Koopjes Inbraken in Middelburg en Aagtekerke bij dag 13 GERARD* Vlissinger bedreigt portier café RuiHiandelkring Walcheren werft nieuwe leden maandag 6 augustus 2012 'Het leuke van een veiling is dat je er koopjes kan hebben. En ja, daar worden de men sen blij van' Veilingmeester Ruben van Kleef van Middelburgs Veilinghuis Middelburg 0118-626919 Goes 0113-217531 www.gerardbouwense.nl MMMHRMH MIDDELBURG - Een 2i-jarige Vlissin ger is zaterdagochtend om 5 uur in Middelburg aangehouden nadat hij een portier van een café aan de Kromme Weele bedreigde. De Vlis singer was het café uitgezet omdat hij meisjes lastig viel. Hij probeer de enkele keren terug te keren, maar werd tegengehouden en nam een dreigende houding aan. usssassseaam^j^ssisimtsgsaKS^ MIDDELBURG/AAGTEKERKE - Op klaarlichte dag is zaterdagmiddag ingebroken in een woning te Mid delburg en een woning in Aagte kerke. Ook elders in Zeeland von den dergelijke inbraken plaats. In Middelburg gebeurde dat tus sen 14.30 en 18.00 uur. De daders drongen een huis aan de Noord - monsterweg binnen door een deur te forceren. Ze doorzochten het huis en namen sieraden mee. De inbraak in Aagtekerke was in een huis aan de Rijsoordselaan en vond plaats tussen 14.15 en 17.00 uur. De daders forceerden een raam. Ook hier werd de woning doorzocht en verdwenen sieraden. Elders in Zeeland vonden zaterdag bij klaarlichte woninginbraken plaats in Heinkenszand, Waarde en Sluis. Ook daarbij werd een deur of raam geforceerd. In Heinkenszand zijn sieraden ge stolen, in de twee andere gevallen geld. Uit Terneuzen werden twee pogin gen tot inbraak gemeld. De politie vindt het opmerkelijk dat steeds meer van dit soort inbra ken plaatsvinden op klaarlichte dag en doet een speciaal beroep op mensen die in de buurt iets on gebruikelijks horen of zien. Die kunnen dat melden via telefoon nummer 0900-8844. KOUDEKERKE Zesentwintig keer beet bij viswedstrijd Aan de viswedstrijd bij het karre- veld in Koudekerke deden zaterdag 21 sportvissers mee. Ze hengelden 26 vissen op. Winnaar werd Dirck Pureveen uit Soest De tweede prijs was voor een lid van de visclub Middelburg, de derde voor een deelnemer van de visclub Vlissingen. OOSTKAPELLE Close Harmony in Dorpskerk In de Dorpskerk van Oostkapelle treedt woensdag het close harmo ny kwartet Four Fun op, met zang van Yvonne van der Kooij, Pauline Hörmann, Jos Lahay en Jan van In- gen. Pianist is Youri van Ingen. Re pertoire: van Toinot Arbeau tot Du ke Ellington, van Bach tot Bacha- rach. 20 uur. Vrijwillige bijdrage. MIDDELBURG Orgelconcert Hongaar in Nieuwe Kerk De serie orgelconcerten in Middel burg gaat dinsdag 7 augustus ver der met een optreden van de jonge Hongaar Balazs Szabó. Op het Van Leeuwen-orgel in de Nieuwe Kerk speelt hij werk van Sweelinck, Scheidemann, Frescobaldi, Ligeti en Bach. Aanvang 20.00 uur. Entree 8/6 euro; kinderen tot 12 jaar gratis. MIDDELBURG Dronken Souburger raakt rijbewijs kwijt Een 41-jarige automobilist uit Oost-Souburg is zaterdagochtend vroeg zijn rijbewijs kwijtgeraakt. De man werd rond 05.15 uur aange houden op de Langevieleweg in Middelburg. Uit een blaastest bleek dat hij drie keer teveel alcohol in zijn bloed had. Hij moest per di rect zijn rijbewijs inleveren. MIDDELBURG - De ruilhandelkring Lets Walcheren houdt maandag avond 13 augustus een informatie avond in wijkcentrum Palet aan de Johan van Reigersbergstraat 2 in Middelburg Zuid. Lets, de afkorting van Lokaal Eco nomisch Transactie Systeem, be staat in Nederland sinds 1993. Onderling wisselen de leden goe deren en diensten uit, zonder dat daar euro's aan te pas komen. Ze betalen elkaar in 'kokkels', een fic tief betalingssysteem. De informatieavond richt zich op de werving van nieuwe leden. Aan vang 19.30 uur. Info: 0629227548 of letswalcheren@gmail.com foto's Lex de Meester Veilingmeester Ruben van Kleef (rechts) moest er hard aan trekken om de kopers te verleiden. Zeeland boten voor meer ptósr op het watert Tel. 0118 61 36 59 Uijterschootweg 22 I Middelburg www.zeelandboten.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 13