Sneakerbeurs of vuurwerkfestival li reizen kfefeggj reizen@wegener.nl 024-3650360 Zaterdag 11 augustus 2012 CULINAIR FEESTJE Eten, drinken en livemuziek: wie dit een geslaagde mix van een dagje uit lijkt, moet vandaag (n augustus) van 17.00 tot 23.00 uur en/of morgen van 15.00 tot 21.00 uur in Noordwijkerhout zijn. Daar heeft dit weekeinde de tien de editie plaats van Noorwijkerhout Cu linair, een evenement rondom het Wit te kerkje waar (lokale en regionale) ho reca-ondernemers zich op smakelijke wijze presenteren. Zowel fijnproevers als families met kinderen worden ver wend. Info: www.nov.nu/culinair VUURWERKFESTIVAL Vanuit Noordwijkerhout is het een halfuurtje rijden naar Scheveningen. Op een mooie zomeravond is het sowie so geen straf daar over de pier of de boulevard te struinen, maar vanavond, 11 augustus, kun je er fijn uitbuiken en tegelijkertijd, voor de deur van het Kur- haus, genieten van professioneel vuur werk. Teams uit onder meer Neder land, China, de VS en Jamaica zetten om 21.45 en om 22.30 uur spetterende shows neer tijdens deze laatste dag van het Internationaal Vuurwerkfestival. In fo: www.vuurwerkscheveningen.nl HANDTASWERPEN Vrouwsjouwen, zwientie tikken en (vroeger, nu verboden) dwergwerpen: wat kennen we toch vreemde 'bezighe den', waar soms zelfs complete competi ties uit ontstaan. Neem handtaswer- pen. Vandaag, 11 augustus, wordt het WK in deze tak van 'sport' gehouden, vanaf 11.00 uur in Movie Park Germany in Bottrop-Kirchhellen. De deelnemers komen uit zestien verschillende landen - twee uit Nederland: Apeldoorn en Borne - en strijden om de Gouden Handtas, speciaal voor dit evenement ontworpen door de bekende tassende- signers Brunotti en Daniel Ray. SNEAKERNESS Voor fashionista's is het een kleine stap, van tassen naar schoenen. Die schoenen, preciezer gesteld: sneakers, staan vandaag, 11 augustus, in de spot lights op Sneakerness in de Westergasfa briek in Amsterdam. Tijdens de tweede editie van deze beurs kun je je van 12.00 tot 19.00 uur vergapen aan de nieuwste modellen, maar ook aan vinta ge exemplaren en collector's items. En tree: 7 euro. Wie sneakers wil kopen of verkopen, is op Sneakerness ook aan het goede adres, www.sneakerness.com

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 47