Elizabeth Fran^oise de Kraker - Bets - Veilig in Jezus armenVeilig aan Jezus hart Geheel onverwachts maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons tijdens zijn leven heeft omringd delen wij u verdrietig mede dat van ons is heengegaan onze broer, papa Bantji, papa ani, zwager, kleinzoon en neef Lazarus Zadrach Frans Sarioa 14-08-1966 01-08-2012 In liefdevolle herinnering, Papa, Mama en Jimmy Lena Cony Hans Anita Frank Noes Debby Jonas Tonny Hanny Edwin Lieneke Mark Rachel Ralph, Melissa, Zewon, Marwyah Eric, Meloï Minggus, Yaël, Cathelijne, Sophie, Noah, Daud, Naomi, Izaac en Senna Mila&Laliu En andere familieleden 1 augustus 2012 Correspondentie/bezoekadres: Prins Hendrikstraat 2A 4388 KN Oost-Souburg Frans ligt thuis opgebaard bij Lieneke en Mark, er is daar geen bezoek aan huis mogelijk! De dienst van vertroosting wordt gehouden op donderdag 9 augustus om 20.00 uur in de Beth-Cherem kerk te Oost-Souburg. Na de dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. De uitvaartdienst zal worden gehouden in dezelfde kerk op vrijdag 10 augustus om 10.30 uur. Ook na deze dienst is er gelegenheid om de familie te condoleren. De teraardebestelling zal zijn om 14.30 uur op de begraafplaats te Oost-Souburg. MLOK MILMILIUPLER LAPNA NEMORJRIOWA KALWETA Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. l8 I- maandag 6 augustus 2012 i fflensenl.inq.nl Frans Sarioa de broer van onze lieve schoondochter en schoonzus is op veel te jonge leeftijd plotseling overleden. Hoeveel leed kan een mens verdragen! We wensen de familie heel veel sterkte in dit grote verdriet. Ids en Jissy Leemans Ivo en Desiree Leemans Fleur Luuk Veel fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden Voor altijd in ons hart Lazarus Zadrach Frans SARIOA Papa t en Mama Noija Sonja Danny en Ria Marleen en Theo Corirve en Sandra Kees en Francesca Gaby en Jeff Liesbeth 'en Hendrik Manuel en Denise Babbe,Jobbe,Yoy,Paul, Tamara,Nan,Tatjana,lwan, Jairo,Kim,Rugera,Jerry, Rico,Tashira,lnjo,Midas, Nicolas,Rafaël,Jermaine, Janoah,Raisa Oost-Souburg, 1 augustus 2012 Frans Sarioa Facilitair medewerker van RPCZ. Frans was verantwoordelijk voor een 'gebruiksklaar gebouw'. En daar zorgde hij voor: altijd goedlachs. I-Iet is niet alleen dat we hem zullen missen vanwege de vanzelfsprekendheid die Frans ons garandeerde. Hij had immers eeii spilfunctie in het kantoor waar hij zorgde voor iedereen en voor 'van alles'. Een goede kop koffie, maar ook voor apparatuur die werkt. We zullen Frans vooral zo verschrikkelijk missen om wie Frans was: die voorkomende, representatieve, aardige en opgewekte collega. Wij houden onze collega Frans daarom met grote warmte en vol van fijne herinneringen bij ons. We wensen de familie toe, dat deze dagen - hoe verdrietig ook - niettemin 'goede dagen' zijn, waarin de verbonden heid met Frans voor altijd zal zijn vastgelegd. RPCZ: collega's, directeuren bestuur. Zie, Ik maak alle dingen nieuw. Openbaring 21 5 In liefde gedenken wij onze optimistische, vrolijke en altijd belangstellende tante Cor Cornelia Catharina Timmermans-Dormaar tot 16 september 1996 liefdevol verbonden met Jan Rudie Timmermans Utrecht, 28 november 1921 Zierikzee, 4 augustus 2012 Familie Doeve Familie Brunekreef De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 10 augustus om 13.00 uur in de aula van rouwcentvum 'De Bevelanden', Gelde- loozepad 20 te Goes De begrafenis zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemd rouwcentrum. Correspondentieadres: Fam. E. Brunekreef Noord wij kerweg 4 2231 NK Rijnsburg Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering Omdat wij dankbaar zijn voor haar liefde en zorgzaamheid gedurende haar leven, zijn wij verdrietig dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder en lieve oma Tanny Clarijs-de Pundert Weduwe van F ons Clarijs' (f 22-03-2003) Nisse f Goes 7 juni 1929 4 augustus 2012 Zevenbergen: LianneenWim Yarrik Ward Kaj-Ivar Goes: Wilko en Anita Anoeshka en Jamie Ferdy en Monique Onze dank gaat uit naar Zorggroep Ter Weel voor de warme zorg die ze heeft mogen ontvangen in haar laatste 2 jaar. Correspondentieadres John Lennonlaan 44 4462 LD Goes Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Tanny en de familie te condoleren op woensdag 8 augustus van 19.00 uur tot 20.00 uur in de aula van Zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De uitvaartdienst voorafgaande aan de crematie zal worden gehouden op donderdag 9 augustus om 13.15 uur in de dagkapel van de H. Maria Magdalenakerk aan de Singelstraat te Goes. Ook voor aanvang van de uitvaartdienst is er van 11.45 uur tot 12.45 uur gelegenheid om de familie te condoleren en afscheid van Tanny te nemen in de aula van Zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Leer ons alzo onze dagen tellen, dat wij een wijs hart bekomen. Ps. 90:12 Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede dat zacht en kalm is overleden onze lieve moeder, oma en omaatje Catharina Ida Steketee-van Zweden sinds 5 oktober 1977 weduwe van Marinus Jan Steketee in de leeftijd van 89 jaar. Nw. Lekkeiiand: Nel en Johan Lamper-Steketee Wilanca en Arco Fleur In liefde denken we aan onze zus Riet, overleden 12 januari 1986. Rilland, 4 augustus 2012. Correspondentieadres: J.P. Lamper Mercuriusstraat 4 2957 HD Nieuw Lekkeiiand De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. A. van de Beid, wordt donderdag 9 augustus om 13.30 uur gehouden in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in "De Levensbron" gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. En telkens weer zal ik je tegenkomen, we zeggen veel te gauw, het is voorbij. Hij heeft alleen je lichaam weggenomen, niet wie je was en ook niet watje zei. Bèdroefd om haar heengaan maar dankbaar dat verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma weduwe van Jan Watze Wijnia A Axel, 29-4-1929 t Terneuzen, 3-8-2012 St.Jansteen: Sjoerd en Lilian Wijnia Manuëla De Weistede 11, Axel Correspondentieadres: Badhuisweg 5 4564 AH St. Jansteen Dinsdag 7 augustus is ervan 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De afscheidsdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op woensdag 8 augustus om 10.30 uur in de Protestantse.kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na afloop van de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk Heden hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Janmie Groenleer - Verhulst Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verlies. Lien Slabbekoorn - Groenleer Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 18