Hendrika de Pagter l8 I familieberichten maandag 13 augustus 2012 0 IHensenlioq.nl Op 10 augustus 2012 hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus, tante en oudtante in de leeftijd van 90 jaar Dochter van Daniël de Pagter en Johanna de Pagter-Huibregtse Westkapeile: Ko de Pagter Jo de Pagter-Minderhoud Ko de Pagter-Roelse Nee Toutenhoofd-de Pagter André Toutenhoofd Neven en nichten In-dierbare herinnering: Willem de Paqter Jone Minderhoud-de Pagter Jan Minderhoud Arre de Pagter Mientje de Pagter-Roelse Jan de Pagter Correspondentieadres: Huijgensstraat 9,4361 CW Westkapeile. Op dinsdag 14 augustus omstreeks 12 uur vindt de begrafenis plaats op de. algemene begraafplaats in Westkapeile. Graag schriftelijk condoleren en geen bezoek aan huis Onze dank gaat uit naar het personeel van de Kreek voor de liefdevolle verzorging. M Intens verdrietig om wat niet meer is en nooit meer zal zijn. Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven. Met veel verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Willem Dirk Vink Zoelen, 5 augustus 1926 f Kapelle, 9 augustus 2012 Judith Vink - Termeer Chris Vink en Ilse Schot Bibiche en Jelmer Celeste Ineke Vink en Peter de Graag Paid en Claudia Stefan Niek Egelantierstraat 80, 4431 EP s-Gravenpolder De dienst van herinnering zal plaatsvinden op woensdag 15 augustus om 13:00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Tevens is het daar mogelijk om aan het einde van de dienst afscheid van Willem te nemen. Nadien is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je was een vrouw van eenvoud. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een moeder en oma waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd. Zo bescheiden ben je gestorven. Verdrietig, maar ook dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat zondag 12 augustus is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, ons lieve moedertje en omaatje Marie Minnaard - Frank Echtgenote van Pieter Minnaard Op de gezegende leeftijd van 90 jaar. Piet Minnaard Mariam Mary en John Anneke Softe Jacob Bauke t Sybren en Leanne Betty Danny en Sabrina Isabella Luca Pieteren Marijke Allévo zorgcentrum "Borrendamme" Correspondentieadres: Vlakestraat 4 4301XK Zierikzee De samenkomst zal worden gehouden donderdag 16 augustus om 13.00 uur in het Multy Functioneel Centrum te Zierikzee, De Huijbertstraat 35. Waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemd centrum. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen... je had de wind niet mee. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met hem mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader, aanstaande opa, broer en schoonzoon Robert Jules August de Meulemeester Robert echtgenoot van Monika Katharina Steprath Oprichter en eigenaar van camping "Hof ter Willegen A Nieuwvliet, f Brugge (B), 1 september 1936 9 augustus 2012 Nieuwvliet-Bad: Monika Gorinchem: Patricia V en Gerben Esmans (F): Margriet en André Maldegem (B): Willy en Edith Wassenberg (D): Sonja en Heinz Overige, familie en vrienden Corresponden ti eadres Zeekraalstraat 42,4504 PH Nieuwvliet U kunt afscheid nemen van Robert in het uitvaartcentrum van het crematorium Terneuzen, Bellamyslraat 28c te Terneuzen, op woensdag 15 augustus van 19.00 tot 21.00 uur. De Woord- en Communiedienst wordt gehouden op donderdag 16 augustus om. 14.00 uur in de parochiekerk H. Eligius, St. Eligiusplein 17 te Oostburg, gevolgd door de begrafenis op de gemeentelijke_begraafpiaats aan de Oudestad te Oostburg. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de begrafenisplechtigheid bent u welkom in eerdergenoemde kerk om de familie persoonlijk te condoleren. Voorgoed uit ons midden, maar voor altijd in ons hart. Geen bezoek aan huis. Piet is overleden Afgelopen woensdag is thuis mijn lieve man, onze vader, grootvader en schoonvader op 75-jarige leeftijd overleden. De crematie heeft afgelopen zaterdag in besloten familie kring plaatsgevonden. Oost-Souburg: Bea van IJzendoorn Catootje en Sarah Oostkapel Ie: Leon en Marente van IJzendoorn Renée Mirrin Middelburg: Laura en Ties van Boekhold- van IJzendoorn Levi Baer Middelburg: Pieter-Jan van IJzendoorn en Esther Hanssen Correspondentie adres: Fam. Van IJzendoorn Middelburgsestraat 35 4388 NS Oost-Souburg Zijn leven was strijden tegen onrecht en lijden. Hij nam het op vóór velen van zijn kennis mocht ieder delen. Pijn heeft hij zelf ondervonden er waren velen die hem verwondden. Vaak werd hij niet begi-epen erkende immers geen strepen die anderen ten onrechte trokken hij bleef overeind onverschrokken. Vechten tegen onrecht was zijn streven oprecht en vol humor was zijn leven. Velen zullen nu vragen wanneer begon ons vergissen wij zijn degenen die hem het meest zullen missen. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een verdere achteruitgang bespaard is gebleven, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in Ter Schorre en gesterkt door de Ziekenzalving van ons is heengegaan onze lieve zorgzame man, vader, schoonvader en opa Josephus Johannes d'Haens Johan echtgenoqt van Marie Louise Geernaert 11 24 - 07 - 1932 Graauw t 07 - 08 - 2012 Terneuzen Sas van Gent: Marie Louise d'Haens-Geemaert Philippine: Frank en Gaëtane Stefanie en Jurian Dominique Westdorpe: Ellen en Frank Jeroen Femke en Yanniclc Familie d'Haens Familie Geernaert Onze dank gaat uit naar drs. G. WC. Brigou voor de goede zorgen dan pa besteed. Sas van Gent, 7 augustus 2012. Buitenweg 17, 4551 AA Sas van Gent. De plechtige uitvaardienst, waarna begrafenis op de begraafplaats "St. Jans Schorre" te Sas van Gent, heeft op zaterdag 11 augustus in besloten kring plaatsgehad.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 18