i) ft (Tlensenlinq.nl 38 ifamilieberichten zaterdag 18 augustus 2012 Er moet een hele strijd gestreden zijn wil het eeuwig vrede zijn Te midden van zijn gezin, is in alle rust overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Jan Koppelaar 23-12-1941 16-08-2012 Anneke Koppelaar-van Elswijk Marian van Straten-Koppelaar Martin van Straten Leanne Anniek en Niels Jillis Tjjmen Annamarie Koppelaar Jeroen Zonnevijlle Schuitvlotstraat 35 4373 AJ Biggekerke Jan is thuis, bezoek graag in overleg. De dankdienst voor zijn leven vindt plaats op dinsdag 21 augustus om 11.30 uur in de Dorpskerk, Kerkplein te Biggekerke. Voor de dienst willen wij in de kerk van 11.00 uur tot 11.15 uur gelegenheid bieden afscheid van Jan te nemen. Omstreeks 12.45 uur vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Zoutelandsew.eg in Biggekerke. Aansluitend is er gelegenheid ons te condoleren in 'World of Silk', Dorpsstraat 3, 4365 AL Meliskerke. Naar de wens van Jan liever geen toespraken en geen bloemen. Indien u Jan gekend heeft, bent u welkom bijzijn afscheid. L. Wij zijn bedroefd door het overlijden van onze buurman Lieuwe Schilstra Wij wensen Leny, kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel kracht en sterkte toe. Ina Verhagen Jan en Tineke Broekmeijer Bert en Maaike Worrell Toch nog onverwacht hebben we het bericht ontvangen dat Lieuwe Schilstra is overleden Lieuwe heeft 4 jaar deelgenomen aan activiteiten binnen de Onderneming, we herinneren hem als een doorzetter, iemand die attent was voor anderen en positief in het leven stond. We wensen zijn familie veel kracht toe om dit verlies te verwerken. Cliënten en medewerkers van het activiteitencentrum de Onderneming, Gors te Vlissingen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van de heer Willem Jacobus Ooms voormalig hoofd van het bureau algemene dienst van de afdeling Interne Zaken van de toenmalige provinciale griffie Zeeland. Met waardering en respect denken wij terug aan de wijze waarop hij gedurende zijn 40- jarige loopbaan plichts getrouw zijn inzet en deskundigheid in dienst heeft gesteld van onze organisatie. Wij wensen zijn vrouw, dochter, schoonzoon en (achter kleinkinderen heel veel sterkte toe en- hopen dat zij heel veel mooie herinneringen aan hem bewaren waardoor het verdriet van zijn overlijden verzacht wordt. Gedeputeerde Staten van Zeeland Karla Peijs, voorzitter Viek Verduit, secretaris Middelburg, 17 augustus 2012 Bedroefd om zijn heengaan maar dankbaar voor zijn zorgzaamheid deel ik u mede dat ik afscheid heb moeten nemen van mijn lieve echtgenoot Leon Frans Lagaaij echtgenoot van Paulina Maria de Kuijper Middelburg, 17 februari 1927 t Vlissingen, 15 augustus 2012 P.M. Lagaaij - de Kuijper Rouaansekaai131 4331 HE Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 20 augustus van 18.30 tot 19.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 21 augustus om 10.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden ontvingen wij het droevige bericht dat op 15 augustus j.l. na enkele moeilijke maanden van ziekte is overleden onze zwager en oom Leon Lagaaij Wij bewaren goede herinneringen aan hem en wensen onze zus, schoonzus en tante veel sterkte toe. N. Louwerse - de Kuijper, L.C.M. Pluijmers - de Kuijper, MJ. Pluijmers, E. Best - de Kuijper, J.H. de Kuijper - Leijdekkers, Neven en nichten. Verdrietig nemen wij afscheid van Jeroen van der Sluis Wij wensen Danielle, Amy en Romee heel veel sterkte René,Mandy, Renato, Nando, Kelly en Anouk Diep respect voor de strijd die je geleverd hebt. Jeroen we gaan je missen... Jeroen van der Sluis Wij wensen Danielle, Amy en Romee veel sterkte. Danny en Daan Peter en Linda Jurgen en Linda Dennis en Ann Vincent en Jessica Theo en Jolanda Marcel Diep bedroefd namen wij kennis van het overlijden van ons teammaatje Jeroen van der Sluis Wij wensen Danielle, Amy en Romee alle sterkte toe Mix-team 35+ T.V. 's-Heerenhoek Piet, Willy, André, Betty, Ria, Miranda, Edwin, Richard Als de veerman is vertrokken, Zonder oevers zijn rivier, Tol en lot voor eeuwig samen, Is de overkant nu hier. Sip Beth Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve Frans, ons pa en opa Jan Franciscus Burgs Frans vriend van Lenie van Sprundel Middelburg 19 januari 1953 Bergen op Zoom 13 augustus 2012 Bergen op Zoom: Lenie Bergen op Zoom: Marijke en Ton William Richard Bergen op Zoom: Karei en lngrid Correspondentieadres: Spieringstraat 73,4617 AC Bergen op Zoom De crematie heeft in kleine kring plaatsgevonden. atijd voor een ander toegewijd soms een beetje eigengereid gedreven en altijd positief we hebben je voor altijd lief Hij zat nog vol plannen voor jaren, maar het heeft niet zo mogen zijn. Geheel onverwacht is overleden Christiaan Anthonie Ollebek -Chris- Axel, 7 juni 1941 t Axel, 16 augustus 2012 liefhebbende echtgenoot van Ria OIlebek-Lammens lieve, zorgzame pa en schoonpa van Beatrix en Joost de Jong-Ollebek fantastische opa van Inez en Roel Correspondentieadres: Roodborstje 13 4533 GH Terneuzen De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op donderdag 23 augustus om 10.30 uur in 'de Halle' Rooseveltlaan 1, te Axel. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Dinsdag 21 augustus is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid van Chris te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. Na een tijd van afnemende gezondheid is van ons heengegaan onze altijd meelevende zus, schoonzus en tante Addy Witte - de Smit Grijpskerke: Piet de Smit Bunga Pothi-de Smit(Mong) Jessirie de Smit Middelburg: Helen, Greg en Yael Rosmalen: Kim en Dick 15 augustus 2012 Na een lange periode van ziekte is overleden onze buurvrouw Addy Witte fam. W. van Bellen fam. W. Meulmeester fam. P. van Dalen fam M. van den Bosse fam. J. de Gier Amemuiden, 15 augustus 2012

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 38