn andere ex
Brooke Mueller. Het feestje was bij Richards
thuis. „Brooke en Denise hebben de laatste
tijd best wat tijd samen doorgebracht en er is
een heuse vriendschap ontstaan", zo vertelt
een bron aan E! News.
'Gaat goed met zwangere Adele'
Het is bijna zover voor Adele. De zwangere
zangeres is in begin september uitgerekend
en volgens haar vriend Simon Konecki is ze
er helemaal klaar voor. „De baby komt al
snel. Ik vind het heel erg spannend", zo ver
telt hij aan de Daily Mail. Ook laat hij weten
dat het goed gaat met de zangeres.
07:00 Zeeland Nu, Toos en
Henk, Het Weer, Editie 2012,
Verzeeuwigd 07:30 Zeeland Nu
07:45 Toos en Henk, Het Weer,
Regioned, Verzeeuwigd 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:26 08:30 Zeeland
Nu 08:45 programmering zoals
tussen 07:45 en 07:57 09:00
Zeeland NU, Toos en Henk, Het
Weer, Editie 2012, Verzeeu
wigd 09:30 Zeeland NU 09:45
programmering zoals tussen
07:45 en 07:5710:00 program
mering zoals tussen 09:00 en
09:2610:30 Zeeland NU 10:45
programmering zoals tussen
07:45 en 07:57 11:00 Omroep
Zeeland Tekst-tv 18:00 Zeeland
NU, Toos en Henk, Het Weer,
Dromen van Messi, Zeeland NU
18:47 programmering zoals
tussen 07:45 en 07:57 19:00
programmering zoals tussen
18:00 en 18:3 2 19:47 program
mering zoals tussen 07:45 en
07:57 23:32 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:32
23:47 programmering zoals
tussen 07:45 en 07:57
buitenland
09:00 Zomerbeelden 12:35 De
premiejagers 13:00 Het jour
naal 13:25 Het Weer 13:30
1000 zonnen 13:50 Thuis
14:15 Chester Zoo 14:35 Key-
zer Si De Boer advocaten 15:20
Clips 15:30 De topcollectie
van... 16:00 Sporza: Ronde van
Spanje 18:00 Het journaal
18:10 Cookery School 19:00
Het journaal 19:30 1000 zon
nen 19:50 Het Weer 20:00 De
premiejagers 20:25 F.C. De
Kampioenen 21:00 Koppen XL
21:35 Villa Vanthilt 22:25 Het
journaal laat 22:50 Flikken
23:40 'Allo 'Allo!
09:00 Zomerbeelden 11:50
Programmering Ketnet 13:25
De Canvascrack 14:00 Extra
Time 15:00 The Children Who
Fought Hitler 16:00 Lou Grant
17:00 Het Bourgondisch com
plot 18:00 Survival with Ray
Mears 19:00 That Mitchell and
Webb Look 19:30 Extreme
Dreams with Ben Foggle 20:00
TerZake 20:45 De Canvascrack
21:20 The Children Who Fou
ght Hitler 22:15 Band of Bro
thers 23:15 Pukkelpop 2012
07:00 Breakfast 10:15 Heir
Hunters 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 Saints and
Scroungers 12:30 Animal 24:7
13:15 Bargain Hunt 14:00 BBC
News at One 14:30 Regional
News and Weather 14:45 Doc
tors 15:15 Escape to the Coun
try 16:00 BBC News 16:05 I
Want My Own Room 16:35
Splatalot 17:00 Shaun the
Sheep 17:10 Wingin' It 17:30
Trade Your Way to the USA
18:00 Newsround 18:15 Point
less 19:00 BBC News at Six
19:30 Regional News and
Weather 20:00 The One Show
20:30 EastEnders 21:00 Holby
City 22:00 Accused 23:00 BBC
News at Ten 23:25 Regional
News and Weather 23:35 Traf
fic Cops
07:00 Guess with Jess 07:10
Louie 07:20 Wibbly Pig 07:30
64 Zoo Lane 07:40 Chugging
ton 07:50 Rastamouse 08:00
Barney's Latin America 08:30
League of Super Evil 08:40
Frankenstein's Cat 08:50
Arthur 09:15 OOglies 09:30
Nina and the Neurons Go Eco!
09:45 Baby Jake 10:00 Tinga
Tinga Tales 10:10 Little Charley
Bear 10:20 Raa Raa the Noisy
Lion 10:30 Bob the Builder:
Project Build It 10:40 The Koala
Brothers 10:50 Lunar Jim 11:00
Octonauts: Creature Reports
11:05 Kerwhizz 11:30 Driver
Dan's Story Train 11:40 Way bu-
loo 12:00 In the Night Garden
12:30 BBC World News 13:00
Coast 13:05 The Falcon's Ad
venture 14:05 Journey into Fear
15:15 The Weakest Link 16:00
Real Rescues 16:45 The Hairy
Bikers' Food Tour of Britain
17:30 Flog It! 18:15 Put Your
Money Where Your Mouth Is
19:00 Eggheads 19:30 Celebri
ty MasterChef 20:00 Escape to
the Country 21:00 The Great
British Bake Off 22:00 The Mid-
wives: Fighting for Life 23:00
The Rob Brydon Show 23:30
Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Annas zweite Chance
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
Buffet 13:00 ZDF-Mittagsma-
gazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Elefant, Tiger
Co 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbótene Liebe
18:50 Heiter bis tödlich: Nor-
disch herb 19:45 Wissen vor 8
19:50 Das Wetter im Ersten
19:55 Börse im Ersten 20:00
Tagesschau 20:15 Der Dicke
21:00 In aller Freundschaft
21:45 Report Mainz 22:15 Ta-
gesthemen 22:43 Das Wetter
im Ersten 22:45 Menschen bei
Maischberger
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO-
Wismar 12:00 Heute 12:10
Drehschéibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Küchenschlacht
15:00 Heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute-in Europa
16:10 Die Rettungsflieger
17:00 Heute 17:10 Hallo
Deutschland 17:45 Leute heute
18:05 SOKO Köln 19:00 heute
19:20 Wetter 19:25 Die Rosen-
heim-Cops 20:15 ZDFzeit
21:00 Frontal 21 21:45 Heute
Journal und Wetter 22:12 Wet
ter 22:15 37 Grad 22:45 Mar
kus Lanz
ismms
07:20 Planet Wissen Extra: Cle-
vere Tiere 08:20 Saison in Salz
burg 09:45 hier und heute
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Giraffe, Erdmann-
chen Co. 12:00 Pinguin, Löwe
Co. 12:45 WDR aktuell 13:00
Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Mord ist ihr
Hobby - 58. Freunde in der Not
14:58 WDR aktuell 15:00 Pla
net Wissen: Wege zum Gliick
16:00 WDR aktuell 16:15 da-
heim unterwegs 18:00 Lokal
zeit 18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 Abenteuer
Erde: Die geheime Welt der Ti
ger 21:00 Quarks Co: Die
Lehrer - das unbekannte Wesen
21:45 WDR aktuell 22:00 Der
Taubenfiüsterer-Vom Niederr-
hein ins Reich der Mitte 22:30
Tom meets Zizou - Kein Som-
mermarchen
07:40 Biker build-off 08:30
Wheeler dealers 09:00 Fifth
gear 09:50 Gold rush 10:40 Ex
treme engineering 11:30
World's toughest truckers
12:20 Mega rigs 13:10 Myth-
busters 14:00 How it's made
14:55 Dirty jobs 15:50 Ulti
mate survival 16:45 Cafe racer
17:10 Twist the throttle 18:05
Auction Kings 19:05 Gold rush
20:00 American chopper: Sen
ior vs Junior 21:00 X-Machines
22:00 Machines of glory 23:00
Bomb patrol
National Geographic
07:00 Air crash investigation
08:00 The dog whisperer 09:00
Cuba: Accidental Eden 10:00
Locked up abroad 11:00 Alaska
state troopers 12:00 The dog
whisperer 13:00 Seconds from
disaster 14:00 America's hard
est prisons.15:00 Air cr^sh in
vestigation 16:00 Breakout
17:00 Locked up abroad 18:00
Alaska state troopers 19:00 The
dog whisperer 20:00 Seconds
from disaster 21:00 Night of
the lion 22:00 Wild Russia
23:00 Night of the lion
07:15 Dick 'n' Dofri go wild
07:40 Breed all about it 08:05
Michaela's animal road trip
08:55 Wildest Africa 09:45
Wildlife SOS 10:10 Orangutan
island 10:35 Animal cops Hou
ston 11:30 Wild animal or
phans 12:00 Animal precinct
13:00 Wildest Africa 14:00 Ka
rma: Wild on safari 14:30 Dick
'n' Dom go wild 15:00 Growing
up... 16:00 Cats of claw hill
17:00 Dogs 101 18:00 Cake
boss 18:25 Too fat for 15:
Fighting back 19:15 The Rachel
Zoe project 20:05 Say yes to
the dress 21:00 The next great
baker 22:00 Great British food
23:00 Police women of Bro
ward County 23:55 Fatal en
counters
06:20 Peppa Pig 06:25 Bobo
06:30 Go Diego Go! 06:55
Spongebob Squarepants 07:30
Drake Josh 07:50 Lucky Fred
08:15 Rien'splaneet 08:45 Fair
ly odd parents 09:05 Sponge-
bob 09:30 iCarly 10:20 Pin
guïns van Madagascar 10:55 Big
time rush 11:15 iCarly 12:05
Life with boys 12:30 Wingin' it
13:15 Big time rush 14:05 Vic
torious 14:55 Fairly odd parents
15:40 Winx club 16:05 Mia&
Me 16:30 Pardoes 16:50 Spon
gebob Squarepants 17:30 Ava
tar 17:55 Big time rush 18:20
Wingin' it 18:45 Het Huis Anu-
bis 19:10 Cheeeese 19:40 iCar
ly 19:50 Ned's survivalgids
20:00 Spongebob Squarepants
21:00 Victorious 21:20 iCarly
21:45 Wingin' it 22:10 Big time
rush 22:30 Degrassi: The next
generation 22:55 Naked Bro
thers Band 23:20 Saved by the
bell 23:45 True Jackson 00:10
Victorious
10:00 3 from 111:00 Audrina
13:25 Made 14:10 Teen mom
15:00 Degrassi: The next gen
eration 15:25 Friendzone 15:50
I Used to be Fat 16:40 Made
17:30 Degrassi: The next gen
eration 18:00 Friendzone 18:25
Teen mom 19:10 Awkward
20:00 Savage U 20:50 Jersey
shore 21:35 Ridiculousness
22:55 Beavis Butt-head 23:20
Dirty Sanchez 23:45 Pranked
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40 Le
manége enchanté 08:50 Cha-
plin 08:55 Samson et Néon
09:05 Le Petit Prince 09:30
Flash 09:35 La vie en vert 10:00
Flash 10:05 Télétourisme 10:30
Nec plus ultra 11:00 Flash
11:05 Les Boys 11:30 Plus belle
la vie 12:00 Flash 12:05 Les es
capades de Petitrenaud 12:30
Les plages des 60's 13:15 Les
plus belles Ties du littoral fran
cais 13:30 Journal télévisé de la
RTBF 14:00 Fortier 15:35 Cent
regards sur le monde 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Partir autre-
ment 18:00 TV5Monde, le
journal 18:20 L'invité 18:35 Je
ne suis pas la pour être aimé
20:05 Flash 20:10 Voir 20:30
Journal de France 2 21:00 Les
robins des pauvres 22:35
Acoustic 23:00 TV5Monde, le
journal 23:10 Journal de la RTS
23:40 TV5Monde, le journal
Afrique 00:00 Devoir d'enquête -
ESjggiSgHB
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 08:00
Snorkels 08:20 My little pony
08:40 Big Betsy 09:05 Kuifje
09:30 Samson Gert 09:55
Wizzy Woppy 10:00 Nils
Holgersson 10:25 Wickie de Vi-
king11:10 Heidi 12:00 Dom
mel 12:20 Boes 12:35 Alfred J
Kwak 12:55 Lucky Luke 13:25
David de Kabouter 13:45 Wick-
iede Viking 14:10 Dommel
14:35 Boes 14:45 AbraKOdab-
ra 15:00 Spin city 15:50 Off
centre 16:10 Married with chil
dren 17:20 Ifs always sunny in
Philadelphia 17:40 30 Rock
18:00 Futurama 18:25 Ameri
can Dad 18:50 Family guy
19:10 Men at work 19:35 30
Rock 20:05 Futurama 20:30
Family guy 20:55 Chuck 21:45
Scrubs 22:05 Off centre 23:00
Married with children 23:50
Spin city
08:30 Wielrennen: Ronde van
Spanje 09:30 Voetbal: WK
vrouwenvoetbal onder 20 jaar
12:30 Skispringen: Zomer
Grand Prix 13:45 Voetbal: WK
vrouwenvoetbal onder 20 jaar
15:00 Wielrennen: Ronde van
Spanje 17:45 Skispringen: Zo
mer Grand Prix 18:45 Voetbal:
WK vrouwenvoetbal onder 20
jaar 20:00 Boksen: internatio
nale wedstrijd 21:00 Boksen:
Internationale wedstrijd 23:00
FIA WTCC: Inside WTCC 23:30
Wielrennen: Ronde van Spanje
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 Talk Asia
10:00 World Business Today
11:00 Amanpour 11:30
World's Untold Stories 12:00
World One 13:00 Piers Morgan
Tonight 14:00 News Stream
15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00
Global Exchange 18:00 World
Sport 18:30 World's Untold
Stories 19:00 International
Desk 20:00 Quest Means Busi
ness 21:00 Amanpour21:30
CNN NewsCenter22:00 Con
nect the World with Becky An
derson 23:00 Amanpour 23:30
World Sport