zeeland 123 Arbeidsmigranten FZC Iedere daj '1 li Uitzendbureau koopt oude woningen van Gors VERHUIZEN MET ZORG! Hoedekenskerke 0118 61 26 69 Rabobank sluit acht kantoren in Oosterschelderegio Zomeractie! 2,-/€ 1,- korting Villa Valentijn Middelburg zaterdag 4 augustus 2012 betalen vaak huur aan hun uitzendbureau om een kamer te kunnen huren. Twee jaar geleden vertelden bewoners in Wolphaartsdijk aan de PZC dat ze 320 euro in de maand betaalden. Er wonen dertig mensen in het pand. Het voormalige hotel Westerschelde aan de Haven straat in Hoedekenskerke is sinds 2006 in gebruik als pension voor arbeidsmigranten. Het is destijds voor 257.000 euro gekocht door Euro- bezit. De gang in het pension in Wolphaartsdijk. foto Willem Mieras In de panden aan de Pyntoren- straat in de binnenstad van Goes, waar tot voor kort cliën ten van Gors woonden, wonen nu ongeveer veertig Polen en Portuge zen. De huizen zijn gekocht door de mensen achter uitzendbureau Teamworq. De arbeidsmigranten wonen er nu vier weken. „Ons pand voldoet aan alle eisen", zegt Ronnie van Garsel, mede-eige- naar van Teamworq. „Er is video bewaking en er is 24 uur per dag een beheerder aanwezig om over last te voorkomen." Teamworq heeft volgens Van Garsel tweehon derd mensen in dienst, die werk doen in de glastuinbouw, de indus trie, de metaal en de visserij. Het bedrijf heeft ook pensions in Ka- pelle en Westdorpe. „We hebben bovendien interesse in de panden in Hoedekenskerke en Wolphaartsdijk" zegt hij. „We hebben een onderhands bod ge daan op beide pensions." Saillant detail is dat Van Garsels compag non Robin Caspers, toen Eurobe- zit de twee panden in Wolpaarts- dijk en Hoedekenskerke kocht in 2004 en 2006, nog optrad namens dat bedrijf Dat blijkt uit de nota riële akten. Inmiddels is Eurobezit BV eigendom van Erik Zantingh, die ook eigenaar is van uitzendbu reau Groenflex, een concurrent van Teamworq. Uitzendbureau Teamworq zelf kwam onlangs nog in opspraak in verband met een pand in Eindewe- ge. De gemeente Goes dreigde met ontruiming omdat er te veel men sen zouden wonen. Het uitzendbu reau ontkende dat trouwens. Dm 19.00 uur eojournaal www.pzc.nl ARNEMCJIDEN Legercolonne op Luchtvaartdagen Het Bevrijdingsmuseum geeft van daag op de Zeeuwse Luchtvaartda gen op vliegveld Midden-Zeeland een show met historische leger voertuigen. Rond 10.30 uur vertrekt een colon ne van vijftien historische voertui gen vanaf het museum in Nieuw- dorp. Die komt rond 11.00 uur aan op het vliegveld. De voertuigen blijven daar tot 17.00 uur. Dan vertrekken ze weer in colonne terug naar het museum Nieuwdorp. VLISSINGEN Vlissinger opgepakt na verkeersruzie Een Vlissinger (20) is vrijdagmid dag opgepakt wegens betrokken heid bij een verkeersruzie. De man en een 39-jarige vrouw uit Middel burg reden al enige tijd achter el kaar aan toen de vrouw bij het ver keerslicht op de Nieuwe Vlissingse- weg uit haar auto stapte en naar de auto van de man liep. De Vlissin ger reed daarop met zijn auto ach teruit en daarna dicht langs de vrouw, waarbij hij haar net niet raakte. Wel reed hij het portier van haar auto kapot, waardoor dit niet meer gesloten kan worden. De au to moest worden weggesleept. De Vlissinger is later aangehouden. VLISSINGEN Resten wietkwekerij in pand aangetroffen De politie heeft vrijdagmiddag na een melding van een buurtbewo ner de resten van een hennepkwe kerij aangetroffen in een woning op de Singel in Vlissingen. De kwe kerij was gevestigd op de eerste ver dieping. Alles was in de woning achtergebleven op de planten en de afzuiging na. De stroom werd af genomen buiten de meter om. In de woning was niemand aanwezig. GOES - De Rabobank Oosterschel- de sluit volgend jaar acht van de veertien kantoren. Door intemet- bankieren komen er te weinig mensen om ze nog langer open te kunnen houden. De geldautoma ten gaan niet weg. Op 1 april vol gend jaar valt het doek voor de kantoren in Kruiningen, Krabben- dijke en 's-Gravenpolder. In sep tember volgen de vestigingen in Burgh-Haamstede, Bruinisse, Sint-Maartensdijk en Sint- Anna- land. Ook het kantoor aan de Dam in Goes wordt op die datum geslo ten. De Rabobank gaat overleggen met dorpsraden, kerken en winke liers om knelpunten op te lossen. Tegen inlevering van deze (originele) adv.: Dagkaart 3e klasse voll. traject: Volw. 9,- i.p.v. 11,-, kind (4-12) 4,50 i.p.v. 5,50. Max. 4 pers. per adv. Niet combineerbaar met andere kortingen. Niet geldig op andere kaartjes. Geldig in 2012. Dienstregeling: www.destoomtrein.nl kinderdagverblijf Kinderdagverblijf Villa Valentijn Middelburg al 10 jaar uw vertrouwde adres voor kinderopvang kunt u vinden aan de Rouaansekaai 61 in Middelburg, naast de Kuijperspoort. Wij zijn een zelfstandige geregistreerde organisatie. Eind 2012 wordt er een kiss en ride (parkeer) mogelijkheid gecreeërd. Verder is er een heerlijk beschutte tuin aanwezig waar uw kinderen veilig kunnen spelen. Uitgebreide informatie kunt u vinden op onze website www.villavalentiininiddelburg.nl en via ons email adres info@villavalentiin.nl Wij kennen een zeer scherpe prijs/kwaliteit verhouding. Telefonisch zijn wij te bereiken op 0854-890090

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 23