fTlensenlinq.nl Qy^rteden Aagje Bimmel - Francke Ada Bimmel - Francke 28 I -V -• woensdag 15 augustus 2012 Wij zijn ontroerd door het overlijden van Boas van Belzen We wensen Sander, Willemieke en familie veel kracht en sterkte toe. Namens alle buren: Frans en Jopie Maat Bart en Corry Dentz Hannes en Maat Maljaars Perry Koks en Karina Dekker Remco en Allinde de Rijke Frank Maljaars en Lieke Wisse Herman en Marleen Maljaars Kees-Jan en Hanneke de Vos Marcel en Wil ma Wagemaker Met groot verdriet vernamen we het droevige bericht dat het zoontje van onze collega door de Heere van hen is weggenomen Boas van Belzen We wensen Willemieke en Sander Gods nabijheid toe in dit grote verlies. Leidinggevende en collega's van de RST Zorgverleners Team CK2 kraamverzorgsters "Ik hef mijn ogen op naar de bergen: van waar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de HEERE, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121:1,2 Dankbaar voor alle liefde en zorg die.wij tijdens haar leven van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de HEERE tot Zich riep mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Ada Maassluis 19 juli 1927 t Domburg 13 augustus 2012 Domburg: Andries Bimmel Preston (Eng.): Kees en Linda Axel: Willemien en Gerard Kleinkinderen en achterkleinkind Correspondentieadres: Schelpweg 16 4357 BP Domburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden zaterdag 18 augustus om 11.00 uur in de Protestantse Kerk te Domburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafpaats te Domburg (ingang "Schuttershof). Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "het Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Geen bezoek aan huis. Bedroefd delen wij u mee dat is overleden onze lieve schoonzus en tante echtgenote van Ries Bimmel Honselersdijk: Kees (in herinnering) en Nel Bimmel - van Velden Groesbeek: Piet en Grieta Bimmel - Westerbaan Oostkapelle: Rinus en Leintje Bimmel - Riemens Middelburg: Wim Bimmel (in herinnering) Middelburg: Jo en Catrien Bimmel - Jobse Goes: Nel Bimmel Neven en nichten We wensen Ries, de'kinderen en kleinkinderen troost en sterkte toe. 13 augustus 2012 Met verdriet nemen we afscheid van onze lieve broer, zwager en oom Frans Boone Middelburg: Chris en Els Middelburg: Ilona en Francois Joeri Gerjo Ridderkerk: Barbara en Rody Isabel Frans rust zacht. Verdrietig om zijn "heengaan, maar vol trots en met respect voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, pa en schoonpa Antonius van Hoorn Tony Goes, 1 juni 1937 t Heinkenszand, 10 augustus 2012 Nel van Hoorn - Paauwe Olga en Kees de Visser van Hoorn Doerak Zwanestraat 17 4451 DX Heinkenszand De crematie heeft in stilte plaatsgevonden op dinsdag 14 augustus. Met verdriet moesten wij afscheid nemen van onze zwager en oom Tony van Hoorn Middelburg: Jan en Sjaan Lourense- Paauwe Jolande en Karei, Ab Middelburg, 15 augustus 2012 Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde. Nu weet ik dat ik nooit zal zijn vergeten. Ik leverde bewijs van mijn bestaan. Omdat door het verleggen van die ene steen het water nooit meer dezelfde weg zal gaan. Geheel onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader en opa Boudewijn van Willigen in de leeftijd van 68 jaar. Jettie van Willigen - Hiemstra Bert en Coby Anne, Amy Erik en Leonie Middelburg, 12 augustus 2012 Kriekenhofstraat 24 4337 KJ Middelburg De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, zal worden gehouden zaterdag 18 augustus om 14.00 uur in de aula van uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in het uitvaartcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wat is oud als je afscheid moet nemen van iemand waar je zoveel van houdt. Omringd door degenen die hij zo lief had, hebben wij met verdriet in ons hart, maar dankbaar dat hij onze fantastisch lieve pa, opa en opa-opa was, afscheid genomen van Léonard van Landeghem - Leon - "Een lach kost niets, maar doet zo goed" weduwnaar van Elsa Maria van Landeghem-Herwegh Hij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Hulst: Ingrid en Jean-Pierre Jimmy en Tamara Stijn, Romy Jerry en Debbie Jamie Hulst, 13 augustus 2012 Correspondentieadres: Liniestraat 187 4561 ZV Hulst U kunt afscheid nemen van onze pa en opa in de familie kamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op vrijdag 17 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De plechtige uitvaartdienst wordt gehouden op zaterdag 18 augustus om 10.00 uur in de Basiliek H. Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst, waarna om 12.00 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Na afloop van de uitvaartdienst is er gelegenheid tot condoleren in de Basiliek. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Onze speciale dank gaat vooral uit naar Wies en Ineke de Bakker, Wieske Bouchaut en dr. de Visser. Verdrietig, maar dankbaar dat aan haar lijden een eind is gekomen, laten wij u weten dat thuis rustig is overleden onze lieve zus en tante Adriana van Offenbeek Addie 19 september 1940 Middelburg 13 augustus 2012 Veldhoven: Han en Nellie van Offenbeek Sander Mark en Daphne; Hugo, Julian Eline en Jorrit; Thijmen Onze dank gaat uit naar dokter Kerkhofs en zijn team, alsmede naar de medewerkers van Zorgstroom voor alle goede en liefdevolle zotgen. Correspondentieadres: Lankven 13 5508 RJ Veldhoven Addie is overgebracht naar uitvaartcentrum H. Jobse, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden vrijdag 17 augustus om 15.30 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Liever geen bloemen Stil is ons team door het overlijden van de echtgenote van onze speler Niels Versluis Maayke Wij wensen Niels en familie veel sterkte toe. Spelers en supporters van v.v.ZeelandiaMiddelburg 762 zat

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28