ZC.nl/abonnee y. Hoorn, Medemblik, Enkhuizen en Volendam Coritabt Home Abónneovoordeei Hierna terugreis naar eigen regio aankomst naar gelang opstapplaats plm. 21.00 uur. Prijs voor deze dagtocht bedraagt 69,50 p.p. waarbij het volgende rs inbegrepen: - Vervoer per touristclass touringcar volgens programma. - Koffie met gebak omgeving Utrecht - Stoomtrein Hoorn-Medemblik - Boot Medemblik-Enkhuizen - Diner op terugreis in Volendam. Slechts 69,50 p.p. Inlichtingen en rechtstreekse boekingen bij Maaskant Reizen, telefoon 0412 - 482828 Maas I leizen Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 9910 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 9910 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken /-;,/• -r' m www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. ABONNEE VOORDEEL Abonnees kunnen op 29 of 30 augustus kennismaken met verschillende hoogtepunten van Noord-Holland en zijn IJsselmeerstadjes U maakt kennis met de nostalgische Stoomtrein van Hoorn naar Medemblik, u vaart over het IJsselmeer naar Enkhuizen en geniet van het mooie uitzicht over het IJsselmeer! Het programma voor deze dagtocht Vertrek vanaf Terneuzen, Vlissingen, Middelburg of Goes naar omgeving Utrecht voor koffie met gebak, hierna doorreis naar Hoorn, vanwaar vertrek met de nostalgische Stoomtrein naar Medemblik. Na aankomst te Medemblik tijd voor een bezoek aan het stadje, vervolgens per boot over de Zuiderzee naar Enkhuizen. Ook hier na aankomst bezichtiging van het stadje en daarna vertrek naar Volendam voor bezichtiging en diner. Selectie uit AbonneeVoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.pzc.nl/abonneevoordeel NS Stedentrip Plopsaland De Panne Van 56,- nu voor 20,- 25% korting

Provinciale Zeeuwse Courant | 2012 | | pagina 20