Industrial Services 6 j i| Scalda MQRRJt zaterdag 18 augustus 2012 OJobTrack.nl TEAM Industrial Services in Vlissingen is het Europees/ Aziatisch hoofdkantoor van TEAM Industrial Services, gevestigd in Houston (VS). TEAM is wereldwijd toonaan gevend in de specialistische industriële dienstverlening in o.a. de metaalsectoren en (petro-)chemie. Onder het Europese hoofd kantoor vallen de Branches in Nederland, België, Engeland en Singapore. TEAM is een beurs genoteerde, financieel sterke organisatie. Door onze uitstekende service en veiligheidsbeleid behoort TEAM tot de wereldtop in de industriële dienst verlening! Voor uitgebreide informatie over onze dienstverlening kunt u kijken op: www.teamindustrial services.com Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Business Development Manager TEAM Industrial Services heeft een ambitieus financieel groei- en ontwikkelplan voor de komende 5 jaar opgesteld. Als Business Development Manager zorg je onder verantwoordelijkheid van de Regio Manager Europe zelfstandig voor het opstellen, uitvoeren en controleren van het beleid ten aanzien van groei- en ontwikkeling in Europa. Daartoe doe je onder andere onderzoek naar acquisitiemogelijkheden, begeleid je in samenwerking met Finance due diligence trajecten en voer je onderhandelingsgesprekken. Beknopte taakinhoud: Exploreren van nieuwe marktkansen en deze omzetten in haalbare doelstellingen Ontwikkeling van lange termijn visie in termen van groeikansen Advisering en feedback t.a.v. penetratie, diversificatie, markt- en/of product ontwikkeling Sales Marketing Eisen: Opleiding Commerciële Economie of Bedrijfskunde Affiniteit met Techniek en/of opleiding Werktuigbouwkunde Aantoonbare ervaring met groeiscenario's, bij voorkeur op Europees niveau Open, duidelijk en correct kunnen communiceren in Engels, Nederlands en Duits Technisch tekenaar Constructeur In een jong team van engineers maak je zelfstandig berekeningen, ontwerpen en tekeningen die gebruikt worden bij het vervaardigen van stalen constructies tbv industriële lekdichting in de (petro-) chemische industrie. Kennis van- en ervaring met sterkteleerberekeningen is daarbij een grote hulp. Je bent betrokken bij het traject vanaf de aanvraag tot en met de aflevering van de constructie door de in- en externe machinefabrieken. Je moet duidelijk en prettig kunnen communiceren met een grote verscheidenheid aan mensen. De dynamiek op de afdeling is groot en het werken buiten reguliere uren en in consignatiedienst moet je op het lijf geschreven zijn. Om inzicht te krijgen in "onze" werkwijze, krijg je een interne opleiding en een field training. Beknopte taakinhoud: Berekeningen obv sterkteleer Ontwerpen van constructies Tekenen van constructies, 2D en 3D Advisering bij technische problemen Documentering volgens veiligheids normeringen Eisen: Opleiding Werktuigbouwkunde MBO+/ HBO niveau Enkele jaren ervaring in een industriële en/of piping omgeving Bereid zijn tot het werken buiten reguliere uren en in consignatiedienst Open, duidelijk en correct kunnen communiceren in Nederlands en Engels. Duits is een pré. Human Resources Officer In verband met groeiend werkaanbod, zoekt TEAM Industrial Services voor de hoofd vestiging in Vlissingen een collega die onder verantwoordelijkheid van de HR Manager Europe zelfstandig uitvoering geeft aan het totale aanbod van personeels aangelegenheden van de huidige 113 Nederlandse medewerkers. Naast de dagelijkse operationele HR activiteiten, liggen er ook een aantal grotere projecten te wachten, zoals begeleiding van 1e en 2e spoor reïntegratie en de invoering van de werk- kostenregeling waarbij je samen zult werken met de Finance groep en Payroll. Beknopte anhoud van personeels aangelegenheden: Verzuimbegeleiding Werving Opleiding Loopbaanontwikkeling o Arbeidsvoorwaarden Dossierbeheer Wet- en regelgeving Procedures en protocollen Eisen: Opleiding Personeelszaken, HBO niveau Enkele jaren ervaring in een servicegerichte organisatie In staat zijn meerdere schoteltjes tegelijk in de lucht te houden Open, duidelijk en correct kunnen communiceren Voor de geschikte kandidaten ligt er een jaarcontract en een prima pakket arbeidsvoorwaarden klaar. Het jaarcontract kan bij gebleken geschiktheid gevolgd worden door een arbeidsovereenkomst voor onbepaalde tijd. Stuur je reactie inclusief C.V. voor 27 augustus naar de HR Manager Europe: Saskia.Ooms@teaminc.com RES ONT Stichting Respont is een stichting die bestaat uit: 4 speciale scholen voor basisonderwijs 3 scholen voor praktijkonderwijs 1 REC 4-school voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs. OdyZee te Goes en Middelburg zoekt per 1 september 2012: Leerkracht VSO bovenbouw klas 4 B/T (0,6 FTE) Technisch onderwijs assistent (TOA), voor de exacte vakken (0,5 FTE) Docent exacte vakken (0,6 FTE) Scalda heeft de volgende vacatures: Medewerker informatievoorziening/ informatieanalist m/v 1,0 fte Senior databaseadministrator m/v 1,0 fte Kijk voor meer informatie op wvuw.scalda.nl Acquisitie oa.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. de stichting De Korre is een stichting voor speciaal onderwijs in Zeeland Mytylschool de Sprienke is de Zeeuwse school voor leerlingen met een lichameiijke of meervoudige beperking en langdurig zieke leerlingen. Wij zoeken voor mytylschool de Sprienke in Goes per direct een - Leerkracht(m/v) 0.6918 fte Taak: opzetten en ontwikkelen van de leerlijnen techniek er» groen en het lesgeven in deze vakgebieden Informatie over deze vacature op www.desprienkè.ril informatieplein vacatures (u kunt solliciteren t/m 1 september 2012) Tevens zijn wij voor al onze scholen op zoek naar - Inval leerkrachten voor zowel kortdurende als langdurige vervangingen Voor informatie over invalleerkrachten en informatie over Stichting de Korre: www.dekorre.nl WHÊÊÊÊKKÊÊÊÊÊBIÊIÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊKÊÊKÊÊM Bedrijf: Gemeente Borsele Standplaats: Heinkenszand Secretaresse m/v Ben jij onze nieuwe secretaresse? Wij doen een beroep op jou! Als secretarieel medewerker, afd bestuursondersteuning, ben je 14 uur per week (woensdag en donderdag) bezig met: mederedactie van de gemeentelijke pu blicaties; de ondersteunende secretariële taken ten behoeve van de burgemeester, het college van B&W, de raad en de gemeen telijke organisatie; andere op de afdeling voorkomende werk zaamheden. Wij verwachten van jou minimaal een MBO-diploma richting directiesecretaresse/managementassistent; affiniteit met geautomatiseerde programma's; communicatieve en redactionele vaardigheden. Zie: www.zeelandwerkt.nl Contact: Philip de Vree, afdelingshoofd,0113-238440 TIMMERMAN Bedrijf: L. Timmerman Zn B.V. Standplaats: Middelburg Allround Servicemonteur L. Timmerman Zn B.V. verricht veel uiteenlopende werk zaamheden (voor meer informatie www.ltimmerman.nl). Voor de afdeling Bouwmachines zijn we op zoek naar een allround servicemonteur. De werkzaamheden bestaan uit het repareren en modificeren van grondverzetmachines en hijskranen, zowel hydraulisch, elektrisch als mechanisch. Deze werkzaamheden gebeuren hoofdzakelijk in onze werkplaats, maar regelmatig ook op locatie. Voor deze functie vragen we een vakgerichte oplei ding op MBO-niveau, een klantgerichte, kwalitatieve en flexibele instelling en werkervaring als monteur in de bouwmachinebran- che is een pre. Contact: nadine@ltimmerman.nl JobTrack.nl vacaturenr: 2625770 J. gillalii^iaiKlarts Bedrijf: centrum voor mondzorg 'Suikerpoort' Standplaats: Middelburg Tandartsassistente Wij zijn op korte termijn op zoek naar een enthousiaste tand artsassistente die ons team per 1 september (of indien mogelijk eerder) kan komen versterken. Opleiding en/of ervaring strek ken tot aanbeveling. Sollicitaties kunt u richten aan: J. Giliam, Suikerpoort 7, 4331 EZ Middelburg of (bij voorkeur) per mail naar giliam@suikerpoort.net Voor meer informatie over het centrum voor mondzorg 'Suiker poort', zie www.suikerpoort.nl Contact: giliam@suikerpoort.net JobTrack.nl vacaturenr: 2615495

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 46