m
25
media
media@wegener.nl
024-3650570
'De seksuele geaardheid van een speler interesseert me niet'
Voetbalcoach Jan Wouters
Zaterdag 4 augustus 2012
07:05 Little house on the
Prairie 08:05 Tommy Te
leshopping 09:05 My wife
and kids 09:30 De Leven
de Steen Gemeente 10:00
Tommy Teleshopping
14:10 Still standing 14:35
The Flintstones in viva Rock
Vegas 16:15 Van huis naar
thuis 17:15 Robs grote
tuinverbouwing
06:01 Teleshop 7: Woning
wijs, Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping, Car
tracks, Tel sell 13:00 Vis
TV 13:30 De succesfactor
13:55 Kings 14:40 The Du
kes of Hazzard 15:35 The
Dukes of Hazzard 16:30
RTL GP: Rallycross - Noor
wegen 17:00 RTL Trans
portwereld 17:30 De beste
voetballers ooit: Rivellino
06:00 Car tracks 06:31
RTLTelekids: Fabeltjes
krant, Jokie, Little people,
Bibaboerderij, Chloe's clo
set, Brandweerman Sam,
The adventures of Chuck
and friends, Chuggington,
Burgers' Zoo en Waarom,
Sprookjesboom, TitaTover-
feest, Sprookjes, De Schat
kamer, Green-Kids, Bur
gers' Zoo en Waarom, The
adventures of Chuck and
friends, De Freggels, Hal
lo K310:31 Tel sell, Tom
my Teleshopping, Tel sell
17:00 The real housewives
of NYC
07:20 McLeod's daughters
09:00 Tommy Teleshop
ping 11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:10 McLeod's daughters
16:00 Bondi rescue - Ma
rathon
06:01 Disney XD: Skunk fu,
Super hero squad, Hotw-
heels battle force 5, Inazu- a
ma Eleven, Beyblade Metal *B
Fusion, Pokemon, American
dragon: Jake Long, Phine-
as Ferb, The suite life on
deck, Pair of kings, Zeke St
Luther, Kickin' it, Kick But-
towski, Scaredy Squirrel, De
Vervangers, Phineas Ferb,
Het Speelplein, The suite
life on deck
18:05 De Undercover
Makelaar, Reality
18:00 Smeerlappen be
trapt!, Reality
19:00 Lachen om home 19:00 De politie op je
video's, Amuse- hielen!, Serie repor-
ment tages
19:55 Wekelijkse Lotto
trekking Trekking
18:00 The real house
wives of NYC, Re
ality
19:00 Extreme bruiden,
Reality
18:00 Veronica's fun-
niest videos, Amu- 00
sement q
18:10 Wegpiraten be-
trapt!, Realitypro-
?ramma
arty Heat, Reali-
typrogramma
19:25 Storage wars, Rea-
lityprogramma
20:00 Shrek 2, Animatie- 20:00 The Lost Future, 20:00 Voetbalvrouwen, 20:30 The closer, Dra-
comedy Sci-fi fi/m Dramaserie maserie
21:40 Exotische liefde,
Amusement
21:00 Royal Pains, Dra- 21:25 The closer. Dra
maserie maserie
20:20 Pawn Stars, Reali- !M
typrogramma
b
o
21:05 Hardcore pawn, SN>
Reality
22:50 Hart van Neder
land, Reportages
22:00 Twelve monkeys,
Sf-film
22:00 Kill Bill: Vol.1, Ac
tiefilm
22:20 Without a trace,
Misdaadserie
22:00 8MM, Thriller
23:00 Piets weerbericht
23:05 Lachen om home
video's (h), Amu
sement
23:15 Racing for time,
Dramafilm
00:05 Fringe
00:45 Nachtmagazine
00:40 Play it to the bone 00:10 Airport 01:00 Relatie Advies
02:00 Teleshop 7 00:41 Stoute meiden TV 01:35 The closer (h)
02:01 Tommy Teleshop- 02:20 The closer (h)
ping 03:00 Without a trace
05:30 Wonir
02:01 Sneak preview
05:00 Car tracks
/Vonmgwijs
03:45 Hart van Neder
land Show
nieuws (h)
actualiteiten sport film
00:15 Friends
00:45 Nachtprogram
mering: Nacht
club live
03:45 Hart van Neder
land (late editie)
K)
IO
N>
U>
bekijk de trailers in de rubriek Show en TV op onze website
The Kids Are Allright
Deels autobiografisch drama over
een lesbisch stel met twee kinde
ren. Het wankele evenwicht wordt
verstoord door de komst van de do-
norvader. Krampachtig normaal fa
miliedrama. (VS-2010)
Nederland 3, 22.05-23.45
8MM
Remake van 'Hardcore' (1979) waar
in een huisman (Nicolas Cage) ver
andert in een wraakzuchtige helle
hond tijdens het onderzoek naar
films waarin mensen werkelijk wor
den gedood. Regie: Joel Schuma
cher. (VS-'99)
Veronica, 22.00-0.25 uur
12 Monkeys
Indringend sf-drama rond een man
die in de psychiatrie belandt vanwe
ge zijn verhaal over een tijdreis en
dreigende vernietiging van de mens
heid. Regie: Terry Gilliam. (VS-'95)
RTL 7, 22.00-0.40 uur
Kill Bill Vol. 1
Cartoonesk bloederige kungfii-or-
gie van Quentin Tarantino met mu
ze Uma Thurman vlammend in de
hoofdrol als een voormalig huur
moordenaar die met een legenda
risch samoeraizwaard wraak neemt
op voormalige collega's (o.a. wijlen
David Carradine). (VS-2003)
RTL 8, 22.00-0.10 uur
LEViSIÊ
Omroep Zeeland
07:00 Zeeland NU, Toos en
Henk, Het Weer, Trugkieke,
Zeeland NU 07:47 Toos en
Henk, Het Weer, Regioned,
Zeeland in vogelvlucht 08:00
programmering zoals tussen
07:00 en 07:32 08:47 program
mering zoals tussen 07:47 en
07:57 09:00 programmering
zoals tussen 07:00 en 07:32
10:57 programmering zoals
tussen 07:47 en 07:5711:00
Omroep Zeeland Tekst-tv
18:00 Zeeland NU, Toos en
Henk, Zeeland de week, De
Zeeuw van Vlaanderen, Zeeland
NU 18:37 Toos en Henk, Re
gioned, Verzeeuwigd 19:00
programmering zoals tussen
18:00en18:31 19:37 program
mering zoals tussen 18:37 en
18:57 20:00 programmering
zoals tussen 18:00 en 18:31
23:57 programmering zoals
tussen 18:37 en 18:57
The Seven Year Itch
Benepen kantoorman Tom Ewell is
prettig ontdaan als Marilyn 'The
Century's Sex Godess' Monroe tij
delijk boven hem komt wonen. In
clusief de iconische scène met de
opwaaiende jurk boven een metro-
rooster. (VS-'55)
Nederland 2, 23.30-1.10 uur
Play It to the Bone
Woody Harrelson en Antonio Ban-
deras leveren fysieke hoogstandjes
en gedegen acteerwerk in de huid
van twee talentloze boksers die het
tegen elkaar moeten opnemen. Re
gie: Ron Shelton. (VS-*99)
RTL 7, 0.40-2.00 uur
aanMMffl
09:00 Zomerbeelden 12:30 Re
gionale televisie 13:00 Het
journaal 13:30 Het Weer 13:35
1000 zonnen 13:55 Witlokje
15:10 De topcollectie van...
15:40 Clips 16:05 L'Epervier
17:00 Hi-de-Hi! 17:30 Buren
17:55 Kijk Uit! 18:00 Het jour
naal 18:10 Vlaanderen vakan
tieland 19:00 Het journaal
19:40 Het Weer 19:45 1000
zonnen 20:15 Joker+ en Lotto
20:20 Schone schijn 20:50 Pla
neet Kuifje 21:20 The Fisher
King 23:35 Het journaal laat
23:58 Het Weer
09:00 Zomerbeelden 09:30
Sporza: Londen 2012 10:00
100" 10:05 Sporza: Londen
201214:00 100" 14:05 Spor
za: Londen 201217:00 100"
17:05 Sporza: Londen 2012
19:45 Het journaal 20:00 Spor
za: Londen 2012 23:00 Londen
2012 Magazine 23:30 Lus
07:00 Breakfast 09:45 Olym
pics 201214:00 BBC News
14:10 Regional News and
Weather 14:15 Olympics 2012
18:00 BBC News 18:10 Region
al News and Weather 18:15 Ol
ympics 2012 23:10 BBC News
23:30 The National Lottery Sat
urday Night Draws 23:40 Olym
pics Tonight
07:00 Postman Pat 07:15 Tim-
my Time 07:25 The Adventures
of Abney and Teal 07:35 Octo-
nauts 07:45 Rastamouse 08:00
Roar 08:30 Project Parent
09:00 The Scooby-Doo Show
09:20 Dennis Gnasher 09:35
TheSlammer 10:00 Who Let
the Dogs Out? 10:30-Incredible
Edibles 11:00 My Genius Idea
11:30 Splatalot 12:00 Copycats
12:25 OOglies 12:40 Shaun the
Sheep Championsheeps 12:45
Horrible Histories Sport Special
13:15 Fort Apache 15:20 The
Fall of the Roman Empire 18:15
Antiques Road Trip 19:00 Great
British Railway Journeys 19:30
Flog It! 20:30 Dad's Army 21:00
BBC Proms 2012: Handel's Wa
ter Music 22:20 Ql 22:50 Top
of the Pops 2: Summertime
Special 23:50 Little Voice
07:10 Shaun het schaap 07:35
Checker Can 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb
08:40 Paulas Sommer 09:00
Tagesschau 09:05 Olympische
Geschichten 09:45 XXX. Olym
pische Sommerspiele London
201212:30 Tagesschau 12:33
XXX. Olympische Sommerspie
le London 201217:00 Tages
schau 17:50 XXX. Olympische
Sommerspiele London 2012
18:00 Sportschau 18:30 XXX.
Olympische Sommerspiele
London 2012 20:00 Tagesschau
20:15 XXX. Olympische Som
merspiele London 2012 23:00
Tagesthemen 23:50 XXX.
Olympische Sommerspiele
London 2012
07:00 Das Dschungelbuch
07:20 Kein Keks für Kobolde
07:45 Bibi Blocksberg 08:35
1,2 oder 3 09:00 Bibi und Tina
09:25 Pippi Langstrumpf 09:50
H20: Just Add Water 10:35
Dance Academy 11:00 Heute
11:05 Die Küchenschlacht
13:10 Heute 13:15 Rosamunde
Pitcher: September (114:45
Rosamunde Pilcher: September
(2) 16:15 Lafer! Lichter! Lecker!
17:00 Heute 17:05 Landerspie-
gel 17:45 Menschen - das Ma-
gazin 18:00 ML Mona Lisa
18:35 Hallo Deutschland 19:00
Heute 19:20 Wetter 19:25 Un-
ser Charly 20:15 Wilsberg
21:45 KommissarStolberg
22:45 Heute Journal und Wet
ter 22:58 Wetter 23:00 Zomer
hitte
BSH
07:20 Sehen statt Horen 07:50
Planet Wissen: Die Welt der
Baume - Paradiesische Biotope
und monotone Holzplantagen
08:50 west.art 09:30 Schwarze
Schafe? 10:00 Lokalzeit 10:30
Aktuelle Stunde 11:10 Die Sen-
dung mit der Maus 11:35 Die
Sendung mit dem Elefanten -
mit Elternticker 12:00 Quarks
Co: Wie gut ist unser Brot?
12:45 Doku am Freitag 13:30
Erlebnisreisen-Tipp 13:40 Tan-
zervom Broadway 15:25 Finale
in St. Petersburg 16:50 Wege
der Genüsse 17:20 alfredissi-
mo! 17:50 Lichters Schnitzel-
jagd 18:20 Gartenlust: 1Urn
die halbe Welt ins Paradies
18:50 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit 20:00 Tagesschau
20:15 Der letzte schone Tag
21:45 Mondkalb 23:25 Jahres-
tage (3/4)
07:15 Hillbilly handfishin' 08:05
American chopper; Senior vs
Junior 08:55 World's toughest
drive 09:45 Aviators 10:10
Dust up! 10:35 Finding Bigfoot
11:30 Storm chasers 17:05
American Trucker 18:05 Myth-
busters 19:05 Auction Kings
20:00 Around the world in 80
ways 21:00 Wheeler dealers
22:00 Fifth gear 23:00 Wheeler
dealers
07:00 Alaska wing men 08:00
Alaska state troopers 09:00
Richard Hammond's engineer
ing connections 10:00 Ameri
can weed 11:00 Ancient X files
12:00 Alaska state troopers
13:00 Party Like 16:00 The dog
whisperer 18:00 Florence un
locked 19:00 Locked up abroad
20:00 Megafactories 21:00 Air
crash investigation 22:00 Birth
of Europe 23:00 Big, bigger,
biggest
Animal Planet/TLC
07:15 Corwin's quest 08:05
Dick 'n' Dom go wild 08:30
Breed all about it 08:55 Croco
dile hunter 09:45 Dogs/Cats/
Pets 101 10:35 Michaela's ani
mal road trip 11:30 Wildlife
SOS 12:25 Michaela's animal
road trip 17:05 Wild France
18:00 Anthony Bourdain: No
reservations 18:50 My Greek
Kitchen 19:40 Say yes to the
dress 20:05 The next great bak
er 21:00 24 hours in A&E 22:00
I didn't know I was pregnant
23:00 Miami Ink
ges de Balthazar 09:20 Woofy
09:25 Les légendes de Tatonka
09:40 Léonard 09:50 Les p'tits
diables 10:10 Iron Man 10:30
C'est pas sorcier 11:00 Matière
grise 11:30 On est tous dans le
champ 112:00 Flash 12:05 Ur-
bania 12:30 Pardonnez-moi
13:00 Ricardo 13:30 Journal té-
lévisé de la RTBF 14:00 Le mon
de des couleurs 15:00 Penthou
se 5-015:45 La Polynésie vue
du ciel 16:00 TV5Monde, le
journal 16:25 Questions pour
un champion 17:00 Flash 17:05
Bye bye la Suisse 18:00 TV-
5Monde, le journal 18:25 Fort
Boyard 20:30 Journal de France
2 21:00 Comme un chef 22:25
Les chéris d'Anne 23:00 TV-
5Monde, le journal 23:10 Jour
nal de la RTS 23:40 TV5Monde,
le journal Afrique 00:00 Tarata-
ta
immmmtmmm
07:00 Maja de Bij 07:25 Dobus
07:35 Alfred J Kwak 07:55 Wiz-
zy Woppy 08:05 Snorkels
08:30 Maja de Bij 08:55 My lit
tle pony 09:15 Kuifje 09:40 Nils
Holgersson 10:05 Lucky Luke
10:50 Boes 11:25 David de Ka
bouter 11:50 Heidi 12:35 Abra-
KOdabra 12:50 Dobus 12:55
Nils Holgersson 13:50 Wickie
de Viking 14:1 OSinbad 14:35
Dommel 15:00 Dharma Greg
20:05 Futurama 20:30 Family
guy 20:55 South Park 21:45
Tosh.O 22:05 The Graham Nor
ton Show 23:00 Two guys and a
girl 23:50 The office
06:20 Peppa Pig 06:25 Bobo
06:30 Dora 06:55 Mr Bean
07:05 Transformers prime
07:25 Monsuno 07:45 Huntik
08:10 Pinguins van Madagascar
08:45 Kung fu panda - Legends
of Awesomeness 09:10 Geroni-
mo Stilton 09:35 Fairly odd pa
rents 10:00 Spongebob Squa-
repants 10:15 Big time rush
10:40 Life with boys 11:05 Po
wer rangers samurai 11:30 iCar-
ly 15:35 Max de Leeuw 16:00
Spongebob Squarepants 16:25
Victorious 16:50 Ned's survival-
gids 17:10 Naranjina en de Ka-
dekapers 17:35 Drake Josh
18:05 Big time rush 18:30 Life
with boys 18:55 iCarly 19:20
Victorious 19:45 Big time rush
20:15 The troop 20:35 Pinguins
van Madagascar 21:00 Gigantic
21:20 True Jackson 21:45
Ned's Declassified 22:10 Victo
rious 22:35 DegrasskThe next
generation 23:00 Big time rush
23:20 Drake Sfjosh 23:45 iCar
ly 00:10 Gigantic
08:00 MTV Breakfast club
10:35 16 and pregnant 11:25
Randy Jackson Presents Ameri
can's best dance crew 12:10
Punk'd 13:00 Extreme cribs
18:20 16 and pregnant19:10
Randy Jackson Presents Ameri
can's best dance crew 20:00
Behind the music: Courtney
Love 21:45 When I was 17
22:10 My super psycho sweet
16 - The movie 23:55 Isle of
MTV: Malta Special 2012
06:25 On est tous dans le
champ 107:00 Télématin 08:00
Journal télévisé Radio Canada
08:25 TVSMonde, le journal
08:40 Afrik'art 09:00 Flash
09:05 Samsam 09:15 Les voya-
07:00 Olympische Spelen: En
glish breakfast 08:30 Atletiek:
Olympische Zomerspelen in
Londen 09:30 Olympische Zo
merspelen in Londen 11:00 At
letiek: Olympische Zomerspe
len in Londen 14:40
Olympische Spelen: London -
Eye 14:45 Olympische Zomer
spelen in Londen 15:30
Schoonspringen: Olympische
Zomerspelen in Londen 17:00
Wielrennen: Londen (Groot-
Brittannië) 19:40 Olympische
Spelen: London Eye 19:45
Olympische Zomerspelen in
Londen 20:30 Zwemmen:
Olympische Zomerspelen in
Londen 21:30 Atletiek: Olym
pische Zomerspelen in Londen
23:00 Olympische Spelen: To
gether to London 23:30 Volley
bal: Olympische Zomerspelen
in Londen
07:00 World Report 07:15
CNN Marketplace Africa 07:30
BackStory 08:00 World Report
08:15 CNN Marketplace Mid
dle East 08:30 iReport 09:00
World Sport 09:30 Open Court
10:00 The Best of the Situation
Room 11:00 World Report
11:30 BackStory 12:00 The
Brief 12:30 Inside Africa 13:00
World Report 13:30 Leading
Women 13:45 Future Cities
14:00 Talk Asia 14:30 Aiming
for Gold 15:00 Eye On 15:30
BackStory 16:00 International
Desk 16:30 African Voices
17:00 CNN Marketplace Eu
rope 17:15 CNN Marketplace
Africa 17:30 The Brief 18:00
World Sport 18:30 Winning
Post 19:00 International Desk
19:30 Inside Africa 20:00 Inter
national Desk 20:30 News Spe
cial 21:00 The Best of the Situa
tion Room 22:00 World Report
22:30 Eye On 23:00 Open
Court 23:30 World Sport