üysrJs dsn 28 Ifamilieberichten dinsdag 14 augustus 2012 0 IBensentinq.nl "En Hij omving ze met Zijn armen Markus 10:16a Na vijf mooie en hoopvolle weken hebben wij onze lieve zoon op Zijn lijd terug moeten geven in Gods I iet'devol Ie Vaderhand. Boas Pieter van Belzen Geboren Overleden op 8 juli 2012 op 12 augustus 2012 Wij hopen dat de Heere ons kracht geeft om dit verlies te dragen. Aagtekerke: Sander en Willemieke van Belzen-de Korte Agathastraat 59 4363 BC Aagtekerke Op donderdag 16 augustus bent u in de gelegenheid om ons te condoleren van 19.00 tot 19.45 uur in de kerk van de Ger. Gem., Prelaatweg 17 te Aagtekerke. De rouwdienst, waarvoor wij u -uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. vrijdag 17 augustus om 11.00 uur in bovengenoemd kerkgebouw. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke om ongeveer 12.15 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Met grote dankbaarheid denken wij terug aan de liefdevolle zorg die aan Boas werd gegeven in het Sophia Kinderziekenhuis. Liever geen bezoek aan huis Liever geen bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. 'Daar boven juicht een grote schaar, van kinderen voor Cods troon" Na vijf weken van zorg heeft de Heere tot Zich genomen ons lief kleinzoontje en neefje BOAS PIETER VAN BELZEN "Heere, wil Sander en Willemieke toch met beide handen vasthouden in deze voor hen zo zeer moeilijke weg" Arnemuiden: Opa Piet van Belzen (in liefdevolle herinnering) Oma Els van Belzen Rinus en Jeamantha Pieter, Janthijs, Carlijnne, Nieneke Petra en Kees Björn, Amber, Owen Remco en Charlene Daniël en Melanie Arnemuiden, 12 augustus 2012 Walstraat 11 "Veilig in Jezus armen" Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op Zijn tijd van ons weggenomen ons lief kleinzoontje, achterkleinkind en neefje Boas Hij mocht 5 weken oud worden. De Heere ondersteune Sander, Willemieke en ons in deze zeer moeilijke weg. Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart. Bram en Joke de Korte Peter en Gilde Aron, Sjantine, Anne-Joëlle, Manuel, Gino Jan en Marijke Jesse, Arne, Sytse, Rosa Christine Barend en Jessica Jochem Opa Verhulst Verdrietig laten wij weten dat onverwachts na 5 weken is overleden ons achterkleinkind en neefje BOAS PIETER zoon van Sander en Willemieke Opa van Belzen (in liefdevolle herinnering) Oma van Belzen Magda en Joos Jaap en Thea Krina neven en nichten 12 augustus 2012 Kon. Julianalaan 24 4341 EV Arnemuiden Cod Die alles maakte de maan, de sterrenrij als duist're wolken komen zorgt ook voor mij. Met ontroering hebben we kennisgenomen van het overlijden van ons lief achterneefje Boas We wensen Sander en Willemieke, Els, Bram, Joke en de verdere familie Cods nabijheid toe in dit grote verlies. Wim en Corrie Houmes-Verhulst Piet en Koos Verhulst-de Visser Bram en Karin Verhulst-Huissen Christa Verhulst Kinderen en kleinkinderen Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn geliefde man en onze vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Frans Boone Oostkapelle, 20-03-1928 Antwerpen, 10-08-2012 Rust nu maar uit K. Boone - Lievense Ina Dominicus - Boone Adri Dominicus Jolanda en Alexander Iris, Noah Frans en Danielle Julia, Anna, Roos Wibo Boone Tineke Boone - van Kleven Tamara en Michael Stefan en Nadia Ricardo en Lisanne Leuni Boone Pedro en Maureen Krekepad 57 4361 JJ Westkapelle Frans is thuis opgebaard. De crematie zal plaatsvinden op donderdag 16 augustus 2012 om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Met groot verdriet hoorden wij het ontstellende bericht van het overlijden van het zoontje van mijn compagnon, en van mijn werkgever, Boas van Belzen Wij wensen Sander en Willemieke en hun familie Gods kracht en sterkte toe met het verwerken van dit onvoorstelbare verlies. Administratiekantoor Beeke van Belzen Jan Beeke Charina Roos Middelburg, 14 augustus 2012 Jezus zegt: Ik ben de goede Herder Na een tijd waarin zorgen en vreugde elkaar afwisselden, hebben onze vrienden Sander en Willemieke hun lieve zoontje moeten teruggeven in Gods handen. Diepbedroefd zijn wij om het overlijden van Boas Pieter Wij wensen Sander en Willemieke veel sterkte toe. We hopen dat ze mogen ervaren dat God ook nu voor hen zorgt. Wendell Arenda Breslau Shannon, Brandon Wim-Jan Annemarie Faasse JochemAmber Arjan Maaike Eggebeen Maarten Maaike Tanis Jurgen, Zsofi Petra Joosse Jan-Willem Maljaars Machiel Deborah van Mourik Lois, Nathan Bennie Provoost Carine Blok Heden bereikte ons het droevige bericht dat onze broer en zwager is overleden Frans Boone Wij wensen de familie veel sterkte toe. Piet en Stien Boone-v.d. Voorde Marie Boone-den Hollander Jan Boone Jo en Tonny Boone-Matthijsse Verdrietig zijn wij om het verlies van onze zwager en oom Frans Boone Tine en Henk t van Beekhuizen - Lievense Kees én Pietje Lievense - Verhage Neven en nichten Westkapelle, 11 augustus 2012 Wij zijn verdrietig om het heengaan van onze lieve schoonzus, tante en oud tante A.M. van Liere-de Witte Wij wensen Kees, kinderen en kleinkind veel sterkte toe met dit verlies. E. Janse Ria en Jos Linda. Annemieke en Carolien Jan Yerseke, 11 augustus 2012 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega en oud-verzekeringsadviseur Peter de Kam Peter heeft zich vele jaren met grote toewijding ingezet voor onze bank. Wij wensen de nabestaanden van Peter veel sterkte en kracht toe bij de verwerking van dit verlies. Directie, Raad van Commissarissen en medewerkers, Rabobank Walcheren/Noord-Beveland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 28