Colofon De Uitvaart Informatie Hulplijn w m :hten 'oor betaalbare IHensenlinq.nl zaterdag 4 augustus 2012 I 39 Jarenlang voor ons onbereikbaar. Geborgen bij God. Overleden onze zuster/schoonzuster. Mina Duinkerke-de Koeijer C. Ridderhof-de Koeijer (Australië) J.S. de Koeijer J.J.A. de Koeijer-v.d.Endt Yerseke M.E. Pat-de Koeijer C. Pat. Boskoop Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden Stichting Centrum voor Uitvaartinformatie Het is onmogelijk om ieder persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Maria Jesoirens-Gelderland Bij deze betuigen wij aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. kinderen kleinkinderen Zuiddorpe, augustus 2012 Een kaart, een bloem, een lieve groet... Het deed mij allemaal zo goed na het overlijden van mijn broer Jo Hillaert Mijn hartelijke dank hiervoor. Een speciaal woord van dank aan Huisartsenpraktijk Pallion en aan de medewerkers van Unit 1 van de Blaauwe Hoeve voor de goede zorgen. Mien Hillaert Bedankt voor het bezoek, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve ma, oma en kleine oma Angela de Kind-van Dorsselaer Zus Ronald en Saskia de Kind Esther de Kind, Emm Mandy en Peter de Bot. Tijn Al eerder moesten wij U melden dat op 9 juni jl. mijn man, onze vader en opa Emery Eduardus Petrus Mariman gestorven is. Wij konden toen nog niet vermoeden hoeveel blijken van deelneming wij door middel van een kaartje, brief, mailtje, telefoontje en persoonlijke handdrukken van U mochten ontvangen. Fijn te merken dat het leven zoals hij geleefd heeft zo door U gewaardeerd werd. Wij willen U hiervoor nogmaals onze hartelijke dank uitspreken. Familie Mariman Hooge Zwaluwe. Hartelijk dank voor uw warme belangstelling en deelneming die u toonde na het overlijden van onze moeder en oma J.C.M. (Koos) Foudraine Goes, 4 augustus 2012 Fam. Bordui Voor de vele blijken van belangstelling, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze geliefde moeder, schoon moeder, oma en overoma Nel Openneer-Vogel zeggen wij U onze hartelijke dank. Het heeft ons goedgedaan. Familie Openneer Kruiningen, augustus 2012 Het heeft ons gesteund dat veel mensen met ons hebben meegeleefd tijdens de ziekte en na het overlijden van onze moeder en oma Afke Bruijn - Posthumus Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Kinderen en kleinkinderen. Augustus 2012 Hartelijk dank voor het betoonde medeleven met het over lijden van onze innig geliefde moeder, groot- en overgroot moeder Cornelia Dek-Dijl 17-7-1920 14-5-2012 sinds 19 augustus 1996 weduwe van H.M. Dek Ad Dek en Paulien de Graaf Cees Dek en Emmanuelle Fradet Helma Dek augustus 2012 Langs deze weg willen wij u hartelijk danken voor de vele blijken van medeleven - in welke vorm dan ook - tijdens haar korte ziekte en het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus en tante Bep Bakker-Jager Het heeft ons goed gedaan. In het bijzonder een woord van dank aan dr. van Malderen, de zusters van de Thuiszorg en de buren voor alle zorg en aandacht. Wim Bakker Familie Jager Familie Bakker Axel, augustus 2012 De vele blijken van warmte en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van Jan Abraham Vader hebben ons steun en kracht gegeven om zonder hem verder te gaan. Hiervoor zeggen wij u hartelijk dank namens de familie Vader. Middelburg, augustus 2012 Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het vele medeleven dat wij hebben gekregen na het plotselinge overlijden van mijn innig geliefde man, onze zeer zorgzame vader, schoonvader en grootvader Abraham Petrus de Feijter Daarom willen wij u op deze manier laten weten dat de vele brieven en kaarten en uw aanwezigheid bij de begrafenis ons erg goed hebben gedaan en een grote steun voor ons zijn. J.M. de Feijter-Waverijn Kinderen en kleinkinderen Een hand, een woord, een kaart, een gebaar deed ons zo goed na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Leendert Lourens Alewijnse Leen Hiervoor onze oprechte dank. W. Alewijnse-Melse Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Oost-Souburg, augustus 2012 Ad Wisse Uitvaartverzorging Tel 0113-25 99 66 www.uitvaartwisse.nl Samen-werken aan verder gaan... Uitvaartverzorging Ljncfa van Wingen i Verzorgt de gehéle uitvaart jj Tel: 0113 - 63 91 OS ipsetveg 4, 4435 RL Baarland/Gratis boekje uitvaartvvensen! Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen www.UZN-nederiand.nl tel: 0118-413 417 A >..f Uitvaartverzorging Janneke den Besten Ditsy den Besten Dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg Tel: 0118 - 62 33 59 raimiïcö! Biervliet, augustus 2012 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl [artverzorqinq De beste service van Nederland Bezoek onze bekroonde website Dillenburglaan 63,Goes- 0113-216815 -www.uitvaart.vg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 39