28 Ifamilieberichten dinsdag 21 augustus 2012 Hlensenlinq.nl I GERRIT IS 50!! NOG VELE JAREN FEESTEN GEWENST, JE VRIENDEN ALWEER BUNA LEEG?? '<n Oys/JsiJa/j "Alt werden 1st nicht schwer; alt sein aber sehr In de nacht van vrijdag op zaterdag is vredig in haar slaap overleden onze lieve moeder en oma Dina Helène Rosina Maria Lutz-Cooymans Ze heeft de last van de ouderdom achtergelaten en de rust gevonden waar ze naai- verlangde. Mama is 86 jaar geworden. Someren: Conny en Fokko Haanstra-Lutz Zoetermeer: Annet en Cor Napjus-Lutz Middelburg: Ronald Lutz en Paul Vader Kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij zijn erg dankbaar voor de goede verzorging die mama heeft gehad in Hof Klarenbeek. Middelburg, 18 augustus 2012 Sint Pieterstraat 41 4.331 EV Middelburg De uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 22 augustus om 15.00 uur in de H.H. Petrus-en Pauluskerk te Middelburg. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Na een leven wat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde, is van ons heengegaan mijn dierbare man, onze zorgzame vader en lieve opa Simon de Ronde 28 maart 1926 Middelhamis 19 augustus 2012 Vlissingen Th. de Ronde - Stevens Simon de Ronde Paula de Ronde Thea Borgen - de Ronde Mark Borgen Marcel, Vincent Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verzorgingstehuis "Weijevliet" te Vlissingen voor alle goede zorgen. M.A. v.d. Puttestraat 12 4388 LB Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 23 augustus van 12.45 - 13.15 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De afscheidsbijeenkomst zal aansluitend worden gehouden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendjjk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. Kom zoals je bent. De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Na aftiemende gezondheid en een kort ziekbed is toch nog plotseling overleden, mijn man, onze vader, schoonvader en opa Jan Dirk Verhage echtgenoot van Tannetje Kesteloo J.D. Zoutelande, 9 januari 1943 t Antwerpen, 17 augustus 2012 Grijpskerke: Tanny Verhage - Kesteloo Gapinge: Gert-Jan en Wanda Angel ine West-Souburg: Peter en Joke Christa, Sander, Joram, Manuel Nieuwdorp: Wilfred en Karla Jimmy Aagtekerke: Elna en Piet Rico en Cortine, Thijs, Niels, Jasmijn, Emiel Veere: Astlid en Jaco Ramon, Kars, Tessa, Sem Burg. Bouwmanstraat 15 4364 AE Grijpskerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen woensdag 22 augustus a.s. van .10.15 uur tot 10.45 uur in de Michaëls- kerk Kerkring 26 te Grijpskerke. Aansluitend nodigen wij u om 11.00 uur uit om de dankdienst bij te wonen. Om 12.00 uur willen we paps naar zijn laatste rustplaats brengen op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Opstandingskerk Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u deze advertentie dan als uitnodiging. Kom zoals u bent. Toch nog onverwachts hebben wij het bericht ontvangen dat onze zwager en oom Jan Dirk Verhage is overleden. KoudekerkeBram en Maija Kesteloo-Dekker GrijpskerkeBram en Anne Poppe-Kesteloo VlissingenHenk en Maryla Kesteloo-Wilkowska Oud BeijerlandNico en Mariët Luitwieler-Kesteloo Anna PaulownaBart en Heieen Kesteloo-Hanegem VlissingenJaap en Els Kesteloo-v/d Velde KoudekerkeDavid en Loekie Kesteloo-Dekker GoudaBert en Esther van der Have-Kesteloo Westkapelle Adriaan en Miijam Janisse-Kesteloo neven en nichten Koudekerke 17 augustus 2012 Enige en algemene kennisgeving. Intens verdrietig laten wij u weten dat zondagnacht na een zeer kort ziekbed, volkomen onverwacht, in het ziekenhuis te Goes is overleden mijn lieve, trotse en zorgzame vrouw, mijn lieve moeder en schoonmoeder, onze lieve oma en mijn lieve omi Rie Lobbezoo-Kerkhove West-Souburg, 28 april 1933 f Goes, 20 augustus 2012 Zij was een voorbeeld voor velen Vlissingen: Bram Lobbezoo Vlissingen: Joke en Harry Schroevers-Lobbezoo Hoogvliet: Richard en Loes Vlissingen: Veronique en Rens Ruben Correspondentieadres: Noorderbaan 94 4386 CB Vlissingen Haar hele leven heeft ze voor anderen klaargestaan. In moeilijke tijden was zij voor velen een steun "en toeverlaat. Vooral zieken en mensen die hulp nodig hadden konden altijd op haar zorg rekenen. Wij hebben daarom diep respect voor haar wens om haar lichaam ter beschikking te stellen aan de wetenschap. Op vrijdag 24 augustus om 13:30 uur stellen wij u in de gelegenheid een herdenkingsbijeenkomst bij te wonen in de Schaapskooi, Papagaaienburg 1 te Vlissingen. Aansluitend wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren. Geen bezoek aan huis. Na een tijd van steeds afnemende krachten is overleden onze zwager en oom Rinus van Liere Kamperland: Lies Leenderlse Goes: Flip en Francien Leendertse-Kant Neven en nichten Tot onze verbijstering is op donderdag 16 augustus overleden Chris Ollebek Chris was voorzitter van de deelnemersraad en lid van het verantwoordingsorgaan van SPOV. Chris was herkenbaar en betrokken. Met zijn enthousiaste en open houding wist hij iedereen te binden. We zullen hem missen. Ons medeleven gaat in het bijzonder uit naar zijn echtgenote Ria en naaste familieleden. Namens het bestuur, deelnemersraad en verantwoordingsorgaan van Stichting Pensioenfonds Openbaar Vervoer, Peter-Paul Witte, voorzitter Dick ketting, vice-voorzitter SP

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28