PZC Genieten in Gouda! Ontdek Indochina M\FZC 16 - daagse rondreis Thailand - Cambodja - Vietnam Deze veelzijdige rondreis voert u door 3 landen. U zult volop genieten van prachtige tempels, natuur, ingeslapen dorpjes, drijvende markten en nog veel meer. Wat een andere wereld, puur en primitief. Een unieke reis met tal van indrukken!!!! Thailand: Geniet van Bangkok, één van de meest bruisende steden ter wereld. Cambodja: Hier ruikt men nog steeds de geuren van het echte Azië en is Angkor Wat één van de meest indrukwekkende tempelcompiexen ter wereld. Vietnam: Prachtige baaien met witte stranden, De Mekong Delta, een schitterend natuurgebied en het fascinerende Ho Chi Minh, het vroegere Saigon Deze prachtige reis is inclusief: Retourvlucht Amterdam - Bangkok, economy class Vlucht Saigon - Bangkok, economy class Alle vluchten met gerenommeerde luchtvaartmaatschappijen) Gehele rondreis vervoer per comfortabele touringcar en/of mini bus sen. 14 overnachtingen op basis van logies/ontbijt in minimaal 3-sterren hotels (toeristenklasse) Kamers met bad en/of douche, toilet, tv. 14 lunches Entreegelden (vlgs programma) Boottickets (vlgs programma) Vervoer in Cambodja met tuk tuk Transfers Engels sprekende reisleiding/gidsen per land Deskundige, Nederlandstalige reisbegeleiding gedurende de hele reis Vertrekdatum: 15-11-2012 Lezersprijs per persoon. 2295,- (op basis van 2-persoonskamer, toeslag 1-persoonskamer op aanvraag.) Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met Mondial Tours Lezersreizen, tel. 053- 484 25 26 van maandag t/m vrijdag van 10.00-17.00 uur en zaterdag van 10.00-13.00 uur. U kunt ook een e-mail sturen naar: lezersreizen@mondial-tours.com. Mondial Tours Bon LEZERSREIZEN -Indochina Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakket en boekingsformulier naar: VOORLETTERS VOORNAAM NAAM O M O V ADRES POSTCODE PLAATS TELEFOON MOBIEL zaterdag 11 augustus 2012 3 daags arrangement in gloednieuw 4* hotel in het centrum Gouda, bekend van de kaas, kaarsen en stroopwafels, is een gezellige oud-Hollandse stad met sfeervolle grachten en meer dan 300 monumenten. Er is een gevarieerd aanbod aan res taurants en cafés en vele terrassen om te genieten van de (na) zomerzon en het prachtige historische centrum. Bovendien kunt u er goed en gezellig winkelen. Naast de bekende winkel ketens zijn er tal van leuke lokale boetieks en speciaalzaken. Niet voor niets is de stad vorig jaar genomineerd voor de titel Beste Binnenstad. Op 13 augustus opent het Best Western Hotel Plus City Gouda haar deuren. Geniet met deze lezersaanbieding heel voordelig van een uniek openingsarrangement! Best Western Hotel Plus City Gouda Prachtig gelegen aan de Gouwe gracht, op slechts enkele minuten loopafstand (ca. 500m) van het gezellige marktplein en ca. 1 km van het treinstation. Dit splinternieuwe moderne pand beschikt over een bijzonder interieur, in stijl met de rijke geschiedenis van Gouda. De kamers zijn ruim en modern met heerlijke boxspring bedden. Het Gouda arrangement is inclusief: 2 overnachtingen in een comfort kamer 2 x uitgebreid ontbijtbuffet Stroopwafels op uw kamer Welkomstdrankje in de bar of lounge Gouda informatie pakket Entree ticket voor de Sint-Janskerk Entree ticket voor Museum Gouda Gratis kopje koffie in het Museumcafé Proeverij van boerenkaas mét glaasje wijn bij 't Kaaswinkeltje Gratis Coffee to Go bij uitchecken Prijs is o.b.v. een 2-persoonskamer en eigen vervoer, aankomst dagelijks t/m 30 december 2012. Prijs is exclusief reserveringskosten 15,- per online boeking: 29,50 per telefonische of reisbureauboeking. Meer informatie en boeken Voor meer informatie en boekingen zie webwinkel. U kunt ook bellen met Arke 0900-8847 (0,15 pm), of langsgaan bij een Arke winkel in de buurt o.v.v. Wegener Gouda aanbieding. Op deze reis zijn SGR- en ANVR-voorwaarden van "toepassing. www.pzc.nl/webwinkel categorie reizen (autovakanties) j stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede ij De PZC gaot zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle Informatie die n aan ons verstrekt Is de Wet Bescherming pzc.nl/webwinkel categorie reizen rondreizen Lezersprijs per persoon per arrangement:

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 17