Oys/lailsri (I (HensenUnq.nl zaterdag 4 augustus 2012 familieberichten I 37 - Geboren - Blij en gelukkig zijn wij met onze kleindochter en nichtje LANA DE GROOT zusje van Tiro de Groot dochter van Alexander en Ellen de Groot geboren op 31 juli 2012 Yvon de Kam Jo Dekker Veerseweg 36 4332 BG Middelburg Angela van Dijken Lex van Dijken Jesse-James, Shadow, Raven Schoutstraat 34 4336 HS Middelburg Wij wensen Tiro, Alexander en Ellen heel veel geluk met hun dochter en zusje. De omgeving was verdrietig bij verlies van je geest. Jij genoot van de kleine dingen en de bekende, het meest. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde en zorg die wij van haar hebben ontvangen, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en 'ouwe' oma Johanna Janna Braam-Wisse Weduwe van Willem Braam (f 7 april 2012) Biezelinge Goes 4 januari 1927 2 augustus 2012 Kapelle: Nelly Philipse-Braam Ger Philipse Sjoerd en Marloes Nigel Jirska en Sven Heinkenszand: Frans Braam (in liefdevolle herinnering) Ineke Braam-Boot Manon en Patrick Anoek en Dennis Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel, Unit 6, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Postweg 27,4421 NA Kapelle De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 7 augustus om 13.45 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens- zandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn wij om "het verlies van mijn lieve zus, onze schoonzus, tante en oudtante JTeiCtje Verweij in de leeftijd van 81 jaar. Uit aller naam: A. Lauer-Verweij Goes, 2 augustus 2012 Correspondentieadres: Overloperhof 26, 4337 GW Middelburg. Wij nemen afscheid van haar op dinsdag 7 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna is gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Wij hebben ons best Mochten wij daarin niet harte uitgenodigd. om iedereen te bereiken, zijn dan bent u toch van ..hij was zo verschrikkelijk verdrietig... Heel verdrietig, maar dankbaar voor de vele mooie herinneringen en alles wat hij voor ons is geweest en heeft gedaan, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, zorgzame vader en opa Dirk Knoester Dick echtgenoot van Gré Knoester - van Pelt f 19 september 2011 31 augustus 1930 f2 augustus 2012 Bruinisse, Janet en Wouter van den Berg-Knoester Dies Geert Nieuwerkerk, Vierbannenstraat 12 Correspondentieadres: Riekusweel 22 4311 CS Bruinisse De begrafenis zal in besloten kring plaatshebben. Na een leven vol muziek heeft nu het slotaccoord geklonken. Verdrietig, maar tevens opgelucht dat zij, na een moeilijke laatste weg, nu eindelijk vrij kan zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze oudste zus, schoonzus en tante Cornelia Maria Hillebrand - Corrie Goes 8 maart 1933 Nw- en St. Joosland 2 augustus 2012 's Gravenmoer: M.C. Storm-Hillebrand D. Storm Nunspeet: M.L. Bosma-Hillebrand M.P.H.J. Bosma Nw- en St. Joosland: P.J. van de Guchte-Hillebrand J.W. van de Guchte Arnemuiden: M.J. Hillebrand H.P.G. Jonker Goes: E. Hillebrand Wolphaartsdijk: A.J. Wagenaar-Hillebrand M.J. Wagenaar Neven en nichten Wij willen het personeel van zorgcentrum 'St. Maarten in de Groe'en zorgcentrum 'Nieuw en Sint Joosland' bedanken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Zeeburgstraat 33 4339 BS Nw- en St. Joosland Wij willen u uitnodigen om samen met ons afscheid van Corrie te nemen op dinsdag 7 augustus om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20, 4463 AJ te Goes. Voorafgaand is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van 12.30 tot 12.45 uur. Aansluitend zal, omstreeks 14.00 uur, de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot samenzijn en condoleance. 7n every grain of sand I see the Masters hand", Bob Dylan Op 1 augustus 2012 is een van de prachtigste mensen van Vlissingen opgelost in de hemel. I.L (Sjaak) Minderhoud 09-05-1946 Hij was verschrikkelijk nieuwsgierig naar hoe het er daar uit zal zien! Afscheid en samenkomst met aansluitend de ter aarde bestelling: Dinsdag 7 augustus om 10.00 uur. Adres: Monuta de Voorzorg, rouwcentrum, industrieweg 20 Vanaf 12.00 uur koffie 'Scheldeateliers', Scheldestraat 52 Vlissingen. Stichting Met Gods Begeleiding Sjaukat van der Mull(06-23403045) Sandor de Leeuw (zoon van Sjaak) Hetzij wij leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren. Romeinen 14:8 Bedroefd stellen wij u in kennis van het overlijden van onze innig geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder CatJiarina Petronella Scheele-de Kruif weduwe van lacobus Adriaan Scheele Schiedam, 29 augustus 1931 Axel, 1 augustus 2012 Ze is vredig in haar Heer ontslapen. Rotterdam: Elly en Sirach Schilperoort-Scheele Tosca Githa en Laurens Rotterdam: Ineke en Els Ditvoorst-Scheele Axel: Lettie en Bas in herinnering Riemens-Scheele Stefan en Mireilla, Celina, Lorenzo, Alicia Lizette en Sander, Thijs, Wout Axel: Karin en Adrie Schaalje-Scheele Ralph en Helma, Jarvi Marion en Kevin Rotterdam: Jannieko en Astrid Scheele-de Putter Esther, Judith Amstelveen: Jacqueline en Stephan Koops-Scheele Jesse Mama wordt donderdag 9 augustus 2012 vanaf 13.00 uur opgebaard in een zaal van de Gereformeerd vrijgemaakte Kerk aan de Kerkdreef 19-21 te Axel, alwaar mogelijkheid is om afscheid van haar te nemen. Om 13.30 uur zal de kist in aanwezigheid van ons worden gesloten. Aansluitend kunt u ons condoleren. Om 14.00 uur zal in de kerk een afscheidsdienst plaatsvinden. Vetvolgens zullen we haar in besloten kring begraven. Daarna kunt u nog met ons koffiedrinken in de kerk. Correspondentieadres: Lettie Riemens-Scheele Evertsenstraat 23 4571 BL Axel Laat niets je verstoren Laat niets je verontrusten Alles gaat voorbij, God verandert niet, Geduld Verkrijgt alles; Wie zich aan God houdt Hem ontbreekt niets; Alleen God voldoet. Nada te turbe Nada te espante Todo se pasa, Dios no se muda, La patientia Todo Io alcanza; Ouien a Dios tiene Nada lefalta; Sola Dios basta. Teresa van Avila (1515-1582) Dankbaar voor een voltooid leven is rustig overleden onze lieve en bijzondere Elisabeth Jacomina de Beijl-Snijder weduwe van Ir. Willem de Beijl in de leeftijd van 89 jaar. Liesbeth de Beijl Roland, Rutger Trudie de Beijl en Heniy Bol Sophie de Beijl en Paul van Dellen Jan en Leuntje Snij der-van der Plas en verdere familie Den Haag, 2 augustus 2012 Bep is thuis, Theo Mann-Bouwmeesterlaan 12 F te Den Haag, waar gelegenheid is tot afscheid nemen op maandag 6 augustus tussen 17.00 en 18.30 uur. Wij begraven haar dinsdag 7 augustus in besloten kring. Aansluitend ontvangen wij u graag in de ontvangkamer van de Algemene Begraafplaats "Middelburg", West Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 37