maandag 13 augustus 2012 IHensenlinq.nl Ovarlsdsn Geen woorden kunnen zeggen wat je voor ons betekent... Na een laatste strijd van zeven weken leven tussen hoop en vrees hebben wij elkaar nu los moeten laten. Onze dappere kanjer, Pieter Matthewes de Kam - Peter - Mijn allerliefste man en onze liefste papa. Blijvend is jouw liefde in ons hart. Vlissingen, 18 april 1947 t Rotterdam, 9 augustus 2012 Aagtekerke: Rini de Kam-Brouwer Breda: Stevo en Marcel Vlissingen: Liesbedi Vlissingen: Linda Thibautstraat 11, 4363 BE Aagtekerke Peter is thuis. De komende dagen willen wij als familie in alle rust bij hem zijn. De afscheidsdienst wordt gehouden woensdag 15 augustus om 13.00 uur in de PKN kerk aan het Dorpsplein in Aagtekerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in Amicitia, Agathastraat 1 In plaats van bloemen graag een gift voor familiehuis Daniël den Hoed. In de kerk en in Amicitia vindt u een collectebus hiertoe. Onvoorstelbaar dat jij er niet meer bent Onvoorstelbaar dat wij verder moeten zonder jou Onvoorstelbaar.... Heel verdrietig melden wij u dat op 9 augustus is overleden onze lieve broer, zwager en oom Peter de Kam Dalerpeel (Dr): Hans en lenny de Kam Ermelo: Ben en Anje Amersfoort: Carla en leroen Anne, Tom Oost-Souburg: Theo en Marianne de Kam Middelburg: Matthijs Joël, Demi Altijd bezige handen, nu gevouwen en stil energiek, intens geleefd, zo was jouw wil nu heb je rust, met lichaam en geest We moeten afscheid nemen van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Peter de Kam Je lieve schoonmoeder: C. Brouwer-Marits Nel en Roy Bram en Adri Andrien Neven en nichten Wij zijn verdrietig omdat onze lieve neef Peter de Kam is overleden ooms, tantes, neven en nichten Kopmels Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen van onze dierbare vriend Peter de Kam Wij wensen Rini, hun kinderen en de familie veel sterkte met dit grote verlies. Koos en Pauly Duker Kinderen en kleinkinderen Een groot hart klopt niet meer Verdrietig ontvingen wij het bericht dat is overleden onze goede vriend Peter de Kam Wij wensen Rini, kinderen en familie heel veel kracht en sterkte toe. Leske, Nico en kinderen Woorden schieten tekort.., dag PETER Marco, Mariska en Stefano Onze vrolijke belangstellende buurman en vriend is overleden. Wij zullen hem missen. Peter de Kam Wij zijn er voor Rini, Liesbeth, Linda, Stevo en Marcel Joke en Ton, Nellie en Jos, Pia en Ko Verdrietig, maar intens dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend/geven wij u kennis dat in alle rust van ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en dochter Johanna Suzanna Koole-Houtekamer Suus in de leeftijd van 65 jaar. Ries Koole Monique en John Bouterse-Koole Jamaine Romée Erwin en Annette Koole-van Twist Joardy Meyghan A.J. Houtekamer-Harthoorn 10 augustus 2012 Poortugaalstraat 10 4388 AX Oost-Souburg Op woensdag 15 augustus om 12.00 uur nemen wij afscheid van haar tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Suus Koole-Houtekamer Ad en Lonneke Koole-van Es Nel en Wim Jasperse-Koole Sjaaken Mieneke Koole-Lievense Anneke en André Dellebeke-Koole Neven en nichten Oost-Souburg, 10 augustus 2012 Verdrietig en veelte vroeg nemen we afscheid van onze bijzondere en Lieve vriendin Suus Koole - Houtekamer Bedankt voor de jarenlange, fijne vriendschap Jos en Riet Boone Heden behaagde het de HEERE, tot onze diepe droefheid, uit ons midden weg te nemen onze geliefde moeder, schoonmoeder en oma Neeltje van Liere-Klaassen weduwe van Comelis van Liere in de leeftijd van 78 jaar. Breskens Guust en Janny van Liere-van Driel Cor en Peter Peteren Yvonne Leen en Janis Gouda Jaap en Matty van Liere-Pijpelink Nelleke en Johan Rianne en Evert Cora en Marco Pieter Martine Hoek Peter en Linda van Liere-de Rijke Corwin en Esther Nienke Jeroen Temeuzen Jan-Kees en Wilma van Liere-van Braak Nelline Corné Marinka Arno Sarita Rinco Gerco 10 augustus 2012 Correspondentieadres: Irenestraat 13, 4532 BG Temeuzen U kunt afscheid nemen op dinsdag 14 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. De rouwdienst, waarin Ds. J.A. Weststrate zal voorgaan, zal gehouden worden op D.V. woensdag 15 augustus om 14.00 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Speciaal woord van dank voor het personeel en vrijwilligers van 'Ter Schorrevoor de jarenlange liefdevolle verzorging aan moeder en oma gegeven. Geen bloemen. Het behaagde de HEERE uit ons midden weg te nemen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Neeltje van Liere-Klaassen weduwe van Cornelis van Liere op de leeftijd van 78 jaar. De HEERE geve haar kinderen en kleinkinderen en ons allen troost en kracht om dit verlies te dragen en Hij heilige deze roepstem aan ons aller hart. Temeuzen: J. Brouwer-Klaassen Temeuzen: G. Klaassen J. Klaassen-Nieuwenhuijse Biezelinge: M. Klaassen M. Klaassen-Nieuwenhuijse Temeuzen: C. de Kraker C. de Kraker-Klaassen Neven en nichten Temeuzen, 10 augustus 2012 Vrouwenvereniging Tryfena heeft met droefheid kennis genomen van het overlijden van Mevr. Neeltje van Liere-Klaassen Zij is vele jaren trouw lid van onze vereniging geweest, waarvan 14 jaar heel actief als bestuurslid. De Heere sterke de kinderen en kleinkinderen en verdere familie en heilige deze roepstem aan ons aller hart. Vrouwenvereniging Tryfena Temeuzen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het heengaan van Agnes Groosman-Smet echtgenote van ons medelid Eric Groosman Mede namens onze leden en hun partners wensen wij hem en zijn familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Het Bestuur van de Sociëteit "De Ronde Tafel"

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 16