televisie i 43
z
'Wat ik vroeger puur voor mezelf deed, alles eruit halen,
doe ik nu voor anderen'
Ex-topwie!renster Monique de Bruin in 10 x beter
vrijdag 10 augustus 2012
07:00 De grote verbou
wing 08:00 Tommy Tele
shopping 14:05 Coronation
Street 14:35 Een dag in de
dierentuin 15:00 Still stan
ding 1 5:25 Een nieuw huis
in 60 minuten 16:20 Little
house on the Prairie 17:20
De grote verbouwing
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws 09:20
Watt nu?! 09:40 RTL Z
Nieuws 12:20 Bedrijf in
beeld 12:40 RTL Z Nieuws
13:20 Special: De kijker aan
zet 13:40 RTL Z Nieuws
14:40 Special: De kijker aan
zet 15:00 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z opening Wall-
street 15:35 Verkiezin
gen VS: Obama vs Romney
15:50 RTL Z opening Wall-
street 16:00 RTL Z Nieuws
16:20 De succesfactor
16:40 Special: De kijker aan
zet 17:00 RTL Z Nieuws
06:31 RTLTelekids: De
Schatkamer, Bibaboerderij,
Little people, Chloe's clo
set, Sprookjesboom, Brand
weerman Sam, The adven
tures of Chuck and friends,
Chuggington, Burgers' Zoo
en Waarom, Ernst, Bob
bie en de rest, Chugging
ton Medaille race, De Freg-
gels, Brandweerman Sam,
Chuggington Medaille race,
TitaToverfeest, Sprookjes
van Klaas Vaak, Jungleclub
10:00Tel sell 15:01 RTLTe
lekids: Chuggington Me
daille race, Hallo K3!, Tita
Toverfeest, Marjolein en
het geheim van het slaap
zand, De Schatkamer, Jun
gleclub, Bassie Adriaan
en de geheimzinnige op
dracht, Green-Kids, Ernst,
Bobbie en de rest 17:20
The Dr. Oz show
07:05 Disney feest 07:35
Veronica's closet 08:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Disney feest 14:40 Vero
nica's closet 15:05 Airline
16:00 Rules of engagement
16:25 Ready steady cook
17:20 McLeod's daughters
06:01 Disney XD:Zeke
Luther, De Vervangers,
Phineas Ferb, The suite
life on deck, Pair of kings,
Zeke Luther, Lab Rats,
Fort Boyard, Kickin' it, The
proud family, The suite life
on deck, Het Speelplein, De
Vervangers, Pair of kings,
Het hotelleven van Zack
Cody, Phineas Si Ferb, Zeke
Si Luther, Kickin' it, Phine
as Ferb, Het Speelplein,
Pair of kings, Zeke Si Luther,
Kickin' it, Mr. Young, The
suite life on deck
18:15 Huizenjacht,
Woonprogramma.
18:00 Helden Van 7: Bil- 18:15 The bold and the
beautiful, Soap
serie
18:45 Dr. Phil, Talkshow
19:00 Hart van Neder
land
19:20 Shownieuws
ly the extermi
nator, R ealitypro-
gramma
18:30 Helden Van 7:
Dog the bounty
hunter, R ealitypro-
gramma
19:00 De politie op je 19:40 De PfafPs, Celebri-
hielenl, Serie repor- tydocusoap
tages
18:15 Surf patrol. Reality 18:00 My wife and kids,
18:40 Airline, Reality Comedy
18:50 Still standing, Co
medy
19:35 Junior Master-
Chef, Kookwed-
strijd
19:15 According to Jim,
Comedy
19:40 That 70's Show,
Comedy
gazine
22:30 Lock up, Film-
drama
22:35 RTL Boulevard,
Amusement
22:30 Wegmisbruikers,
Verkeersprogram-
23:20 Hart van Neder
land
23:30 Piets weerbericht
23:35 Shownieuws
23:55 Darfur now. Docu
mentaire
23:30 De PfafPs, Celebri- 23:20 Law Si Order:
tydocusoap Special Victims
Unit, Dramaserie
23:30 Battle of the Su-
percars. Amuse
ment
01:40 Nachtmagazine
00:45 Teleshop 7
00:46 Sneak preview
05:00 Car tracks
00:21 Stoute meiden TV
02:01 Tommy Teleshop-
05:30 ^/ofiingwijs
actualiteiten sport film
00:10 McLeod's daugh
ters (h)
01:05 Ready steady
cook(h)
01:50 Worst week
02:15 Relatie Advies
02:50 Surf patrol - Ma
rathon
o
o
09
10
20:00 Een dag in de die- 20:00 Destroyed in se- 20:30 28 Days, Romanti- 20:30 The pelican brief, 20:05 Rules of engage-
rentuin, Docusoap conds, Realitypro- sche komedie Thriller ment, Comedy
20:30 The negotiator, gramma 20:30 Top Gear, Automa-
Actiethriller 20:30 Universal soldier,
Actiefilm
21:30 Top Gear, Automa
gazine
N>
IO
ro
N»
u>
o
H mmm
Schepper Co in het land
Portret van Geke van der Sloot, oprichtster
en leidster van Zangschool Geke's Tiental uit
Urk. Voor deze zangschool geeft Van der
Sloot alles op. De vraag is waarom ze dat
doet. Verder aandacht voor ouders die zich
zorgen maken over hun zoon van 17 jaar die
stapelverliefd is op een in hun ogen lastig
meisje.
Nederland 2, 17.05 uur
Natuur op 2
De aflevering 'Bevers, bouwers van de na
tuur' laat het bouwkundig vernuft van de
Amerikaanse bever zien. Met alleen zijn bei-
telvormige tanden als gereedschap bouwt het
dier blokhutten, dammen en waterlopen en
creëert en beheert het knaagdier de moerasge
bieden van Amerika.
Nederland 2, 18.20 uur
Ik kom bij je eten
Amazone Adelinde Cornelissen is vanavond
de gast van Quinty Trustftill. Thuis blijkt de
amazone niet alleen haar paarden goed te
dresseren, ook haar vriend gaat voor haar in
draf om het eten op tijd op tafel te krijgen.
RTL 4, 20.00 uur
ÓVERIGE
07:00 Zeeland NU.Toos en
Henk, Het Weer, Beleef de kern,
Verzeeuwigd 07:30 Zeeland
NU, Toos en Henk, Het Weer,
Regioned, Verzeeuwigd 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:28 08:30 program
mering zoals tussen 07:30 en
07:57 09:00 programmering
zoals tussen 07:00 en 07:28
09:30 programmering zoals
tussen 07.30 en 07:57 10:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:2810:30 program
mering zoals tussen 07:30 en
07:5711:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 18:00 Zeeland NU,
Toos en Henk, Het Weer, Trug-
kieke 18:32 programmering zo
als tussen 07:30 en 07:57
19:00 programmering zoals
tussen 18:00 en 18:2219:32
programmering zoals tussen
07:30 en 07:57 23:22 program
mering zoals tussen 18:00 en
18:22 23:32 programmering
zoals tussen 07:30 en 07:57
00:00 Entertainment ex
perience
00:30 Booze Britain
01:00 Nachtprogram
mering: Nacht-
club live
04:00 Hart van Neder
land (late editie)
zie onze website: showentv
Verhoeven niet blij met 'Total recall'
Paul Verhoeven is niet te spreken over de re
make van zijn film Total recall. „We wisten
dat het verhaal niet waar kon zijn en dus
mocht er gelachen worden." Maar volgens de
regisseur neemt deze film zichzelf veel te se
rieus. „Er kan geen lachje vanaf', zo vertelt
hij aan het NOS Radio Journaal. De regis
seur kwam in 1990 met zijn Total recall.
Imca Marina niet in dansprogramma
Imca Marina kan niet meer meedoen aan
Strictly come dancing. De 71-jarige zangeres
heeft na een valpartij een scheurtje in haar
kuitbeen. Ria Valk neemt haar plaats in bij
het Avro-programma. Imca Marina zag bij
het verlaten van een café op Ameland een af
stapje over het hoofd en kwam ten val. Vol
gens haar was het afstapje niet verlicht
Gary Barlow dankt fans voor steun
Gary Barlow heeft zijn fens bedankt voor alle
steun nadat zijn vierde kindje, dochter Pop
py, zaterdag dood werd geboren. De Take
That-zanger liet via Twitter weten 'diep ge
raakt te zijn door de hartverwarmende be
richten'. Gary schreef: „Jullie lieve woorden
en berichten zijn overweldigend. Bedankt."
09:00 Zomerbeelden 12:35 De
premiejagers 13:00 Het jour
naal 13:30 Het Weer 13:35
1000 zonnen 13:55 Thuis
14:20 Clips 14:30 Sporza: Ene-
co Tour 2012 16:45 Cracking
Antiques 17:15 Clips 17:35 Bu
ren 18:00 Het journaal 18:10
Cookery School 19:00 Het jour
naal 19:40 1000 zonnen 20:00
Het Weer 20:05 De premieja
gers 20:30 F.C. De Kampioenen
21:10 Vlaanderen Muziekland
22:00 Sweet Home Alabama
23:55 Het journaal laat
09:00 Zomerbeelden 09:30
Sporza: Londen 201210:00
100" 10:05 Sporza: Londen
201214:00 100" 14:05 Spor
za: Londen 201217:00 100"
17:05 Sporza: Londen 2012
19:45 Het journaal 20:00 Spor
za: Londen 2012 23:45 Londen
2012 Magazine
07:00 Breakfast 10:00 Olym
pics 201214:00 BBC News at
One 14:30 Regional News and
Weather 14:45 Olympics 2012
19:00 BBC News at Six 19:30
Regional News and Weather
20:00 Olympics 2012 23:00
BBC News at Ten 23:30 Region
al News and Weather 23:40 Ol
ympics Tonight
07:00 Postman Pat 07:15 Chug
gington: Badge Quest 07:20
Timmy Time 07:30 The Adven
tures of Abney and Teal 07:40
Octonauts 07:50 Rastamouse
08:05 Deadly 60 08:30 Horrible
Histories 09:00 The Scooby-
Doo Show 09:25 Tree Fu Tom
09:45 Justin's House 10:15 Heir
Hunters 11:00 Homes Under
the Hammer 12:00 Cowboy
Trap 12:45 Cash in the Attic
13:15 Bargain Hunt 14:00 Ol
ympics 201215:00 Flog It!
16:00 Ultimate Sports Day
17:00 The Sarah Jane Adven
tures 17:30 Blue Peter 18:00
Newsround 18:05 Shaun the
Sheep 18:15 Antiques Road
Trip 19:00 Olympics 2012
20:00 A Year in the Wild 21:00
Mastermind 21:30 Gardeners'
World 22:00 The Great British
Story: A People's History 23:00
Olympics 2012 23:40 News-
night
09:00 Tagesschau 09:05 Olym
pische Geschichte(n) 09:45
XXX. Olympische Sommerspie-
le London 201212:00 Tages
schau 12:03 XXX. Olympische
Sommerspiele London 2012
17:00 Tagesschau 17:03 XXX.
Olympische Sommerspiele
London 201218:55 Tagesschau
19:25 XXX. Olympische Som
merspiele London 2012 20:00
Tagesschau 20:03 XXX. Olym
pische Sommerspiele London
2012 23:00 Tagesthemen
23:15 XXX. Olympische Som
merspiele London 2012
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne
- Service taglich 10:30 Die Ro-
senheim-Cops 11:15 SOKO
Wismar 12:00 Heute 12:10
Drehscheibe Deutschland
13:00 ZDF-Mittagsmagazin
14:00 heute - in Deutschland
14:15 Die Kiichenschlacht
15:00 Heute 15:05 Topfgeldja-
ger 16:00 heute - in Europa
16:10 Die Rettungsflieger
17:00 Heute 17:10 Hallo
Deutschland 17:45 Leute heute
18:05 Soko Kitzbühel 19:00
Heute 19:20 Wetter 19:25
Forsthaus Falkenau 20:15 Ein
Fall für zwei 21:15 SOKO Leip
zig 22:00 Heute Journal und
Wetter 22:27 Wetter 22:30
Nicht nachmachen! 23:00 As-
pekte 23:30 Lanz kocht
07:25 Planet Wissen Extra:
Technik für die Zukunft 08:25
Ein Arzt für alle Falie 09:30 Mo
nitor 10:00 Lokalzeit 10:30 Ak-
tuelleStunde 11:10 Giraffe,
Erdmannchen Co. 12:00 Pin-
guin, Löwe Co. 12:45 WDR
aktuell 13:00 Servicezeit Re
portage 13:30 In aller Freund-
schaft 14:15 Mord ist ihr Hobby
- 51Morde auf Hawaii 14:58
WDR aktuell 15:00 Planet Wis
sen 16:00 WDR aktuell 16:15
daheim unterwegs 18:00 Lo
kalzeit 18:05 hier und heute
18:20 Servicezeit Reportage
18:50 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit 20:00 Tagesschau
20:15 Doku am Freitag 21:00
Geboren 2010 - 4. Kleine
Schritte 21:45 KölnerTreff
23:10WDR aktuell 23:15Un-
sere 50er Jahre - 5. Schritte ins
Leben
07:40 Biker build-off 08:30
Wheeler dealers 09:50 Gold
rush 10:40 Extreme engineer
ing 11:30 Fifth gear 12:20 Find
ing Bigfoot 13:10 Mythbusters
14:00 How sports are made
14:55 Dirty jobs 15:50 Ulti
mate survival 16:45 Aviators
17:10 Chasing classic cars
18:05 Auction Kings 19:05
Gold rush 20:00 American
chopper: Senior vs Junior 21:00
Weed wars 22:00 First week in
23:00 Shark City
IS!
ional Geographic
07:00 Air crash investigation
08:00 The dog whisperer 09:00
Hooked 10:00 Megafactories
11:00 Rock stars 12:00 The dog
whisperer 13:00 Seconds from
disaster 14:00 America's hard
est prisons 15:00 Air crash in
vestigation 16:00 Breakout
17:00 Megafactories 18:00
Rock stars 19:00 The dog whis
perer 20:00 Seconds from di
saster 21:00 American weed
22:00 Mystery manhunt 23:00
American weed
Animal Planet TLC
07:15 Dick 'n' Dom go wild
07:40 Breed all about it 08:05
Pandamonium 08:55 Monster
bug wars 09:45 Wildlife SOS
10:10 Orangutan island 10:35
Animal cops Houston 11:30 E-
vets:The interns 12:25 Animal
precinct 13:20 Monster bug
wars 14:15 Karina: Wild on sa
fari 14:45 Dick 'n' Dom go wild
15:15 Jeff Corwin unleashed
16:10 Must love cats 17:05
Cats 101 18:00 Cake boss
18:25 Too fat for 15: Fighting
back 19:15 The Rachel Zoe
project 20:05 Say yes to the
dress 21:00 Extreme coupon
ing 22:00 Truth be told 23:00
Strange sex
06:20 Peppa Pig 06:25 Bobo
06:30 Dora 06:55 Spongebob
Squarepants 07:30 Big time
rush 07:50 Lucky Fred 08:15
Planet Sheen 08:40 Pinguïns
van Madagascar 09:30 Fairly
odd parents 09:55 Spongebob
Squarepants 10:30 Kung fu
panda - Legends of Awesome-
ness 10:50 Ned's survivalgids
11:45 iCarly 12:05 Life with
boys 12:30 Wingin' it 13:15 Big
time rush 14:05 Victorious
14:55 Fairly odd parents 15:40
Winx club 16:05 Mia St Me
16:30 Pardoes 16:50 Sponge-
bob Squarepants 17:30 Avatar
18:00 Big time rush 18:25 Win-
gin' it 18:45 Het Huis Anubis
19:10 Life with boys 19:40
iCarly 20:00 Spongebob Squa
repants 21 :00 Victorious 21:20
iCarly 21:45 Wingin' it 22:10
Big time rush 22:30 Degrassi:
The next generation 00:10 Vic
torious
10:00 3 from 1 11:00 Friend-
zone 1 3:25 Made14:10 Teen
mom 15:00 Degrassi: The next
generation 15:25 MTV at the
movies 15:50 Randy Jackson
Presents American's best dance
crew 16:35 Degrassi: The next
generation 17:25 Behind the
music: Courtney Love 19:05
World stage 20:00 Pranked
06:30 Télématin 08:00 Journal
télévisé Radio Canada 08:25
TV5Monde, le journal 08:40 Le
manége enchanté 08:50 Cha
plin 08:55 Samson et Neon
09:00 Le Petit Prince 09:30
Flash 09:35 Cöté jardins 10:00
Flash 10:05 En pays de... 10:30
Nec plus ultra 11:00 Flash
11:05 Les Boys 11:30 Plus belle
la vie 12:00 Flash 12:05 Epice-
rie fine 12:30 L'Amérique dans
tous ses états 13:30 Journal té
lévisé de la RTBF 14:00 I love
Périgord 15:35 Flash 15:40 Fa-
briques culturelles 16:00 TV-
5Monde, le journal 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Ma caravane
au Canada 18:00 TV5Monde, le
journal 18:20 L'invité 18:35
Complément d'enquête 20:00
Flash 20:05 21e siècle 20:30
Journal de France 2 21:00 For
tier 22:35 Cent regards sur le
monde 23:00 TV5Monde, le
journal 23:10 Journal de la RTS
23:40 TVSMonde, le journal
Afrique 23:55 Disparitions, le
retour aux sources
Comedy Central
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 07:58 Wiz-
zy 61 Woppy 08:05 Snorkels
08:30 Maja de Bij 08:55 My lit
tle pony 09:15 Kuifje 09:40 Nils
Holgersson 10:05 Lucky Luke
10:50 Boes 11:25 David de Ka
bouter 11:50 Heidi 12:35 Abra-
KOdabra 12:50 Dobus 12:55
Nils Holgersson 13:50 Wickie
de Viking 14:10 Sinbad 14:35
Dommel 15:00 The office
15:25 Off centre 16:10 Two
guys and a girl 17:20 It's always
sunny in Philadelphia 17:40
Workaholics 18:00 Futurama
18:25 American Dad 18:50
Family guy 19:10 It's always
sunny in Philadelphia 19:35
Workaholics 20:05 Futurama
20:30 Family guy 20:55 Chuck
21:45 Scrubs 22:05 The Gra
ham Norton Show 23:00 Two
guys and a girl 23:50 The office
07:00 Olympische Spelen: En
glish breakfast 08:30 Atletiek:
Olympische Zomerspelen in
Londen 10:30 Kanovaren:
Olympische Zomerspelen in
Londen 13:00 Olympische Zo
merspelen in Londen 15:55
Olympische Spelen: London
Eye 16:00 Volleybal: Olympi
sche Zomerspelen in Londen
18:00 Handbal: Olympische
Zomerspelen in Londen 19:30
Basketbal: Olympische Zomer
spelen in Londen 19:55 Olym
pische Spelen: London Eye
20:00 Atletiek: Olympische Zo
merspelen in Londen 22:30
Handbal: Olympische Zomer
spelen in Londen 23:00 Basket
bal: Olympische Zomerspelen
in Londen
07:00 World Report 09:00
World Sport 09:30 African
Voices 10:00 World Business
Today 10:45 CNN Marketplace
Middle East 11:00 Amanpour
11:30 Talk Asia 12:00 World
One 13:00 Piers Morgan To
night 14:00 News Stream
15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:00
The Brief 17:30 World's Untold
Stories 18:00 World Sport
18:30 Inside Africa 19:00 Inter
national Desk 20:00 Quest
Means Business 20:45 CNN
Marketplace Africa 21:00
Amanpour 21:30 CNN News-
Center 22:00 Connect the
World with Becky Anderson
23:00 Amanpour 23:30 World
Sport