üvsrlaidgfj Anton (Ton) Verblackt Anton Verblackt WGGGNGR Media Anton Verblackt WGGGNGR Media (I (llensenlinq.nl woensdag 8 augustus 2012 familieberichten I 35 "Een sterke vrouw, een voorbeeld voor ons Bedroefd om haar heengaan, maar blij dat ze zo lang bij ons mocht zijn, delen wij u mede dat na een zorgzaam en werkzaam leven, zacht en kalm is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, oma en overoma Paulina Antonina Zweedijk-de Graaf in de leeftijd van 85 jaar. J.D. Zweedijk Ko en Corrie Zweedijk-Veerhoek Peter en Denise Marijke en Hugo Mark en Chantal Leen en Maja Zweedijk-Hage Linda Jolanda en Patrick, Rick Marleen en Ardjan Ineke en Gerard van Iwaarden-Zweedijk Kees en Bianca, Daphne, Sophie Jos en Lusine, Alex, Daniël Kees en Jacqueline Zweedijk-Schoutens Ronny en Kelly Edwin en Emilia Nico en Jacqueline Zweedijk-Lowiesse Martijn Dennis Krabbendijke, 7 augustus 2012 Correspondentieadres: Westhof 8 4413 GJ Krabbendijke De afscheidsdienst, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt zaterdag 11 augustus om 10.30 uur gehouden in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in "De Meiboom" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rustig is, na 2,5 jaar ziek zijn, overleden onze lieve oudste zus en schoonzus Paulien Zweedijk-de Graaf Krabbendijke: Krabbendijke: OudeTonge: Krabbendijke: Krabbendijke: Krabbendijke: Kruiningen: Ko de Graaf t Pie de Graaf-Kloet Jan Braam Kees de Graaf Jo de Graaf-Moeliker f Ka trien Buijs Anna Vos-de Graaf Jan Vos t Koos van Luyk-de Graaf Jan van Luyk f André de Graaf Cel ie de Graaf-van Weele Ina Poleij-de Graaf Engel Poleij Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat wat hij ons heeft gegeven, is overleden op 5 augustus 2012 Rudi Guillaume Hoffman Paramaribo,. 9 mei 1929 t Middelburg, 5 augustus 2012 Sally Ronald v.d. Berg-Titaley Marienello en Gennaro Lois Giano Els Giovanni v. Garsel-Titaley Cerezo Marya PeterTitaley Nathalie Cruz Raven Maceo Op woensdag 8 en donderdag 9 augustus is van 19.00 tot 21.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2, 4337 XD in Middelburg. De vertroostingsdienst zal gehouden worden op vrijdag 10 augustus om 20.00 uur in de Molukse Evangelische Kerk "Bethlehem'', Rijnstraat 14 te Middelburg. De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 11 augustus om 09.00 uur in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. IK HEB GENOTEN van jouw liefde, jouw vriendschap en jouw trouw! En toen werd het stil Maar wie weet, zingt hij daarboven ook wel. 23 maart 1947 - 5 augustus 2012 Anja Annemarie Charlotte en Raoul Yonne Bosrand 152 5665 ET Geldrop Je kunt afscheid van Anton nemen op vrijdag 10 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in Uitvaarthuis Hans Raaijmakers, Emopad 56, Geldrop. Wij willen samen met jullie zijn leven vieren en hem gedenken op zaterdag 11 augustus om 10.45 uur in de aula van het crematorium in Heeze, Somerenseweg 120. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium waar vanaf 10.15 uur gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Anton houdt van vrolijke zonnebloemen. Wij zijn diep geraakt door het plotseling overlijden van onze oud-collega Anton heeft bijna 35 jaar voor de krant gewerkt en we kennen hem als een aimabele en gezellige man die oprecht geïnteresseerd was in zijn collega's. Gesprekken met hem waren altijd positief en doorspekt met humor. Hij had uitstekende contacten met zijn klanten en of het nu lezers of adverteerders waren: hij was de perfecte gastheer bij zijn rondleidingen in Best. Sinds mensenheugenis was hij de meest vriendelijke goedheiligman voor onze kinderen. Hij was altijd geïnteresseerd in nieuwe ontwikkelingen en verstond de kunst zijn collega's te helpen met zijn kennis. Wij wensen zijn vrouw Anja, zijn kinderen Annemarie, Charlotte en Raoul, en zijn kleinkind Yonne veel sterkte. Oud-collega's Eindhovens Dagblad Brabants Dagblad Wegener Media Afdeling Familieberichten en Rubrieksadvertenties Ons bereikte het droeve bericht dat op zondag 5 augustus is overleden onze oud-collega Wij hebben Anton leren kennen als een zeer bij het werk betrokken, loyale, kundige en fijne collega. Als zodanig zal hij in onze herinnering voortleven. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkind en overige familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Wegener Media B.V. Eindhovens Dagblad Brabants Dagblad

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 35