O IHensenlinq.nl zaterdag 18 augustus 2012 familieberichten 37 JiiidJsiwi Op 23 augustus 2012 wordt onze vader, schoonvader en opa Rien de Lijser 85JAAR Graag witten we ditkmgeRjk&fiitlnxcljuttievieren tijdens een gezeilde receptie op Zondag 26 augustus 2Ö&2:$nsseQ,J&.C0 enl7.00 uur InResLaurant'HyGaóSiano Boufevard deWidingen 3'te'Cadzand 'Riitien Martjêe Sonjü; Ruud en Robin Rudi, Mirjan en Dennis üwlBüzn De bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen. En iedereen vindt het heel gewoon dat %ij weer bladeren krijgen. We -yien m vallen naar de grond en dan opnieuw weer groeien. Zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft %al bloeien. Dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van hem mochten ontvangen hebben wij afscheid genomen van onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Cornelis Balkenende Kees sinds 22 april 2011 weduwnaar van Maria Hendrika Zwemer Kamperland, Goes, 30 december 1929 16 augustus 2012 Vlissingen: Lia en Willem Tom Kapelle: Maja (in liefdevolle herinnering) en Kees Niels, Marjorie Kamperland: Bram (in liefdevolle herinnering) Kamperland: Anja Lucas, Robin Colijnsplaat: Marian en André Joey, Maikel Wij willen alle medewerkers van St. Maarten in de Groe bedanken voor de goede -yorgen. Laantje van Westdorp 1, (kamer 207), Goes Correspondentieadres: Veerweg 137, 4493 AP Kamperland De afscheidsdienst zal worden gehouden op maandag 20 augustus om 13:00 uur in kerkgebouw 'De Ark', Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het 'Casembroothuis', Alexiaplein 3 te Kamperland. Voorafgaand aan de dienst is er van 12:30 tot 12:50 uur noggelegenheid tot afscheid nemen in hetjeugdgebouw achter de kerk. Dag lieve opa! Niels, Tom, Marjorie, Joey, Lucas, Robin, Maikel Verdrietig vernamen wij het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Kees Balkenende Mogen de kinderen steun vinden in de mooie herinneringen aan hem. Familie Balkenende If I could save time in a bottle I'd save every moment with you I'd save every day like a treasure and then again I would spend them with you Jim Croce Zomaar, zo plotseling weggegleden uit ons leven, mijn lieve man en maatje, en onze lieve papa Antheunis Hendrik Dekker -Teun- in de leeftijd van 58 jaar. echtgenoot van Paulette vader van Jochem en Tobias zoon van Joh. Dekker f en D.J. Dekker-Dieleman broer en schoonbroer van Janet en Richard schoonzoon van H.C.M. Smit en C.E. Smit-van Schalkwijk Gent, 16 augustus 2012 Waterhyacint 17 4533 RD Temeuzen De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 22 augustus om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend is er gelegenheid om de familie te condoleren. Kom zoals je bent. Willen diegenen die geen kaart hebben ontvangen, deze advertentie als zodanig beschouwen. Teun, Meer dan 40 jaar met z'n zessen lief en leed gedeeld. Plannen genoeg voor nog 40 erbij helaas... Je vrienden Kees en Marianne Frans en Nicole en kinderen Met pijn in ons hartmoeten we afscheid nemen van Teun Dekker Vrienden zijn erin goede, maar ook in slechte tijden. Lieve Paulette, Jochem, Tobias en familie, we wensen jullie heel veel sterkte toe. Anneke, Willy en kinderen Met verbijstering en verdriet hebben we kennisgenomen dat onze zeer gewaardeerde collega Teun Dekker ons zo plotseling is ontvallen. Teun was instructeur en leraar in opleiding Motorvoer tuigentechniek. Wij verliezen in Teun niet alleen een prettige collega, maar vooral ook een fijn mens. Wij wensen zijn vrouw, zijn kinderen en verdere familie en vrienden alle sterkte toe. Namens College van Bestuur, directie, personeel en studenten van Scalda, College voor Techniek en Design Vlissingen Jeroen van den Oord, directeur Met grote verslagenheid hebben wij, collega's van het team Motorvoertuigentechniek, vernomen dat onze fijne collega Teun Dekker geheel onverwachts is overleden. Wij hébben Teun ervaren als een betrokken collega met grote inzet naar studenten en organisatie en zijn dankbaar voor de jaren waarin we hebben samengewerkt. We zullen zijn bijdrage missen. Wij wensen de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de collega's en studenten van de afdeling Motorvoertuigentechniek, Scalda, College voorTechniek en Design Vlissingen André Voogdt, teamleider Bezige handen nu gevouwen en stil Een leven vol ijver, zo was je wil Nu heb je rust met lichaam en geest Vaak zullen we denken aan wat is geweest Mijn zorgzame Albert, onze lieve pa en allerliefste opa heeft ons na een ongeneeslijke ziekte verlaten. Pijn en verdriet beheersten de laatste jaren van zijn leven. We zullen hem missen. Albert Jacob Cornelis Bartelse echtgenoot van Lina Bartelse-van Koeveringe A Goes, 4 augustus 1937 Temeuzen, 16 augustus 2012 We zijn dankbaar dat we zijn 75e verjaardag nog mochten vieren. Lina Lia t Dennis Ron en Saskia Niek, Roxanne Anita en Joep Lidewij en Pepijn in liefdevolle herinnering Vera, Ivo Correspondentieadres: Jacob van Heemskerkstraat 3, 4535 BB Temeuzen U kunt afscheid nemen van Albert in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28c te Temeuzen, op woensdag 22 augustus van 12.15 tot 12.45 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend worden gehouden in de aula van het crematorium. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer aldaar. In plaats van bloemen kunt u een gift doen in de collectebussen van hetKWF, deze zullen in het crematorium aanwezig zijn. Geen bezoek aan huis. Een speciale dank gaat uit naar Dr, Peek en Dr. van de Veeken. Lieve opa, Je bent van sterrenbeeld een leeuw en je hebt ook gevochten als een leeuw. Je bent zo sterk geweest! Maar nu is het aan ons om sterk te zijn. We gaan je enorm veel missen maar zullen je nooit vergeten. Rust Zacht Lieve Opa! Liefsxxx Niek en Roxanne De herinnering blijft aan onze zwager Albert Bartelse Goes: Ineke Kapelle: Jan en Lies oviSèv jtévEi Paulus Stoffels Nijkerk, Monnickendam, 5 juni 1914 13 augustus 2012 E. Stoffels-Christiaansen Francine en Tom Marieke en Henk Karlijn en Jan Kees Henk en Nora Suzanne en Henri Machteld en Maarten en kleinkinderen Correspondentieadres: Uitvaartverzorging De Vries o.v.v. P. Stoffels Noordeinde 117C 1121 AJ Landsmeer De crematieplechtigheid heeft overeenkomstig zijn wens in besloten kring plaatsgevonden op vrijdag 17 augustus.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37