rWk Arendskerke pakt zege Roy Cijsel test zijn toernooi Heinkenszand vorm in RES-cross 41 o. Domburg verslaat Serooskerke Marathon Feyenoord-jeugd scoort erop los tegen Noad'67 14/10/2012 w 'Als je dit toernooi wint, zorgt dat voor extra aanzien in Zeeland. Voor een club als j jMj Vlissingen is dat belangrijk.' 1 Karl Vergouwen, trainer VC Vlissingen m^ssamssessssi mmsssmmBSTJ5r£es& door Klaas Verspoor HEINKENSZAND - De voetballers van Arendskerke zijn winnaar ge worden van het Zeeland Assuranti ën toernooi in Heinkenszand. In de finale werd Luctor'88, nadat de reguliere speeltijd met o-o was af gesloten, na strafschoppen versla gen. Kwadendamme, dat zich wegens een gebrek aan spelers afmeldde voor het evenement, werd vervan gen door het tweede elftal van Heinkenszand, dat als zesde eindig de. Een ander reserveteam, Kloe- tinge 2, leek tijdens de poulewed strijden lange tijd op weg naar de finale. In de wedstrijd tegen Arendskerke was het eenrichtingsverkeer naar het Arendskerke-doel, maar Wou ter de Kort benutte aan de andere kant een halve kans voor Arends kerke. In de finale trok Arendsker ke, mede omdat Luctor'88 drie strafschoppen miste, de toernooi winst naar zich toe. In de strijd om de derde en vierde plaats werd ook al niet gescoord, waardoor ook daar strafschoppen de beslissing moesten brengen. Heinkenszand-doelman Dennis Bliek blonk in de strafschoppense- rie uit en hielp zijn ploeg aan de derde plaats. Net als vorig jaar eindigden Wolf- aartsdijk en Volharding als zeven de en achtste. Wolfaartsdijk won met 2-0. door Aector Dooms AXEL - Roy Gijsel was in de 17e RES-cross van Axel superieur bij de licentiehouders. „Ik ben tevre den met mijn optreden. Ik zie de RES-cross als een perfecte voorbe reiding voor de Open Belgische kampioenschappen", zei de motor crosser uit Heikant na afloop. De eerste manche reed Gijsel van start tot finish aan de leiding. In de tweede manche was hij betrok ken bij twee valpartijtjes. In een sportief 'gevecht' met jens Poppe kwamen beiden een keer ten val. Jordi van de Wiele uit Sint Jan steen reed bij de licentiehouders naar een mooie derde plaats. Terneuzenaar Boy Stockman werd vijfde. Bij de MX Open was Mar- tijn Roos op dreef De crosser uit Zuiddorpe was te spreken over zijn derde plaats. „Ik ben net terug van vakantie. Dus mag ik tevreden zijn." Winnaar werd de Belg Bruijnin- ckx. Aswin Vandamme kwam drie keer in actie. Zo werd hij vijfde bij de TM-cup met de blauwe moto ren en bij de MX2/125VT. De Zuid- dorpenaar zei op reserve te heb ben gereden. „Ik wil me volledig richten op de RES-cross. Ik sta er met een eerste plaats goed voor in het klasse ment." Ashmin Vandamme eindigde als derde bij de VT rijders, net voor Dimitri Dekker (Zandstraat). maandag 13 augustus 2012 MIDDELBURG - Zaterdag derdeklas ser Domburg klopte in een vriend schappelijk treffen tweedeklasser Serooskerke met 2-1. MZVC klop te als derdeklasser het één klasse hoger spelende Dauwendaele met dezelfde cijfers. Arnemuiden zette MZC'11 met 6-3 opzij. Domburg-Serooskerke 2-1: Mar- tijn Minderhoud zette Domburg op 1-0, maar via Renco Francke kwamSerooskerke gelijk. In de 59e minuut maakte Ronald Hen- drikse er 2-1 van, maar Alex Jobse trok de stand weer in evenwicht. Sander Willemsen hielp Domburg vijf minuten voor tijd aan de zege. Amemuiden-MZC'11 6-3: Arne muiden liep door goals van Basti- aan Grootjans, Marinus Baas en Jarco Boogaard uit naar 3-0, maar Remon de Jonge zorgde voor de 3-1-ruststand. Maikel Moerings zorgde na rust voor de 4-1. Van Grunsven bracht MZC'11 terug tot 4-2 (strafschop). Moerings benut te daarna voor Arnemuiden een strafschop en Belal Allashkar maakte er namens MZC'11 5-3 van. Het laatste woord was voor Moerings. MZVC-Dauwendaele 2-1: Zico To- masoa bracht Dauwendaele aan de leiding. Via Meivin Caljouw kwam MZVC na rust langszij. De thuisploeg trok dankzij Patrick Joossens aan het langste eind. SINT PHILIPSLAND - Noad'67 incas seerde vorig seizoen dertien tref fers tegen Feyenoord Ai. Dit jaar was de schade minder groot. Het werd 0-10. Voor de zaterdagderdeklasser de ontmoeting met de Feye noord-jeugd bijna een traditie. De Rotterdammers waren voor de vijf de keer te gast en trokken ruim driehonderd toeschouwers. Feye- noord-trainer Damien Hertog gaf Noad'67 de complimenten: „Het is leuk om hier te komen. Een spor tieve tegenstander en alles is goed geregeld. Het was een nuttige oe fenwedstrijd." Noad'67 - Feyenoord A1 0-10 (0-5). Sleegers 0-1, Derks 0-2, Van Beek 0-3, Woudenberg 0-4, Knoester 0-5, Slee gers 0-6, Knoester 0-7, Gomez 0-8, Ta- de Kensuke 0-9, Janssen 0-10. ■>- Vlissingen-speler Arjan Human (rechts) kijkt de bal na in de gewonnen BSC-finale tegen Zeelandia Middelburg. foto Willem Mieras De Lage Landen Eindhoven Schrijf je nu in voor de marathon, halve marathon, 2,5 of 5 km in via: www.marathoneindhoven.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 41