C? Colofon fH (Tlensenltnq.nl SJlJDriilIII 1 M Warm, informeel en laagdrempelig. Wij geven u alle ruimte om uw eigen wensen te bespreken. Wij denken graag met u mee. Monuta amiljeberiehten 34 I familieberichten zaterdag 11 augustus 2012 Wij voelen ons ontzettend gesteund door de vele kaarten, bloemen en overweldigende warme belangstelling die wij mochten ontvangen uit onze naaste omgeving en ver daarbuiten, na het overlijden van onze lieve dochter, zus en tante Ineke de Regt Daarvoor heel veel dank. Jan en Janny de Regt Alex en Anja de Regt Bas en Emma Bianca en Ronald Koudekerke, 11 augustus 2012 De overweldigende belangstelling en het medeleven, in de vorm van bezoek en kaarten, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Hendrik van de Voorde heeft een diepe in drill op ons gemaakt en heeft ons zeer goed gedaan. Fam. van de Voorde Middelburg, augustus 2012 Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en 'ouwe opa' Salomon Wagenaar - Sam- heel hartelijk dankzeggen. Een bijzonder woord van dank aan de vrijwilligers en het personeel van Thuiszorg Allévo, 'Het Clarahojje', 'Ter Weel' en 'Buitenrust' voor de liefdevolle verzorging. G.C. Wagenaar-Hage Cyril en Mattie Klein- en achterkleinkinderen Borssele, augustus 2012 Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het overlijden van onze vader en opa Leen Minderhoud willen wij u op deze manier hartelijk bedanken, het heeft ons goedgedaan. Nel Lievense, Jan Minderhoud Westkapelle, augustus 2012 Daar het ons niet mogelijk is om een ieder te bedanken voor de zeer vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ondervinden na het ongeluk en na het overlijden en bij de begrafenis van mijn man, onze vader en (over) grootvader. Johannes van Sluijs willen we u langs deze weg onze hartelijke dank betuigen. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel door uw aanwezigheid, als door het sturen van een brief of kaartje of telefonisch, heeft ons goed gedaan. Fam van Sluijs Meliskerke, 11 augustus 2012 UITVAARTZORG DE VLIEGER Dankbetuiging Daar het ons onmogelijk is om een ieder persoonlijk te bedanken voor de hartverwarmende belangstelling en het medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze zorgzame man en pa en lieve opa Hoek Leen de Rijke willen wij iedereen langs deze weg hartelijk danken. Koos de Rijke-Meertens kinderen en kleinkind Hoek, augustus 2012 Voor de vele en hartelijke bewijzen van deelneming die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn zeer geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, groot- en overgrootvader Johannes Steketee betuigen wij u onze oprechte dank. - Het heeft ons goed gedaan. M. Steketee-Koster Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, augustus 2012 Voor het medeleven en de belangstelling, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van onze zus en tante Maatje Willemina Geschiere betuigen wij onze oprechte dank. Familie Geschiere Biggekerke, augustus 2012 De vele brieven, kaarten en warme woorden na het overlijden van Hans Schipper hebben ons diep ontroerd en waren een grote steun. Hartelijk dank voor al uw medeleven. Ad Schipper-Willems Joan Hein Andrea Fred Eduard Monica, Justin en Het heeft ons goed gedaan zoveel medeleven en belang stelling te hebben ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Dingenis Hannewijk - Dies - Dit heeft diepe indruk op ons gemaakt en veel troost en steun gegeven. Onze oprechte dank daarvoor. A.C. Hannewijk-de Vos Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, augustus 2012 In liefdevolle herinnering 11-8-2009 11-8-2012 Peter Boerjan De pijn is minder Het verdriet blijft iedere dag We missen je FramBiu '1 tS^\ "■Vt/3vr<A Monuta Goes en Monuta De Voorzorg. We zijn 24 uur per dag bereikbaar op 0113-216363 en 0118-41 27 60. Ook als u niet bij ons verzekerd bent. U kunt ons bezoeken aan de Fluitekruidstraat 8 te Goes of aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Kijk ook op www.rnornuta.nl. De steun bij iedere uitvaart. MAREA Uitvaartbegeleiding "Omdat ieder mens Marianne van de Greaf een liefdevol afscheid verdient..." voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majöorwerf 5,4374 CA Zoutelande. 06 - 407 96 513 t Internet: www.marea-ruitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum- mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website lartverzorqii Dillenburglaan 63, Goes 0! 13-216815 www.uitvaart.vg v'-v. s. i -ssKTiassEü--:---"'' ••••-• Schouwen-Duiveland Wilgenstraat 12 4307 DA Oosterland info@uitvaartdevlieger.nl 0111 402 000 WWW.uitvaartdevlieger.nl (dag en nacht bereikbaar)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 14