0!/Sjf]3d2J) 36 I familieberichten dinsdag 7 augustus 2012 Q Hlensenlinq.nl De Heer is mijn Herder Met dankbaarheid voor de goede zorgen in zorgcentrum "het Gasthuis" en gezinsvervangend tehuis "Philadelphia" [Nassaulaan] Agaat, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan onze lieve broer en zwager Pieter Izaak Wage Oostburg, 11 oktober 1933 Middelburg, 6 augustus 2012 Middelburg: Betsy en Adri van Poeijer-Wage Co en Joke Wage-Rijkhals Oostburg Bram en Jannie Wage-Geertse Assen Hennie Wage-Zwaneveld Neven en nichten C orrespondentieadres J.B.Wage Kruitmolenlaan 106 4337 KT Middelburg De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 10 augustus om 12.00 uur in Kerkcentrum De Hoeksteen, Roozenburglaan 22 te Middelburg. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 1115 tot 11.45 uur in de kerk. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkcentrum. Geen bezoek aan huis) Met liefde en respect voor wie hij was hebben wij vernomen dat onze Piet naar God is gegaan. Voor ons was Piet een kanjer. Wij wensen familie veel sterkte toe. Bewoners en medewerkers Philadelphia Zorg ZuidWest Locatie Nassaulaan 'Ik kan gaan slapen zonder zorgen, want slapend kom ik bij U thuis. Alleen bij U ben ik geborgen. Gij doet mij rusten tot de morgen en wonen in een veilig huis'. Ps. 4:3 (berijmd) In dit vertrouwen is op 4 augustus 2012, op de gezegende leeftijd van 84 jaar, van ons heengegaan onze lieve echtgenoot, vader en (over) grootvader Douwe Borcheld Middelburg: Hanny Borcheld Ine Borcheld Malden: Femke Borcheld Martine en Martijn, Fabienne Michaël Kamperland: Kees Borcheld Nieuw- en St.Joosland: Peter en Elma Borcheld-Nillesen Joos Rein pleegkinderen Op 10 augustus van 12.15u tot 12.45u kunt u in de l consistorie van de Nederlands Hervormde Kerk te ISint Laurens,Van Cittersstraat 69, afscheid nemen van Douwe. Om 13.00u heeft de 'dankdienst voor het leven' plaats, gevolgd door de de begrafenis in Sint Laurens. 1 Vervolgens is in de kerk gelegenheid tot condoleren en een ontmoeting rond de koffietafel. Correspondentieadres: Hanny Borcheld Hof ter Veste 151 4333 HJ Middelburg 'Gij kende mij al voor ik geboren was Psalm 139 In liefde gegaan, onze lieve Dick, mijn man, onze papa, onze opa Dirk Jan van Zwoll - Dick - Ridder in de Orde van Oranje Nassau A 17 januari 1945 te Dordrecht 15 augustus 2012 te Goes Els van Zwoll-de Rijke Ymke, Emile en Siep Anke, Oscar, Lara en Roos Loes en Jasper Sleutelkenswei 9 4464 BZ Goes De afscheidsdienst wordt gehouden donderdag 9 augustus om 12.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Een mooi mens en een goede vriend is overleden. We zijn erg verdrietig. Dick van Zwoll Els, we zijn er voor je. Piet, Marie en de kinderen DIES DIEM DOCET Moedig gestreden tot het bittere eind, overleden in je vertrouwde omgeving van je gezin. Lieverd, wat zullen we je missen. Theo (Phiel) Bloos Oud huisarts te Oost- en West Souburg Oost- en West Souburg 28 mei 1931 Aleida Bloos-van der Kuij Meestoof 106 4331 VE Middelburg Middelburg 2 augustus 2012 Aleida Bloos-van der Kuij Carianne JanPieter De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Volkomen onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve man, vader en opa Ruud Martens Valkenswaard, 22-4-1944 Temeuzen, 5-8-2012 Lilian Martens-Trouwborst Pepijn en Lenneke Madelief, Merel, Tijmen Eva en Richard Pepijn, Ruben Suzanne en Lieven Lennon, June Noteneeweg 2 4535 AS Temeuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 10 augustus om 15.00 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamystraat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Voorafgaand aan de plechtigheid kunt u vanaf 14.30 uur afscheid van Ruud nemen in het crematorium. Op 5 augustus 2012 hebben wij afscheid genomen van onze lieve mama, oma en oma Jo Johanna Catharina Pierens-Nijsen echtgenote van Jacobus Pierens in de leeftijd van 92 jaar. Wil de Koning-Pierens Piet de Koning Pieter Bas en Laura Lucas, Jesse! Els Pierens Hans Karin en Patrick Sarah, Carlijn Ineke van den Bosse-Pierens Jaap van den Bosse Sandra en Erik Jake, Mia Esther en Robbert Jan Anika, Marjolein, Jerome Correspondentieadres: E. Pierens, Wilgenstraat 74, 4388 U Oost-Souburg Op donderdag 9 augustus om 13.30 uur nemen wij afscheid van haar tijdens een bijeenkomst in de aula van uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Molenweg te Oost-Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd uitvaartcentrum. Een drievoudig snoer wordt niet spoedig verbroken Prediker 4:12B Verdrietig, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons was, hebben wij met veel liefde afscheid genomen van onze Ma en Oma Idske Bakker-de Boer in de leeftijd van 85 jaar. Zierikzee: Idserd Roy Arian en Maija Goes: Maija Wijnand, Arlinde en Gerben 5 Augustus 2012 Hoge Molenstraat 13, kamer 115 4301 KB Zierikzee Correspondentieadres: Lange Blokweg 26 4301 NZ Zierikzee Donderdag 9 augustus is er vanaf 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het uitvaartcentrum op begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Aansluitend zal om 13.30 uur de uitvaartdienst gehouden worden, waarna de begrafenis zal plaats hebben op genoemde begraafplaats, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er in het uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren. ~\r

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 36