Colofon de emotie. De Uitvaart Informatie Hulplijn amilieberichten Wat blijft is OCP familieberichten lllensenlinq.nl dinsdag 7 augustus 2012 familieberichten I 37 Veilig in Jezus armen.Veilig aan Jezus hart Geheel onverwachts maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd delen wij u verdrietig mede dat van ons is heengegaan onze broer, papa Bantji, papa ani, zwager, kleinzoon en neef Lazarus Zadrach Frans Sarioa 14-08-1966 01-08-2012 In liefdevolle herinnering, Papa, Mama en Jimmy Rachel Ralph, Melissa, Zewon, Marwyah Eric, Meloï Minggus, Yaël, Cathelijne, Sophie, Noah, Daud, Naomi, Izaac en Senna Lena Corry Hans Anita Frank Noes Debby Jonas Tonny Hanny Edwin Lieneke&Mark Mila&Laliu '*'i' En andere familieleden 1 augustus 2012 Correspondentie/bezoekadres: Prins Hendrikstraat 2A 4388 KN Oost-Souburg Frans ligt thuis opgebaard bij Lieneke en Mark, er is daar geen bezoek aan huis mogelijk! De dienst van vertroosting wordt gehouden op donderdag 9 augustus om 20.00 uur in de Beth-Cherem kerk te Oost-Souburg. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. De uitvaartdienst zal worden gehouden in dezelfde kerk op vrijdag 10 augustus om 10.30 uur. Ook na deze dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. De teraardebestelling zal zijn om 14.30 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. MLOK M1LMILIUPLER LAPNA NEMORRIOWA KALWETA Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Lazarus Zadrach Frans SARIOA Papa t en Mama Noija Sonja Danny en Ria Marleen en Theo Corine en Sandra Kees en Francesca Gaby en Jeff Liesbeth en Hendrik Manuel en Denise Babbe,Jobbe,Yoy,Paul, Tamara,Nan,Tatjanajwan, Jairo, Kim,Rugera,Jerry, Rico,Tashira,lnjo,Midas, Nicolas,Rafaël,Jermaine, Janoah,Raisa Oost-Souburg, 1 augustus 2012 Met veel verdriet moeten wij afscheid nemen onze vriend Frans Sarioa Wij zullen hem onzettend missen. Wij wensen de familie alle sterkte toe. Ger en Corry Cevaal-De Schacht Aron en Berit Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Mart Stroo Man van onze collega Marjan Stroo-van Stee. Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Marjan, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Raad van Toezicht en Bestuur van de Stichting Escaldascholen Raymond de Jong, directeur-bestuurder Oostburg, 06 augustus 2012 Wij zij geschokt door het geheel onverwachte overlijden van de man van onze fijne collega en onze lieve juf Marjan Stroo Mart Stroo We wensen Marjan, kinderen en verdere familie heel veel sterkte. Collega's, leerlingen, ouderraad en medezeggenschapsraad Escaldaschool OBS Prinses Irene Schoondijke Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Martin Stroo Martin is in 1977 begonnen bij waterschap Tholen. Vanaf 1 oktober 2004 was Martin werkzaam als afdelingshoofd Beheer en Onderhoud Waterkeringen en Wegen bij water schap Zeeuws-Vlaanderen. Na de fusie heeft Martin, tot enkele maanden terug, gewerkt als adviseur binnen de afdeling Beheer en Onderhoud Waterkeringen en Wegen. Wij kennen Martin als een vakkundige, betrokken en zorg zame medewerker. Wij zullen hem erg missen. Wij wensen zijn vrouw Marjan, de kinderen en verdere familie veel troost en sterkte toe in de komende tijd. Het dagelijks bestuur van waterschap Scheldestromen mr.drs. A.J.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf mr.drs. J.A. (Joan) de Visser secetaris-algemeen directeur Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze oud-collega en oud- ORlid Martin Stroo Dit bericht heeft ons diep geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familieleden. Wij wensen hen heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Leden Ondernemingsraad en Georganiseerd Overleg Waterschap Scheldestromen Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van Martin Stroo We zullen hem blijven herinneren als een positief en oprecht mens. We wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de collega's van de afdeling Beheer en Onderhoud Waterkeringen en Wegen van waterschap Scheldestromen, Pieter van der Meulen Afdelingshoofd Beheer en Onderhoud Waterkeringen en Wegen Bel gratis 24 uur per dag 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Bijvoorbeeld met een van de volgende vragen: Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Kan ik een rouwreportage laten maken? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe stel ik een advertentie op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Kan ik van de as een diamant maken? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Wie kan ik bellen voor een uitvaart? Waar kan ik terecht voor rouwverwerking? Heeft u voorbeelden van urnen? Telefoon: 0800 - 44 44 000 Email: info@scu.nu Website: www.scu.nu Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 1 088-0139999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl 1 www.familieberichtenonline.nl familieberichtenontine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37