terteilau (gp 40 I familieberichten vrijdag 10 augustus 2012 IDensenlinq.nl Verdrietig hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Karei Karei Hugo Maljers Karei Vlissingen, 10-4-1935 t Middelburg, 8-8-2012 Martha Maljers - van Schijndel Marjolein Maljers Walter Maljers Jantina Slabbekoom Ilse de Koster - Maljers Bart de Koster Steven Philip Van Kleffenslaan 193 4334 HG Middelburg De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 13 augustus om 15.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid kunt u de familie ontmoeten in hotel Ameville, Buitenruststraat 22 in Middelburg. Wij zuillen alle mensen, die ons in dit jaar zo liefdevol hebben ondersteund, hartelijk dankzeggen. Wat was je sterk en arbeidzaam. Je hield van de polder, het weidse land. Daaraan had je je hart verpand. Daar heb je gewerkt, daar heb je geleefd. Daar heb je je mooiste jaren beleefd. Dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben en dat een verder lijden hem gespaard is gebleven, melden wij u met verdriet het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader, en opa Achillus Edmondus Camillus Mabesoone echtgenoot van Marie Louise van de Vijver *Aardenburg 11 februari 1923 t Oostburg 7 augustus 2012 IJzendijke: Breskens: Aardenburg: Met verdriet nemen we afscheid van onze zwager en oom Karei Maljers Anneke en Karei Charmain en Koos Els en Piet Neven en nichten M.L. Mabesoone - van de Vijver Lidy Manneke - Mabesoone en Frans Niek Manneke t Carolien Robbert Ria en Guus de Bruijckere - Mabesoone Margo en Gerard Jort, Maud Anjo en Johnny Zuidzande: Carlos Mabesoone en Vera Melissa Natasja J.J.Benteijnstraat 1-003 4515 EC IJzendijke Gelegenheid tot afscheid nemen van Achillus op zondag 12 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst waarbij u wordt uitgenodigd vindt plaats op maandag 13 augustus om 10.30 uur in de kerk van de H. Eligius, Eligiusplein 17, 4501 CS Oostburg. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren van de familie achter in de kerk. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Je was voor ons als een tweede opa. We zullen je bezoekjes missen. Achillus Mabesoone Wij wensen heel veel sterkte toe aan Oma, Lidy, kinderen en kleinkinderen met dit verlies. Medewerkers De Afslag Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is zacht en kalm van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Agnes Maria Theresia Smet echtgenote van Eric Alberic Johanna Groosman Nieuw-Namen, 15 maart 1943 t Hulst, 8 augustus 2012 Eric Groosman Petra en Peter Joris, Sanne, Stijn Ellen en Nick Thijs Tivoliweg 17,4561 HJ Hulst Agnes is thuis in haar vertrouwde omgeving. U kunt afscheid van haar nemen op zaterdag 11 augustus van 14.00 tot 17.00 uur en zondag 12 augustus van 14.00 tot 17.00 uur. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op maandag 13 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk Basiliek Heilige Willibrordus, Steenstraat 2 te Hulst. Na afloop van de dienst wordt Agnes in besloten kring begraven op de algemene begraaf plaats, Van der Maelstedeweg te Hulst. Samenkomst in de kerk, waar vanaf 10:00 uur de gelegenheid is om de familie persoonlijk te condoleren. Indien u geen uitnodiging onhmngen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Zeg me dat het niet zo is, zeg dal het niet waar is. We doen alsof ze gewoon verder leeft, zelfs als het niet zo is. Frank Boeijen Na een heel lang leven dat gekenmerkt werd door eenvoud hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en bomma Eugenie Verbruggen weduwe van Alphons de Blok Zij overleed in de leeftijd van 101 jaar. Bergen op Zoom: Georgette en Kees in herinnering Versijp-de Blok Paul en Ingeborg, Daan, Veerle Marcel en Ellen, Valerie, Mathijs Sint iansteen: Mar en Cees Peersman-de Blok Nicole en Willem, Eline, Demi Monique en Patrick, NielsSanne Daniëlla en Rick, Meike, Wessel Westdorpe: Robert en Monique de Blok-Claassens Jolanda in herinnering Dominique en Arjan Hulst: Eddy en Marleen de Blok-Bleyenberg Dandy en Andy, Lynn, Nyno Bretida en Menno, Quinty, Vanity 8 augustus 2012 Correspondentieadres: Bemhardstraat 24,4554 BD Westdorpe U kunt afscheid nemen van Eugenie in familiekamer 1 van DELA, locatie de Blaauwe Hoeve, Blaauwe Hofke 90 te Hulst, op zaterdag 11 augustus van 15.00 tot 15.50 uur. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 14 augustus om 11.00 uur in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c te Temeuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. Een speciaal woord van dank willen wij richten aan Dr. de Visser en het verplégend personeel van de Blaauwe Hoeve Unit 1, vooral hun goede zorgen. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere Oma en Bomma We zullen je missen Oma de Blok - Verbruggen Paul, Ingeborg, Daan, Veerle Marcel, Ellen, Valerie, Matthijs Nicole, Willem, Eline, Demi Monique, Patrick, Niels, Sanne Daniëlla, Rick, Meike, Wessel Jolanda - in herinnering Dominique, Arjan Dandy, Andy, Lynn, Nyno Brenda, Menno, Quinty, Vanity Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Agnes Groosman-Smet Echtgenote van ons oud-directeur Eric Groosman Wij wensen Eric, de kinderen en de kleinkinderen veel troost en sterkte toe in deze moeilijke periode. Namens Installatiebedrijf Groosman BV Directie en medewerkers GROOSMAN B.V. Wij zijn diepgetroffen door het overlijden van Agnes Smet echtgenote van Eric Groosman oprichter en eigenaar van IDK BV Ons medeleven gaat uit naar de familie. Personeel en directie IDK BV Axelsestraat la 4554LM Westdorpe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 40