Oysrisdsfi 18 Ifamilieberiil maandag 20 augustus 2012 O dlensenl.inq.nl De Heer is mijn Herder. Psalm 23 Na afnemende gezondheid en een kort ziekbed is toch nog plotseling overleden, mijn man, onze vader, schoonvader en opa Jan Dirk Verhage echtgenoot van Tannetje Kesteloo J.D. Zoutelande, 9 januari 1943 f Antwerpen, 17 augustus 2012 Grijpskerke: Tanny Verhage - Kesteloo Gapinge: Gert-Jan en Wanda Angeline West-Souburg: Peter en Jole Christa, Sander, Joram, Manuel Nieuwdprp: Wilfred en Karl a Jimmy Aagtekerke: Elna en Piet Rico en Cortine, Thijs, Niels, Jasmijn, Emiel Veere: Astrid en Jaco Ramon, Kars, Tessa, Sem Burg. Bouwmanstraat 15 4364 AE Grijpskerke Er is gelegenheid om afscheid te nemen woensdag 22 augustus a.s. van 10.15 uur tot 10.45 uur in de Michaëls- kerk Kerkring 26 te Grijpskerke. Aansluitend nodigen wij u om 11.00 uur uit om de dankdienst bij te wonen. Om 12.00 uur willen we paps naar zijn laatste rustplaats brengen op de algemene begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Opstandingskerk Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Heeft u geen kaart ontvangen, beschouwt u deze advertentie dan als uitnodiging. Kom zoals U bent. Bedroefd geven wij u mijn broer, onze zwager kennis van het overlijden van en oom Jan Dirk Verhage In de leeftijd van 69 jaar Meliskerke: I.W. Wouters - Verhage J. Wouters Oostkapelle: Peter en Joke Meliskerke: Hellen en Jan Hoevelaken: Gert en Gilda Meliskerke: Johan en Annelies Middelburg: Carina en Jasper Meliskerke, 17 augustus 2012 Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze lieve zwager en oom Kees Balkenende Oost-Souburg: Piet en Katrien Scherp-Zwemer 's Gravenpolder: Rinus en Sanny Filius-Zwemer Neven en nichten 16 augustus 2012 Je hebt gevochten tot je niet meer kon. Ga maar lieverd, het is genoeg geweest. Met veel respectvoor haar zelfgekozen moment hebben we afscheid, genomen van onze lieve, dappere vrouw, mam, oma en over-oma Suzanna Pieternella Janna Steendijk - de Kam Noordgouwe, 9 februari 1927 Zierikzee, 17 augustus 2012 Zierikzee: A.J. Steendijk Zonnemaire: John en Marleen Meuldijk - Steendijk Zierikzee: George en Iris Hahn - Meuldijk Zwammerdam: Johnny Meuldijk en Trijnie de Jong Naomi, Isa, Quinty, Iridy Onze speciale dank gaat uit naar artsen verpleegkundigen, verzorgenden en vrijwilligers van verpleeghuis Cornelia, afdeling Polderland, te Zierikzee. Vrije 69, Zierikzee Corresponden ti eadres Margrietstraat 5, 4316 AE Zonnemaire De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 22 augustus om 15-00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium, Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame schoonzus en tante Suzanna Pieternella Janna Steendijk-de Kam 9-2-1927 fl 7-8-2012 Kruiningen: Kees Steendijk in herinnering Corrie Steendijk-Géluk Middelburg: Janny Steendijk Oegstgeest: Corrie Klomp-Steendijk Roelof Klomp in herinnering Neven en nichten Oma, mama, Astriedje, zo zorgzaam voor alles en iedereen. Als een ander het maargoed had... dat was je grootste zorg. Wat zijn wij verdrietig dat je er niet meer bent... Astrid Stevens echtgenote van Karei Coenen Zé is 58 jaar geworden. Karei Nadine en Johnny Amy,Aik Kristof en Rachel Mila, Yana 16 augustus 2012 Correspondentieadres Nieuwstraat 86,4576 AM Koewacht U kunt afscheid nemen van Astrid in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op dins dag 21 augustus van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 22 augustus om 14.00 uur in de parochiekerk H.H. Philippus en Jacobus, Kerkplein 2;te koewacht, waarna aansluitend de crematieplechtigheid in besloten kring zal plaatsvinden. Samenkomst in de kerk, waar enkel gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, kunt deze aankondiging als zodanig beschouwen. VERDRIETIG zijn we door het overlijden van onze zus - schoonzus en mijn petekind Astrid Coenen-Stevens Terneuzen Eddy en Odette Stevens-Piepers Stekene(B) Lucy en Francois Piepers-Stevens Hulst Wieske Bouchaut-Stevens 16 augustus 2012 Heden overleed zacht en kalm onze lieve man en vader Marinus Johannes van Liere - Rinus - Kats, 9 september 1930 Kamperland, 17 augustus 2012 Kamperland: Tannie van Liere - Leendertse Bad Grönenbach (D): Conny van Liere Onze speciale dank gaat uit naar onze huisarts, dr. Ten Have en zijn medewerkers en de verzorgenden van de thuiszorg voor de liefdevolle aandacht aan hem besteed. Nieuwstraat 84, 4493 BG Kamperland De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op woensdag 22 augustus om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. =m Tot ons groot verdriet is overleden onze broer en zwager Rinus van Liere Broers en Zussen, Zwagers en Schoonzussen van Liere Vrijdag 17 augustus 2012 is overleden onze Buurman Rinus van Liere Wij wensen Tannie, Conny en de Familie veel sterkte tóe Adrie en Coby Anton en Bep Co Frans en Sjanie Iza Jan Janny Johan en Wil Kees en Engelien Meijer en Dinie Nellie Rien en Marié Saar Kamperland 18 augustus 2012 Vee/ fijne herinneringen Verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Maar altijd in ons hart. Heden overleed zacht en kalm mijn zorgzame moeder en schoonmoeder, onze lieve oma Remonda van der Vlies in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen: Ellen en Hans Klandërmans Terneuzen: Sven en Karlijn Domburg: Dimphy en Chiel Terneuzen, 18 augustus 2012 Correspondentieadres: Hunzelaan 15 4535 GE Terneuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op woensdag 22 augustus om 10.30 uur in het Monuta crematorium, Bellamystraat 28 c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid informeel samen te zijn met de familie in de koffiekamer van het crematorium Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van verpleeghuis Ter Schorre R 17, voor alle goede zorgen Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze advertentie als zodanig.te beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 18