mensenlinq.nl maandag 13 augustus 2012 familiebericht I 17 Met veel liefde en verdriet hebben wij samen afscheid genomen van ]\AcxayU.e. Vevs! uis-L>£uAI<kwijsen 24 juni 1978 Middelburg 10 augustus 2012 Niels Versluis Wijtze Barkhuijsen Marianne Barkhuijsen-Oosterhuis Nynke Vrolijk-Barkhuijsen David Vrolijk, Alyne en Trystan Meindert Versluis Suzan Jacobse Floris Versluis Sanne-Marije Versluis-Goedman Benny Goedman, Noah Er is gelegenheid om van Maayke afscheid te nemen in het Afscheidshuis, Ring 83 te Nieuwdorp op dinsdag 14 augustus van 19.00 tot 21.00 uur, of op woensdag 15 augustus vanaf 11:30 uur in de Hofpleinkerk, Hofplein 13 te Middelburg. Aansluitend zal hier om 12.30 uur de dankdienst voor haar leven plaatsvinden. Wanneer u geen kaart heeft ontvangen, kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. We hebben je in onze harten gesloten. Je humor, je opgewektheid, je wilskracht, je directheid, je levenslust en je lach verbinden wij met jou. Je was attent, eerlijk en heel erg lief. Lieve Maayke We zullen je ontzettend missen! Ooms en tantes Mya en Cor, Rina en Johan, Margo, Jelle en Margien, Evelyne en Theo, Rudolf en Anja. Neven en nichten Erwin, Gert, Frans en Ellen, Frédéric en Lotte, Marcel en Sandra, Fatimah en Piet, Veronique, Anja en Arthur, Sandra en Johan, Céline en Dennis. Wij wensen Niels, Marianne, Wijtze, Nynke en David heel veel sterkte! Augustus 2012 .Lieve TVlaayke, Wat een groot gat laat je achter..... We zullen het vullen met herinneringen. Zo zul je voortbestaan als het mooie mens waar we van houden... Wij wensen Niels, Wytze, Marianne, Nynke, David, Familie Versluis en verdere familie en vrienden sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Piet en Riny Hardenberg Cora, Paul, Jari en llsa Carin, Erwin, Cas en Eva Onze woensdagavond zal nooit meer hetzelfde zijn Lieve Maayke Wat missen we je Elsbeth en Marleen Crazy little thing called love Lieve TVlaayke., bedankt voor alle jaren vriendschap. zwemse, Nicole, Lous en Kees Martine, Chris en Fien Ernie) Met ontsteltenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de dochter van onze collega Wijtze Barkhuijsen Maayke Wij wensen Wijtze en Marjan en verdere familie veel sterkte toe. Collega's cluster Bedrijven. Provincie Zeeland. De Fleer is mijn Herder Bedroefd om haar heengaan, maar met dankbare herinne ringen aan de liefde en zorg die ze ons heeft geschonken, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, zorgzame moeder, onze trotse oma en overoma Adriana Maria van Liere-de Witte Jaantje sinds 14 oktober 1956 weduwe van Pieter Christiaan van Liere in de leeftijd van 85 jaar. Kees van Liere Joeri en Shelina, Chermaine Robbie Paul en Iris Goes, 11 augustus 2012 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Hof van Poleij 26 4401 ES Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. C. Baggerman, wordt donderdag 16 augustus om 13.30 uur gehouden in de Hervormde Kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Allévo, Meerzicht te Yerseke, ADRZ, afd. L te Goes en Ter Weel, unit 6 te Goes voor de liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering Lieve Maayke We zullen je missen! Suzanne Chris Emiel, Filou Verdrietig geven wij kennis dat is overleden onze lieve broer, zwager en oom Jo Simonse A. J Huibregtsen - Simonse A. Hengst - Simonse J. Herrijgers Neven en nichten 'Als jij 's nachts naar de hemel kijkt, zal het zijn alsof alle sterren lachen - omdat ik een ster bewoon en omdat ik lach!' (Antoine De Saint-Exupéry) Maayke Dag lieve vriendin met je prachtige handen. Antoinette Steven Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van Jo Simonse vader van onze vrienden Jan-Willem en Anne Wij wensen Martha, jan-Willem, Anne en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Joost Addie, Johan Linda, Ronald, Erik, Petra, Wim Elvira, Cor Ka tja, Eiwin Lianne, Joseph, Wibo, Alex Alexander Judith, Monique, Carolien& Edwin Het laatste beetje is nu op, veel had ik te verduren, Flet kaarsje is nu opgebrand, gedoofd zijn alle vuren. Voor mij die het aangaat is het niet erg, ik heb genoeg geleden. Wel voor hen die ik achterlaat, vaarwel en wees tevreden. Heel verdrietig, maar dankbaar en vol goede herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder en oma Marietje de Win ter-de Vos 's-Heerenhoek 's-Heerenhoek 26 augustus 1940 11 augustus 2012 's-Heerenhoek: Piet de Winter Den Bommel: Corinda en René Jacobs-de Winter Jessica, Jeffrey Arnhem: Patrick de Winter Wij danken familie en vrienden voor hun betrokkenheid en liefdevol medeleven tijdens het ziek zijn en overlijden van mijn lieve vrouw, moeder en oma. Ook gaat onze dank uit naar de huisarts dokter Ingelse met zijn team en Thuiszorg Allévo voor de goede verzorging. Van Zijlstraat 8, 4453 BA 's-Heerenhoek Marietje is thuis op haar zo geliefde plek. De uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 16 augustus 2012 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus, Deken Holt- kampstraat 9, 4453 AH te 's-Heerenhoek. Aansluitend begeleiden we Marietje naar haar laatste rustplaats. Na de begrafenis is er in 'de Jeugdhöeve' gelegenheid tot condoleren. Marietje de Win ter-de Vos 's-Heerenhoek 's-Heerenhoek 26 augustus 1940 11 augustus 2012 Vlieg maar weg lieve oma, maak jezelf vrij en wees niet bang. Want als er iémand een plekje in de hemel verdient, dat ben jij. We zullen je nooit vergeten, je blijft voor eeuwig in ons hart. Jessica en Jeffrey Den Bommel, 11 augustus 2012 Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze zus, schoonzus en tante Marietje de Win ter-de Vos Wij wensen Piet, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Vlissingen: Jo en Sjaak Westdorp-de Vos Iwan 's-Heerenhoek: Sjef en Jopie de Vos-Vermeulen Sheila en Eddy Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Marietje de Win ter-de Vos Kees en Corrie de Winter-Rijk Louis en Yvonne de Winter-Dirkx Chris en Corry van Eijkeren-de Winter Siem en Annie Geelhoed-de Winter Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 17