Colofon I 40 jaar juf! O IDensenlinq.nl zaterdag 18 augustus 2012 familieberichten I 39 feryiiJir^ Met mijn hoofd onder water Ziet niemand de tranen Gedachten vertragen en ik laat ze gaan Graag willen wij u hartelijk bedanken voor uw steun en medeleven na het overlijden van Inge Wattel Uw aanwezigheid, kaarten, brieven, hebben wij erg gewaardeerd en zijn er van overtuigd, dat iedereen die Inge gekend heeft, de herinnering aan haar zal koesteren. Namens broers en zussen. Rilland, 17 augustus 2012 Voor uw hartverwarmende woorden of andere wijze van meeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze geliefde vader, opa en overopa Marinus de Troije zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons heel goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, augustus 2012 Voor Uw hartverwarmende medeleven na het zo onverwachte overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame (schoon) moeder en oma Anneke van Vliet-Voskuil betuigen wij U onze welgemeende dank. Fam. Van Vliet Vlissingen, augustus 2012 Jesu, 1mine Freude Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van mijn partner, onze pa en opa Adrie Geus betuigen wij onze oprechte dank. Annie Verhoeven - Joossens Kinderen en kleinkinderen Woiphaartsdijk, augustus 2012 Niemand staat stil bij het woord "SAMEN" Maar bet is een groot gemis als dit woord uit je leven verdwenen is. Het was hartverwarmend dat zovelen ons terzijde stonden bij het afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Cornelis van Overdulve De belangstelling neemt het verdriet niet weg maar geeft het gevoel dit niet alleen te moeten dragen. Uit de grond van ons hart willen we iedereen hartelijk bedanken voor de wijze waarop u met ons heeft meegeleefd na Cornelis zijn overlijden. Jozien van Overdulve-Duinkerke Dianne en Peter - Joyce, Quinten, Britney Marc en Marryann Spui, augustus 2012 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van mijn man en onze vader Marinus Jozef Nijsten heel hartelijk dankzeggen. Het is ons tot grote steun geweest. Familie Nijsten Ovezande, augustus 2012 Langs deze weg willen we u hartelijk bedanken voor alle steunbetuigingen die we mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Beppie Aspeslagh - Schout Velthuijs Uw warme belangstelling heeft ons goed gedaan. Louis Aspeslagh Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, augustus 2012 De vele blijken van medeleven na het overlijden van Paulus Johannes Oele hebben ons zeer getroffen. Al de uitingen van deelneming, persoonlijk schrijven en uw aanwezigheid bij de uitvaartplechtigheid waren voor ons een grote steun. Onze oprechte dank hiervoor. Mede namens verdere familie: M.L.P. Oele Terneuzen, augustus 2012 Kortgene, augustus 2012 Tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van mijn man, onze pa en opa Marinus Theunisse (Rien) hebben we zeer veel meeleven ontvangen. Een intensieve periode ligt nu achter ons. Uw hulp, in welke vorm dan ook, gebed, meeleven en belangstelling bij de rouwplechtigheid is ons tot troost. Hartelijk dank daarvoor. Alle vrijwilligers en professionele hulpverleners zeggen we nogmaals hartelijk dank. Begrafenisverzorging Tollenaar heeft ervoor gezorgd dat Rien een zeer stijlvolle en keurig verzorgde begrafenis gekregen heeft, John hartelijk dank hiervoor. We zijn dankbaar dat we deze moeilijke en verdrietige periode op waardige wijze hebben kunnen afsluiten. Daarom zeggen we dan ook: "Eben- Ha'è^eE. Want: Tot hiertoe heeft de Heere ons geholpen! Nel Theunisse- de Bruijn Nelly en Cédric, Valeria Leny en Wim Terneuzen, Augustus 2012. Voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn geliefde vrouw, onze lieve moeder en zorgzame oma Hendrika de Bruine-Boot zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons erg goed gedaan. Adrie de Bruine Kinderen en kleinkinderen Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Jan Pieter Bentschap Knook betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. T. Bentschap Knook - Deij kinderen en kleinkinderen Kapelle, augustus 2012 Ad Wisse Uitvaartverzorging Samen-werken aan verder gaan- tel 0113 - 25 99 66 www.uitvaartwisse.nl Deze maand is onze juf Jeannette Bos 40 jaar werkzaam in het onderwijs, waarvan heel veel jaren op Radarschool Samuël te Kerkwerve. We vinden dat heel bijzonder en vieren dat D.V. op dinsdag 28 augustus met alle leerlingen. Van 15.15 uur tot 17.00 uur is er een receptie in de school aan de Vloedstraat 15 te Kerkwerve. ledereen die de juf wil feliciteren met welkom! Contact: 0111 412937, info@samuelschool.nl amilieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt met reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl *0113-216815 -www.uitvaart.vg Overtoom VZZV Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland Van Dishoeckstraat 620 telefoon £SSr,,n (0118)413417 haar jubileum is van harte

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39