Di/srJedHii (J) dlensenlinq.nl maandag 6 augustus 2012 familieberichten I 17 Veel stormen hebben we samen doorstaan, maar hjer konden we niet tegenop. Wat hadden we graag nog meer tijd gekregen. Vol ongeloof en verdriet heb ik m'n maatje, mijn alles en hebben wij onze allerliefste zorgzame papa en schoonvader uit handen moeten geven. Martinus Cornells Stroo - Mart - Vlissingen, 7 januari 1952 Oostburg, 2 augustus 2012 Oostfciurg Marjan Stroo - van Stee Parijs Annewil en Arnoud Leiden Jolien en Rick fff Oostburg Geert Wij waren alles voor jou. Mart is thuis. We ontvangen liever geen bezoek. Woensdag 8 augustus om 13.30 uur nemen we afscheid van Mart in de Protestantse Kerkte Oostburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algeméne Begraafplaats aldaar. Daarna is er gelegenheid om te condoleren in de Morelleput, Sint Bavodijk 56a te Nieuwvliet. Correspondentieadres: Schorpioen 13,4501 HA Oostburg. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Verdrietig zijn we door het overlijden van onze broer, zwager en oom Mart Stroo Vlissingen: Adrie en Ineke Stroo - Lichtenberg Vlissingen:" Piet Stroo Oost -Souburg: Joke en Wim Bol - Stroo Vlissingen: Nel en Eddy (in herinnering) Tilroè - Stroo 's-Gravenzande: Jaap en Mattie Stroo - Joziasse Vlissingen: Ineke en Eddy Schêts - Stroo Vlissingen: Kees en Diana Stroo - Schipper Neven en nichten Diep bedroefd, maar vol goede herinneringen aan de jaren die we met elkaar hebben gehad, moeten wij afscheid nemen van onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Martin Stroo echtgenoot van Marjan van Stee Wij wensen Marjan en de kinderen heel veel sterkte. Yerseke: M.J. van Stee - Koopman Frans Willy en Marianne Joeri Anne Er was niet meer tijd gegeven om als vrienden verder te gaan In dankbare herinnering aan Mart: veel meer dan een collega Matjan en kinderen wensen we veel steun en sterkte Westkapelle Adrie en Jannie Provoost Beetje bij beetje moesten we je verlaten We konden niet zo goed meer met je praten Die blik, die stilte deed vaak zeer De vrouw, moeder en oma van vroeger was je niet meer Maar nu je voorgoed bent heengegaan zeggen wij "Dank je" vooral wat je hebt gedaan Bedroefd laten wij u weten dat, na een lang werkzaam leven, in haar slaap van ons is heengegaan onze lieve moeder en oma Agaath Van den Brink - Van der Sluijs 27 april 1939 4 augustus 2012 Simone, Mariska, Justa Jan Willem, Richard, Archi Gijs, Niek, Kim, Manu, Milo Wij bedanken familie en vrienden voor hun betrokkenheid en liefdevolle zorg tijdens haar ziekbed. Correspondentieadres: Simone Van den Brink Rie Mastenbroekstraat 3 2031VR Haarlem tel. 06 -15011990 De overledene is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1, 4337 HJ te Middelburg. Aldaar is er op donderdag 9 augustus a.s. van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Haar crematie zal plaatsvinden op vrijdag 10 augustus om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Haven dijk 3, 4337 PB te Middelburg. Na afloop van de crematieplechtigheid stellen wij het op prijs om u in informele sfeer te ontmoeten in het rouwcentrum 'Middelburg'. Vaste rots van mijn behoud Je had zo graag nog willen leven. Zo moedig nam. je steeds de draad weer op. Je hebt je best gedaan, ervoor gestreden, maar hier kon je niet tegen op. Je gedachtenis zal altijd blijven. We houden van je en zijn je dankbaar voor alles wat je voor ons hebt gedaan. Intens verdrietig, maar oolc dankbaar voor de nóg gekregen tijd en dat verder lijden hem is bespaard, geven wij U kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Pieter Arends Piet Drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau in goud. Echtgenoot van Erna Kooij in de leeftijd van 80 jaar Moordrecht 3 oktober 1931 Middelburg 4 augustus 2012 Middelburg: Erna Arends-Kooij Heinkenszand: Peter en Anja Marloes, Pieter Dordrecht: Ruud Jochem, Ezra, David Middelburg: Chris en Ginia Geneviève, Fabiënne Goes: Marianne en André Shonna Middelburg, 4 augustus 2012 Adriaen Coortestraat 57, 4336 DM Middelburg Onze dank gaat uit naar arts en verplegend personeel van de afdeling nierdialyse in het Admiraal de Ruyter Ziekenhuis te Goes, alsmede het personeel van Zorgstroom te Middelburg voor de goede verzorging. De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 9 augustus om 13.00 uur in De Hoeksteen", Roozenburglaan 22 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben om 14.00 uur op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er de mogelijkheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Er zijn geen woorden voor mijn moeder van wie ik weet, ze redt het niet Ik streel haar wang, en zie haar ogen en ben bevangen door verdriet Maar flink was zij haar hele leven en sterk is ze tot het eind gebleven Vergeten doen we haar niet Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van Anthonet de Looff-Willems Netty sinds 2002 weduwe van Ko de Looff Middelburg, 19 januari 1913 Vlissingen, 4 augustus 2012 Lieve ma, oma en overgrootmoeder rust zacht We weten dat er op je wordt gewacht Wimmie de Looff t Tonnie de Looff Willy en Kees de Best-de Looff Martin en Marianne Nancy Correspondentieadres: Familie De Best Paul Krugerstraat 2, flat 12, 4381 WB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 8 augustus van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Onze speciale dank gaat uit naar de zusters van woning 14 voor de goede verzorging. Oma gaat slapen, zij is zo moe, sluit haar beide oogjes toe. Heere houdt ook deze nacht, over oma getrouw de wacht. Een laatste knuffel van Nancy Ik zal je missen Tante Netty Een laatste knuffel van Riet Na een korte periode van ziek-zijn is van ons heengegaan onze vader, schoonvader en opa André Weststrate Weduwnaar van Marja in de Weij Ar 's-Heer Arendskerke, 17 september 1936 f Goes, 1 augustus 2012 Daan en Astrid Vera, Niels Menko en Chris Roedi Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Hospice 'Het Clarahofjevoor de liefdevolle verzorging. Ridderstraat 2 - 4458 BN 's-Heer Arendskerke Geheel naar zijn eigen wens heeft de crematie in stilte plaatsgevonden. Op 1 augustus 2012 is overleden onze broer, zwager en oom André Weststrate T. Maas-Weststrate H. Maas H. Weststrate neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 17