Colofon, 0 ffiens0niinq.ni dinsdag 14 augustus 2012 Altijd zorgzaam Altijd goedlachs Altijd innemend Altijd humorvol Na een moeizame strijd van tien dagen is overleden mijn lieve Carry, onze liefhebbende vader en trotse opa Carolus Petrus Castenmiller Carel echtgenoot van Miek Middelburg 30-04-1939 Antwerpen 11-08-2012 Miek Castenmiller-Passieux Petra en Jan Dagevos-Castenmiller Daan en Marit Max Pieter Castenmiller en Desirée van 't Veer Koen Joep C orrespondentieadres Kingstraat 32,4336 LG Middelburg De afscheidsdienst is vrijdag 17 augustus om 13.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 in Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Gelegenheid tot afscheid nemen is op donderdag 16 augustus, van 15.00 tot 17.00 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 in Middelburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bedroefd hebben wij vernomen dat plotseling is overleden onze broer, zwager en oom Carel Castenmiller Wij bewaren mooie herinneringen aan hem. Bunnik: Lia van Houte-Castenmiller Jan van Houte (in herinnering) Amsterdam: Jack Castenmiller Bertilia Castenmiller-Verschuren Vrouwenpolder: Els Konings-Castenmiller Ronald Konings Neven en nichten Samen kaarten Samen bowlen Samen fietsen Samen reizen Samen lief en leed Plotseling is van ons heengegaan 'n goede vriend. Carel Castenmiller Wij wensen Miek, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte. Jeanne en George Peeters en kinderen Bedroefd hebben wij kennis genomen dat na een langdurig ziekteproces Maayke Barkhuijsen op 34-jarige leeftijd is overleden. Met alle kracht die Maayke had, heeft zij haar ziekte helaas niet kunnen overwinnen. Wij bedanken Maayke voor haar bijzondere en deskundige inzet voor Emergis. Wij wensen haar partner Niels, familieleden en vrienden heel veel sterkte toe om dit verlies te verwerken. Namens medewerkers, directie en raad van bestuur van Emergis Leen van Leersum en Rick Mentjox, raad van bestuur Jack Elenbaas en Werner Bruning, directie Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van Maayke Barkhuijsen Wij hebben bewondering over hoe jij al deze jaren omge gaan bent met je ziekte en daarbij horende behandelingen. We denken met waardering aan je toegankelijkheid, humor en betrokkenheid. Ondanks dat wij je al een tijd hebben moeten missen, laat je nu een lege plek achter in ons team. Wij wensen Niels en familie sterkte toe. Collega's ambulant team Oosterschelderegio Emergis Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van TVlaayke Vevsluis-fëcu^kkuijse-w dochter van onze collega Marianne We wensen haar met de naaste familie en vrienden de kracht en troost om het missen van Maayke te kunnen dragen. Namens het College van Bestuur van Scalda drs. DJ. Hoogstrate, directeur College voor Welzijn Met verslagenheid hoorden wij van het overlijden van ./Vlciciyke. Vei*sluis-3a^kknijsek\ dochter van onze collega Marianne Lieve Marianne, we willen jou en je gezin veel sterkte wensen met dit grote verlies. Team Pedagogisch Werker, college voor Welzijn Jelly, Karin, Esmeralda, Paulien, Janny, Rob, Marja, Petra, Elma, Corine, Sylvia, Sanne, Olof, Titia, Frytsen, Ellen, Petra, Arjan Na een moedige strijd is AAaayke dochter van onze collega Wijtze Barkhuijsen, op veel te jonge leeftijd overleden. Diep respect hebben wij voor de manier waarop Wijtze en Marianne de afgelopen jaren hun dochter met alle liefde hebben omgeven. Wij wensen hen, echtgenoot Niels en de verdere familie veel sterkte toe bij de verwerking van dit grote verlies. Collega's provincie Zeeland Ik hef mijn ogen op naar de bergen: Vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de HERE, Die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 1211-2 Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde, steun en zorg die wij van hem ontvingen, delen wij mede dat mijn dierbare echtgenoot en onze geliefde vader, schoonvader en opa is heengegaan naar Gods hemelse weiden, waarin hij rotsvast geloofde. Getroost door dit geloof zijn wij dankbaar voor alles wat hij voor ons en anderen heeft betekend. Arend Clement Middelburg, 8 mei 1927 f Goes, 12 augustus 2012 C.P. Clement-Meeuwse Albert Clement Margreeth Chr. Clement-de Jong Christiaan Catharina Margaretha Hans Clement Correspondentieadres: Veersesingel 80 4332 TC Middelburg De dankdienst voor zijn leven zal plaatsvinden op vrijdag 17 augustus om 13.00 uur in de Nieuwe Kerk te Middel burg. Aansluitend zal om 14.30 uur de teraardebestelling volgen op de Algemene Begraafplaats te Middelburg, waarna er gelegenheid is voor ontmoeting en condoleance. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze lieve zwager, oom en oud-oom Arend Clement echtgenoot van C.P. Clement-Meeuwse We zullen hem missen. Middelburg: Piet Meeuwse Susanne Amsterdam: Karma en Fransjoris, Dima 12 augustus 2012 14-08-2006 IN MEMORIAM 14-08-2012 Yvonne She is gone... but eternity knows her. :ami!ïeber!ehten Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Marietje de Winter - de Vos echtgenote van onze secretaris Piet de Winter Wij wensen Piet, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel troost en sterkte in deze moeilijke periode Bestuur en leden van V.V. de Patrijzen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 29