TEUTOBURGERWALD i Lekker weg naar het KRAS donderdag 16 augustus 2012 Speciaal voor alle sportliefhebbers heeft de PZC het sportabonnement; iedere zaterdag en maandag de krant boordevol voorbeschouwingen, wedstrijdverslagen, interviews, standen, achtergrondverhalen en nog veel meer bij jou in de bus. Stuur nu de bon op, bel 088 - 013 9910 of geef je op via www.pzc.nl/abonneren Ik neem een sportabonnement op proef: D ik ontvang 13 zater- en maandagen de krant voor €30,-. (2amap13) Ik neem een doorlopend sportabonnement: ik ontvang de eerste 13 zater-en maandagen de krant voor maar €30,- Daarna betaal ik per: O halfjaar automatisch 83,60 (De_zamap13) O halfjaar accept 86,25 (De_zamap13) Ik kies ingangsdatum: zo spoedig mogelijk per - -2012 jo.a. voor bezorgcontrole) Telefoon mobiel; Geboortedatum: Ik verleen éénmalig/tot wederopzegging toestemming het abonnementsgeld automatisch af te schrijven van mijn Bank-/qirorekening:Handtekening: Stuur deze bon naar: PZC, Afdeling lezersservice, Antwoordnummer 54050, 5004 VC Tilburg of kijk op www.pzc.nl/abonneren Deze aanbieding is geldig als u-de laatste drie maanden geen proefabonnement heeft gehad. Prijswijzigingen voorbehouden. De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Qp alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant treft u nadere informatie aan. Exclusief voor u te boeken 26 augustus- Sfeervol familiehotel Aankomst dagelijks 1 aug. 2012 t/m 30 mrt. 2013. Lezersprijs vanaf 49 vanaf C 59 vanaf 79 o.b,v, 2 personen. Hotel Stadt Hamburg*** Dit kleinschalige maar vooral gezellige 3-sterren familiehotel ligt tussen Bielefeld en Hannover in Bad Salzuflen, in het hart van het natuurrijke Teutoburgerwald. Het hotel beschikt over een receptie, lift, restaurant met bijzonder goede keuken, bar, een fraaie tuin met terras en een Biergarten. Ook beschikt het hotél over een cosmetic studio waar u kunt genieten van diverse behandelingen en massages. In de omgeving van het hotel liggen diverse'golfbanen en het wellnesscentrum VitaSol Therme. U kunt uw auto gratis bij het hotel parkeren. 3 dagen 5 dagen Prijzen zijn per pc Inclusief: 3/4/5 dagen (2/3/4 nachten) verblijf'in Hotel Stadt Hamburg met ontbijtbuffet. Exclusief: vervoer, niet genoemde maaltijden, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten ca. 19,50 per boeking en bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking (beide verplicht). Ga voor alle informatie naar www.kras.nl/LR52147 Typ in de adresbalk www.kras.nl/LR52147 - Kies uw datum, prijs en klik op BOEK NU. Telefonisch boeken? Bei 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR52147 Deze reis is exclusief voor u te boeken t/m 26 augustus 201,2. nü vanaf De oude en sfeervolle binnenstad van het pittoreske stadje Bad Salzuflen zorgt voor de echte Duitse sferen, met typische gevelhuizen en smalle straatjes waar u heerlijk kunt rondslenteren. Breng vooral een bezoek aan het kuurpark van deze stad. De rijkdom van geneeskrachtige zoutwaterbronnen is namelijk waar Bad Salzuflen, één van de bekendste kuursteden van Duitsland, bekend om staat. Geniet van een hapje of drankje in één van de vele barretjes, cafés of op een terras. Maar laten we ook het prachtige en groene Teutoburgerwald niet vergeten, waar u zorgeloos kunt genieten van de natuur. Bad Salzuflen heeft u veel te bieden, ontdek het zelf! Aankomstdata en prijzen Voor meer informatie en boekingen 3- t/m 5-daagse autovakantie Duitsland inclusief verblijf en ontbijtbuffet voor de lezers van deze krant! waarom zou je meer betalen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 48