28 Ifamilieberichten donderdag 16 augustus 2012 [Denseniinq.nl üvsr Jsdau Ik hield van het leven ik hield van jullie allemaal ach wat was ik nog graag even gebleven. Omringd door ons is na een langdurige en met kracht gedragen ziekte, van ons heengegaan mijn vrouw, onze moeder en oma Addy Witte - de Smit Vlissingen, 12 augustus 1947 t Amemuiden, 15 augustus 2012 Peter Witte Mario Alex en Anselma Malou Morris Bremstraat 39 4341 JL Amemuiden De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden maandag 20 augustus om 14.15 uur in de aula van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Voorafgaand is er hier van 13.30 tot 14.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid elkaar te ontmoeten. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Heeft u geen kaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. U bent van harte welkom Na een tijd van steeds afnemende krachten is overleden onze lieve vriendin en vrouw van onze vriend Peter Addy Witte Rien en Anja Joop en Bibian Joost en Kathe Jos en Yvonne Piet en Jopie Saai en Cathalina Kees Jaap en Annelies Amemuiden, 15 augustus 2012 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Addy Witte Ze was actief als vrijwilligster van onze vereniging. Wij wensen Peter en de kinderen veel sterkte toe. Namens bestuur Voetbal vereniging Amemuiden Waar Christus licht zal zijn om eeuwig daar te zijn. Bij Hem verlost van zorg en pijn. Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn geliefde vrouw en moeder Adriana Kleinepier - Brasser -Jaantje- 12 juli 1927 Koudekerke 115 augustus 2012 K. Kleinepier Kees Kleinepier Kerkstraat 73 4371 AN Koudekerke De dankdienst voor haar leven, voorafgaand aan de begrafenis, zal worden gehouden maandag 20 augustus om 11.00 uur in de Michaëlskerk te Koudekerke. Aansluitend zullen we haar begraven om 12.00 uur op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voorafgaand aan de dienst is er in de kerk van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in gebouw De Klimop. De dood is slechts een overgang van de stoffelijke aardse wereld naar de geestelijke wereld. De ziel leeft voor eeuwig. Hoe verdrietig het aardse afscheid ook kan zijn, vergeet niet dat er aan de "andere kant" vreugde is over elke ziel die de weg vervolgt naar huis. Dankbaar delen wij u mede dat, na een mooi en gelukkig leven, op 85-jarige leeftijd, is overleden mijn lieve man, onze vader en opa. Willem Jacobus Ooms Johanna Ooms-Vader Wilma Maljaars-Ooms Bram Maljaars Jeroen en Judith Maljaars Jayden en Ilayza Bastiaan en Helena Maljaars Bryan en Genaya Xandra Maljaars-Dunn en Danny Dunn Lotte en Jazz Janis van Vugt Correspondentieadres: Edisonweg 39A, 4382 NV Vlissingen 14 augustus 2012 De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 20 augustus 2012 om 10.00 uur in het kerkgebouw "Open Haven" aan het Oranjeplein te Oost Souburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.30 uur op de begraafplaats te Oost Souburg. Voor de dienst is er nog gelegenheid tot afscheid nemen in "De Ark" (naast de kerk) van 9.15 - 9.45 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in "De Ark" te Oost Souburg. Kan een fysiek sterke man als hij sterft opnieuw leven? Al de dagen van mijn gedwongen dwangarbeid zal ik wachten, Totdat mijn aflossing komt. Gij zult roepen, en ikzelf zal u antwoorden. Naar het werk van uw handen zult gij een vurig verlangen hebben. Job 14 14,15 Na vele jaren van gelukkig samenzijn hebben wij verdrietig, maar dankbaar voor alle jaren dat ze bij ons mocht zijn, afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en oud-omaatje Geertje Gillissen - Bakker echtgenote van Jan Gillissen weduwe van Cornelis Marteijn in de leeftijd van 89 jaar. J. Gillissen Bep en Bram Corstanje - Marteijn Jolanda en Nico Minneboo - Corstanje Irene en Manon Monique en Eddie Meulmeester- Corstanje Nathalie en Niels Riet Gillissen Martijn en Anne-Marie Bax - Kloek Frédérique en Joséphine Marieke Bax en Harro de Langen Olaf, Philine en Amber Robert-Jan Bax en Liesbeth Helmich Hans en Ineke Gillissen - Kraan Jop Gillissen Vlissingen, 14 augustus 2012 Vredehoflaan 494, 4382 CJ Vlissingen U kunt afscheid nemen van Geertje in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen op zaterdag 18 augustus van 9.45 uur tot 10.15 uur. Om 10.30 uur zal een afscheidsbijeenkomst gehouden worden in de aula van het uitvaartcentrum. Na deze bijeenkomst zal omstreeks 11.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Pres. Rooseveltlaan te Vlissingen. Aansluitend kunt u de familie condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Je moeder blijft je moeder zo'eigen en vertrouwd je wilt haar niet graag missen omdat je van haar houdt maar eens dan komt de dag datje haar moet laten gaan je verstand zegt dat het goed is maar in je ogen blinkt een traan. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop zij haar strijd heeft gestreden, stellen wij u in kemiis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder Janna Sijnesael - van Splunder "Janny" Ritthem, 22 maart 1926 Middelburg, 11 augustus 2012 Jos en Petra Ramon (in herinnering) Mike Joey René en Sonja Chenna Sem Onze dank gaat uit naar dr. Manni, dr. Bruijnzeel en de medewerkers van Zorgstroom voor de liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Oosterscheldestraat 181 4335 PE Middelburg Volgens de wens van onze moeder heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgehad. Verdrietig zijn we na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Janny Sijnesael - van Splunder Middelburg, 11 augustus 2012 Bedroefd, maar tevens vervuld van mooie herinneringen aan de liefde die zij ons schonk, delen wij u mede dat op 14 augustus 2012 van ons is heengegaan mijn lieve vrouw en onze lieve ma, oma en grote oma Francisca Bertha Schefferlie - Briola Pup - in de leeftijd van 84 jaar Middelburg: Dallas (Texas): Goes: Hen Schefferlie Theo en Anita Jan en Rosamber Bruno John Kees en Tonny Natasja en Dion Jasmijn Victor en Christine Davi, Jens Haymanstraat 2, 4335 CV Middelburg Het is mogelijk om afscheid van haar te hemen op maandag 20 augustus om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden, waarna er gelegenheid zal zijn om de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Verdrietig en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het overlijden van Boas van Belzen We wensen Sander, Willemieke en familie veel sterkte toe met dit verlies. Eerste selectie V.V. de Noormannen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28